Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatih211

Cildiracam bu adamin ne mal oldugunu anlamayip destek veren var hala.Takim kotu olunca morali bozulmayan adamlar burda transfer saksakciligi yapip taraftarlik kasiyolar ya ona deli oluyorum.

Bak kac gundur ortada yok artik konusabilecek bi yeri kalmadi para harcayip transfer yapacak mayisa kadar baska da yapabilecegi bisey yok zaten.O yillardir sabun surulmemis surati gozumun onunden gitmiyor kabus gibi coktu.

Normalde hayatimda kimsenin dis gorunusune bisey demedim farketmem bile aklima bile gelmez laf soylemek ama 27 senedir ilk defa birine bu kadar kinlendim kendimi dizginleyemiyorum agiz dolusu sovup 1 hafta kendimi cizdirmek vardi ama neyse ya sabir.

Hocam yarın yapılacak kritik toplantıda yönetim kurulu üyeleri tarafından istifa müessesi dile getirilecek. Olay tam olarak şu:

Son dönemde camia ve taraftarların desteğini kaybeden ve eleştirilerin odağında yer alan Özbek'i yöneticiler de terk etti. Salı günü yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında "İstifa" müessesi gündeme getirilecek.

Cengiz Özyalçın'ın başını çektiği grup, "Biz bu işi beceremiyoruz" diyerek Galatasaray'ın önünü açmayı teklif edecek. Başkana, "İşler daha da karışmadan istifa edelim" önerisinde bulunacak. Özbek'in "istifa"ya karşı çıkması durumunda ise G.Saray tüzüğünün 130. maddesi devreye girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 25 Temmuz 2017; 0:0:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başganım şu bizim KONOPLYANKA meselesine bi el atsan diyorum.Yaparsan sen yaparsın.

Yalnız olmuyorsa daha iyisi içindir hikayesi olmasın lütfen çok rica ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desm0nd

Yarın tudor gider mi? Öngörüsü olan var mı?

Tudordan daha önemli bir şey varhttp://www.milliyet.com.tr/galatasaray-da-gundem-erken-secim--galatasaray-2489534-skorerhaber/

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Bu yorum tamam da buna + veren 3 kisinin kafa yapisini anlamak istiyorum.Tinere mi basladiniz sizde.

Sizinle ayni takimin taraftari olmak ayri zul,kafalarin piril piril oldugunu gormek ayri zul,ulkede genel manada nankorlugun dibine vuruldugunu gormek ayri zul.

Ülkdeki nankörlük temsilcileri bizler olabiliriz hadi neyse de sen de ülkedeki hoşgörü eksikliği ve farklı düşünme zenginliğe sahip olmayanların sesisin herhalde

• ozkn_s kullanıcısına yanıt
    Ondan önce sol bek daha önemli şu an için.Sol beke 1 dünya yıldızı gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar birşey soracağım kesin bilgi lazım

Futbolculara ödenen toplam yıllık ücrette 65milyon euro yu geçmeyin diye bir anlaşma vardı

Geçen sene böyleydi aynen devam ediyor mu yoksa kaldırdılar mi

Şampiyon olup şampiyonlar ligine gitmedikten sonra hiç bir anlamı yok

Bu başkana birşey olmuş

Takim elenince tur gitti kendini kurtarmak için futbolculara haddinden fazla yıllık ücret vermeye başladı

Tabi doğruysa

Feghouli 3.9 milyon euro veriyormuş

Nerdeyse takımda 1.5 milyon euro dan az alan oyuncu kalmadi gibi birşey

bu sene öyle bir sorun yok fakat ceza 1+1 olduğu için aynı bütçe civarı diye sözlü olarak söz verilmiş diye haberler vardı. herkes bu kadar para nereden geliyor yine ceza yiyeceğiz diyor ama giden futbolculardan açılan ciddi bir maaş bütçesi var bunu kimse hesaba katmıyor nedense.

giden ve kadro dışı kalan oyunculardan 20 milyon euro yer açılmış durumda

Sneijder 4,5 m
    Podolski 3 m
    De Jong 2,5 m
    Chedjou 2,2 m
    Semih 1,7 m
    Sabri 1,25 m
    Hakan 1,25 m
    Bruma 1,2 m
    Cenk 1 m
    Cavanda 875 bin
    Josue 700 bin

20,175 m

Gelenlerin maaşı

Gomis 3,35 m
    Belhanda 3,35 m
    Mariano 2,3 m
    Maicon 2,2 m

11,2 m

yani şu an hiç bir sıkıntı gözükmüyor hatta en az 3 4 transfer daha yapılabilir

• [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Şu forma gibi bir deplasmanda forması gelmedi bir daha. Zaten 2012-2013 senesi ve 13-14 formaları efsane.

• Yarın için tahminim Luçesku ile ilgili bir gelişme olacak bunun haricinde seçim falan filan çıkacağını hiç sanmam .Taraftar ve camia Dursun Özbek Başkanımızı bu kadar bağrına basmışken sempati duyuyorken imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 25 Temmuz 2017; 0:13:6 >
  • Bu İngiltere ligi yuzunden oyuncularin piyasasi cok yukseldi. Bir kac sene once bu paralara yildiz oyuncu getiriyorduk vay arkadas.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taraflı medya tüm yaz sneijder in İZİN gününde kampa gelmediğini eleştirdi tüm yaz bunu konuştular ama Quaresma hala kampa gelmedi.Niye bunu konuşmuyorlar?Adam kulübü parmağında oynatıyor ayrıca sneijder gibi bir yıldız bile değil.

• exclusive kullanıcısına yanıt
    Belhanda

gomis

Mariano

Maicon

11.2

Feghouli 3.9 diyorlar

Fernando 4

Selçuk var 2.9 sanırım

Tolga 2m

Serdar 2 m

Muslera 4.5 milyon euro yanılmıyorsam

Umarim bunların hesabını yaparak alıyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı panda

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Şu forma gibi bir deplasmanda forması gelmedi bir daha. Zaten 2012-2013 senesi ve 13-14 formaları efsane.

3 yıldızlı ama aynı zamanda mutlu olduğumuz zamanlara ait formalar...

• Brsspor Bşk. :"M.Günok'un maliyeti 1 milyon €'nun üzerinde.2. kaleci için yüksek rakam.Bugün yarın Galatasaray'la anlaşacağız gibi"

Bilerek mi yapıyorlar ya. Resmen gelin .... diyecek.

Aziz transferinde de biz 3' e anlaşırdık 4.5 verdiler demişlerdi.

• Uwais kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle cunku hosgorunun bile hakedilen bisey oldugunu dusunurum.Bazilari bunu haketmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

Brsspor Bşk. :"M.Günok'un maliyeti 1 milyon €'nun üzerinde.2. kaleci için yüksek rakam.Bugün yarın Galatasaray'la anlaşacağız gibi"

Bilerek mi yapıyorlar ya. Resmen gelin .... diyecek.

Aziz transferinde de biz 3' e anlaşırdık 4.5 verdiler demişlerdi.

Bursa Başkanı açık açık "olum almayın şu topçuları vermeyin o kadar parayı seviyorum sizi"diyor ama başkan anlamıyor çıkarıp masaya vuruyor

• Orta saha almayacaklar herhalde şu takıma. Kurtulamadık şu selçuktan. Birinden kurtulsan diğeri kalıyor arkadaş.
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    Adaletin olmadığı yerde üstüne düşeni yapmaya çalışan iyi niyetli bir arkadaşımız olmalısın.

• Orda bile farkli ihtimaller var.Baskin secim yapma isi cok problemli.Ses kaza secilir mecilir yanariz.

Benim gordugum acikca muhalif olup istifa etsin diyenlerin yaninda yine acikca muhalefet edip mayisa kadar kalmasini soyleyenler de var.Sebebi de ihale meselesi.Belirsizlik elde edilecek geliri dusurebilirmis.Gerci kalirsa da camia huzursuz takim huzursuz olacak.Bana gore gitmesi kalmasindan evladir ama bilmiyorum ne sonuc cikar.

Ben devam edeceklerini dusunuyorum cunku gitmesi demek tudorun da gitmesi demek.Yerine 1 ayda secim yapilacak ligin 2. haftasindan sonra baskan secilecek.Transfer meselesi nolacak teknik direktor meselesi nolacak orasi muamma.
  • Biz merte tonla para vericeksek niye yedek kaleciyi üstelik 200 bin euro vererek gönderiyoruz ? Para mı çok geldi la size ?

Altı üstü ztk'da oynayacak adam için niye bu uğraş ? Yoksa amacınız mı farklı..Sıradaki muslera mı ?

• Uwais kullanıcısına yanıt
    Ustume duseni yaptigim icin renktaslari bu cakal kiliklinin yaptiklarina karsi uyariyorum mumkun olan her platformda.Cunku bu digerleri gibi yarin cekip gidecek uzulen yine biz taraftarlar olacaz.

O yuzden 2 senedir unal aysalin topcularini sata sata bitiremeyen parasini da carcur eden dumbelek kilikliyla basarilari ortada olan unal aysalin karsilastirilmasina dahi goz yummam mumkun degil.Bunu soyluyorum diye bana karsi cikmaniza gerek yok bu da benim inandigim sey.
  • 
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.