Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23372338233923402341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray yedek kulübesi, oyuncuları ve taraftarı çok gergin ve sabırsız.

Yahu kazanması şart olan taraf Fenerbahçe rahat olun bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tudor'un topçuları yatıştırması lazım biz kendi oyunumuzu gerilmeden panik yapmadan oynarsak ilk yarıda bile işi bitirebilirdik

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

HOCAM HATTA FENERİN 3 TANE GOLÜ VERİLMEDİ ONU ATLADINIZ

Ben sadece objektif olarak bakıyorum . Hakem hata yaptıysa Feneri bitirecek hatalar yaptı . Hoş maçtan önce ilk yarı 3 tane atarız diyordu Gs taraftarı , pozisyonları izleyipte yanlış değerlendirmeleri normal
  • Belhanda'nın oyuna ağırlığını koyması gerekiyor, Tolga ve Feghouli işlemiyor, orta sahamız şu an bir şey yapamıyor. Fenerbahçe çok iyi hazırlanmış maça, oyuna Selçuk İnan girmeli diye düşünüyorum. Ekstra pas istasyonu gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 22 Ekim 2017; 20:22:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Galatasaray kanatlardan ortayla zor gol bulur. Dzgün kanat yok. O işi belktaş yapıyor en iyi q7 ile. Gs ortadan dikine çıksa daha yetenekli aslında.

latovda iş yok marianoyuda iyi tutuyorlar.
  • Serdarin ele carpan topa mi penalti diyolar

Hakem resmen her aldığımız topu faul diye kesti. Gorev basinda cuneyt

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Fazla anlam yükleme kurda kuşa. Ayak takımı bu sene diğerleri

• quote:

Orijinalden alıntı: pyp

Tum kartlar dogru, valbueanaya tokat atan kisinin sarisi atlandi o kadar.

Fenerin bir penaltisi verilmedi.

Cuneyt oyunu cok sogutmadan olabildigince ortami germeden oyun oynatmaya calisiyor.

Gs cok gergin, fener aksine cok rahat set oyununu daha iyi oynuyor.

Gs gol bulursa acilacak ama maalesef atamadi..

2. yari isler fenerin lehine cevrilir, gs 3 sarili oyuncuyla oynuyor. Biri kizarir ve ardindan fener baskiyla gol bulur.

Gecmis olsun gs li kardelerim. Moralinizi bozmayin alt tarafi bir mac.

Kendi forumuna Başak a

• Hiç beğenmedim bu oyunumuzu . Şu kazanan ilk 11i bozmasa ilk yarı 2 gol atardık . Şu kötü fenere

• Galatasaray kafası kesilmiş tavuk gibi koşuyor sadece. Belhanda boş beleş adam. Ndiaye ilk iki maç oynadı sonra yatışa geçmiş maşallah. Sıkıntı var takımda..

Penaltı vardı fb adına vermedi.

• Serdar hep zararsin taktik degisti senin yuzunden

• quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

.

(
    )

ulan özledik be wesli.

Nice taraftarına desenki Belhandayı verelim Sneijderi verin üstüne yığınla parada verirler.

birader,sneijder düşmanlığın kör etmiş seni. belhanda'yı beğenen üyelerdenim burada ama belhanda %100'ünü ortaya koyamadı halen. objektif konuşacaksan alıntıla.

Ben belhanda iyi demedim. Sneijder bizim takımımızda şuan oynayamayacak karakterde bir adam. Takımın tamamı basan oyunculardan kurulu.

Ayrıca maç öncesi 3lü defansa gömenler, 3lü defans varken kat kat daha iyi oynuyordu takım.

• Acele oynuyoruz, top bizdeyken daha sakin olmalıyız.

Bir de Ozan'ın ilk yarıda kart görmemesi skandal, Çakır ikinci yarı sahneye çıkabilir.

• Jannsen çöp olmasa bulmuştu golü

• Gs bizim bjk gibi tuzağa düşebilir çok geriliyor futbolcular fbnin istedigi de bu zaten

• Bu çüneyt GS nin oynamasına izin vermiyorki takım az basıyor pres yapıyor faul veriyor takım top oynayamadı ya ilk yarıda fauldan başka bişey görmedik maç en az 5 dk durdu 1 dk uzatma ile ilk yarıyı bitirdiler birde kart olayında gs ye kart verdiği için değil fenerlilerin o kadar faulune karşı 1 sarı kartı anca gösterdiği için tepki
  • Ikinci yari Rodriguez ve belki Selcuk'un girmesi oyunu degistirebilir.

Serdar'in pozisyonuna diyorlar heralde penalti diye, o mesafeden dogal pozisyonundaki ele carpan hangi topa penalti verilmis simdiye kadar?

Ozan'in ilk dakikalarda Mariano'ya yaptigi faul net sari kartti, cikarmadi. Mariano'ya ilk hareketinde sari cikartti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Aga adamları yakalamışsınız eliniz ayağınıza dolandı pozisyonu hiç ettiniz be

valla penaltı aga bu gibi durumlarda vücuda yapışık olacak kollar kural bu ama maçta atmosfer sıkıntı ondan bazı oyuncular anlamdan bu gibi hatalar yapıyor çıktı zaten aziz.
  • Isla Mariano dan iyi diyenler nerede ?

• Ya niye burada hala Cüneyte sallanıyor cidden anlamıyorum.Kötü oynadık ilk yarı net yani.Cüneytte bir iki fenerin sarısı hariç öyle ekstra bir şey yapmadı.Fenere karşı çaldı diyorlar faul olan pozisyonu gördüm bence o net faul ama öteki penaltı dediklerini bilemiyorum ona yorum yapamayacam

Yapılması gereken Tudor adam gibi müdahele edecek.Nasıl yapar bilemem de onun için milyonları o alıyor

2. yarı ilk yarıda gibi gergin değilde daha düzgün sahaya çıkmak ümidiyle haydi aslanlar alın şu maçı
  • 
Sayfa: önceki 23372338233923402341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.