Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21412142214321442145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu maçtan biraz çekiniyorum ama 1 ggol atarsak devamı gelir gibi, umarım galip gelip büyük avantaj yakalarız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • <blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="tr" dir="ltr">Bursaspor - Galatasaray maçı biletleri deplasman tribünü de dahil olmak üzere tükendi. Maç kapalı gişe oynanacak. 🔥 <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=129076675&url=https://t.co/AJ3hAfYDZ4" data-href="https://t.co/AJ3hAfYDZ4">pic.twitter.com/AJ3hAfYDZ4</a></p>&mdash; Tribun Dergi (@tribundergi) <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=129076675&url=https://twitter.com/tribundergi/status/911583957149417472" data-href="https://twitter.com/tribundergi/status/911583957149417472">September 23, 2017</a></blockquote>
    <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

• Bugün ilk defa geriye düşeceğimizi düşünüyorum. Bakalım nasıl bir reaksiyon verebileceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• twitter dan aldim. stad dolmaya baslamis.

biletler full satilmis. kapali gise. 40.000 uzeri seyirci olacak. bu maci bursa alirsa buradan kopar gider hele ki taraftari bu aksam full destek veriyorken ilerisi icin taraftarlarini da gazlar. lakin mac 1-1 bitecektir.
  • 3 atar geçeriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu gördüğümde aklıma ilk olarak şu geldi neden bilmiyorum ama baya güldüm

• 2 senedir hakemler tarafından kollanan, lehine bir sürü hata yapılan ve bunu normal karşılayıp hata olabilir diyen camia, kendi aleyhine hata yapılınca ağlıyor. Böyle iki yüzlüler şampiyon olacağına Fener olsun daha şerefli.

Akşam Bursa maçını da kayıpsız geçeriz umarım bu tinerciler hak etmiyor şampiyonluğu(karakter olarak)

• quote:

Orijinalden alıntı: justaprogrammer

twitter dan aldim. stad dolmaya baslamis.

biletler full satilmis. kapali gise. 40.000 uzeri seyirci olacak. bu maci bursa alirsa buradan kopar gider hele ki taraftari bu aksam full destek veriyorken ilerisi icin taraftarlarini da gazlar. lakin mac 1-1 bitecektir.

Hamza'nın çökerttiği Bursa'yı Le Guen nasıl da toparladı. İyi hoca çok önemli..
  • Orta saha başta olmak üzere defans büyük sınavını verecek bu maçta. Bursa topu ayağında tutup sürekli basmaya çalışacaktır. Kontradan 2 tane bulursak kopar maç.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

leguenin istedigi 4 adamin bir tanesi bile alamadilar forvete

biri twumasi ... kazakh takiminda sahaneler yaratiyor avrupa maclarinda

digeri hernani. porto adam kalmadigindan birakmadi. su anda olsa fena olurdu

rosenborg`a giden adonbeyor mu nasil adini bilmiyorum. rosenborg ajax uefa macinda ajaxi dagitti

bir tane daha vardi le guen`in istedigi. Chelsea almis adami. kiralamis hollanda takimina.

Le guen kalitesi. Afrika oyuncu bankasina cok hakim bir hoca. bu sezon para yok mok dediler ama birkac galibiyetle bursanin kasasi dolsun ikinci yariya adam gibi forvetle baslar bursa. yoksa stancu, deniz bunlar tam bir cop.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

leguenin istedigi 4 adamin bir tanesi bile alamadilar forvete

biri twumasi ... kazakh takiminda sahaneler yaratiyor avrupa maclarinda

digeri hernani. porto adam kalmadigindan birakmadi. su anda olsa fena olurdu

rosenborg`a giden adonbeyor mu nasil adini bilmiyorum. rosenborg ajax uefa macinda ajaxi dagitti

bir tane daha vardi le guen`in istedigi. Chelsea almis adami. kiralamis hollanda takimina.

Le guen kalitesi. Afrika oyuncu bankasina cok hakim bir hoca. bu sezon para yok mok dediler ama birkac galibiyetle bursanin kasasi dolsun ikinci yariya adam gibi forvetle baslar bursa. yoksa stancu, deniz bunlar tam bir cop.

Le guen çok iyi hoca.. Bence blanc ondan daha iyi hoca.. Blanc'ın Galatasaray'a gelmesini çok isterdim.

• Beyler stadtayim taraftar toplanmaya başladı akşam bayagi baskı olacak üstünüzde guzel mac olacak ama bakalim nasil sonuçlanacak.

• Alpii253 A kullanıcısına yanıt
  • Bursaspor karşısında ilk 11'imiz: Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Latovlevici, Tolga, Belhanda, Ndiaye, Rodrigues, Fernando, Gomis

• bu arada bu ne dir ?
  • Bugünkü sivasspor deplasmanında kral döktürdü.

• ince

• stad dolmaya baslamis. guzel atmosferli bir mac olsun.
  • Fıratı yenersek kazanırız bu kadar basit.

• bursanin mac kadrosu
  • 
Sayfa: önceki 21412142214321442145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.