Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

Okan Buruk Allah ne verdiyse yapıştırıyor. Adam 3-4 hafta önce gelse dipten alıp uefa kupasına katılmaya hak kazanacaklardı. Konyaya deplasmanda yerleştirmiş hemde 3-0

Göztepe değerini bilemedi hocanın.

Ya Okan Buruk'u Göztepe ne diye yolladı ? Kötü futbol mu oynatıyordu ?

Tabi buradaki patlamaya çıkışa çokta aldanmamak gerek, dönem dönem anadoluda çoğu teknik adam bu tarz çıkışlar yapıyor. Mesela Sergen'in son Kayseri'ye gelişi çok etkiliydi fakat sonradan bi düşüş yaşadılar.

Okan Buruk'un çıkışı daha fena ama bekleyip görmek lazım, belki Tudor sonrası onu görürüz :)

Göztepe ilk yarı iyi oynatıyordu. Sonra bir şekilde düşüş yaşadılar.Galiba istifayı kendisi etti. Play off'u zor yakaladılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mutlaka ama mutlaka on libero ve merkez orta saha oyuncusu almaları lazım en çok darbeyi oradan yiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi sabahlar dostlarım. Yorucu bir gecenin ardından daha yeni kalktım :) Sürekli irtibatta olduğum sevgili yönetici ahpablarım tioteiyi de listeye aldıklarını söylediler geçen sene almaktan vazgeçmiştik bu sene ben de çok ısrar ettim tanıdıklarıma alınsın diye ve sonunda tiotei galatasarayda. İmza atmak için matuidiyle beraber getirecekler.

• Hamza 3-5 hafta önce Osmanlı'nın başına geçseymiş keşke. 8 Maç 7 puan yapmış.
    Bursa zaten kümede kalmak için uğraşıyor. Az zorlasa ikisini birden düşürmeyi başaracakmış.
  • Hamzayı gelen geçen

2-3 hafta daha olsa küme düşecekler. Bursa ve osmanlının haline bak ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irreplaceable

Mutlaka ama mutlaka on libero ve merkez orta saha oyuncusu almaları lazım en çok darbeyi oradan yiyoruz

Katılıyorum. Asıl sorunlardan birisi ortasahada bizde. Ancak ne gariptirki hiç isim geçmiyor. Dün Asporda Uğur Karakullukçuya sordum, "gs genç gelecekte fransa milli takımına kadar yükselecek bir isim istedi ama oyuncu Tr'e sıcak bakmadı" dedi.

Umarım bu konuda hata yapılmaz. Defansa 2 adam yerine 1 tam adam. Forvete 2 adam yerine gerçek bi golcü, Ortasahaya ise gerçekten Melo tarzı oyunu yönetebilen güçlü bi isim, birde ortaseviye bir yedek alınsa yeterli. Akıllı güçlü bir ortasaha yanında Tolga çok iş yapar..

Sol bek sağ bek bakıyorlar hala. Bunları halletseler (1 defans,1ortasaha,1forvet) takımın başka birşeye ihtiyacı da yok aslında.

Ha ama gönderirsin Sabriyi , satarsın Carolu alırsın Cliclyi anlarım. Yada bi tane sağlam stopper alırsın (Kompany gibi) yanına da Sağbek olarak Denayeri alırsın yine anlarım.

Ancak bizim yönetim işi eline yüzüne bulaştıracak gibi. Hala isim oyuncunun önemli olduğunu zannediyorlar " GS taraftarını heyecanlandıracak oyuncu". istemiyorum heyecan takım top oynasın. Doğru transfer yapılsın. Takımın yaş ortalaması zaten 29-30. Sen gidip 31 yaşında Gomisi alırsan olmaz bu iş.

• Gelin sarılalım,ikimiz de toparlanacağız inşallah dostlar.Birbirimize ettiğimiz hakaretleri,küfürleri derbi kavgalarını özledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzole Bant -- 28 Mayıs 2017; 22:19:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Mutlaka ama mutlaka on libero ve merkez orta saha oyuncusu almaları lazım en çok darbeyi oradan yiyoruz

Katılıyorum. Asıl sorunlardan birisi ortasahada bizde. Ancak ne gariptirki hiç isim geçmiyor. Dün Asporda Uğur Karakullukçuya sordum, "gs genç gelecekte fransa milli takımına kadar yükselecek bir isim istedi ama oyuncu Tr'e sıcak bakmadı" dedi.

Umarım bu konuda hata yapılmaz. Defansa 2 adam yerine 1 tam adam. Forvete 2 adam yerine gerçek bi golcü, Ortasahaya ise gerçekten Melo tarzı oyunu yönetebilen güçlü bi isim, birde ortaseviye bir yedek alınsa yeterli. Akıllı güçlü bir ortasaha yanında Tolga çok iş yapar..

Sol bek sağ bek bakıyorlar hala. Bunları halletseler (1 defans,1ortasaha,1forvet) takımın başka birşeye ihtiyacı da yok aslında.

Ha ama gönderirsin Sabriyi , satarsın Carolu alırsın Cliclyi anlarım. Yada bi tane sağlam stopper alırsın (Kompany gibi) yanına da Sağbek olarak Denayeri alırsın yine anlarım.

Ancak bizim yönetim işi eline yüzüne bulaştıracak gibi. Hala isim oyuncunun önemli olduğunu zannediyorlar " GS taraftarını heyecanlandıracak oyuncu". istemiyorum heyecan takım top oynasın. Doğru transfer yapılsın. Takımın yaş ortalaması zaten 29-30. Sen gidip 31 yaşında Gomisi alırsan olmaz bu iş.

Olay budur . 10 tane transfer yapacağımıza 3 tane fark yaratacak kaliteli topçu alalım . Yazdığım herşeye katılıyorum Gomis hariç . Türkiye ligine çok uygun gelirse efsane olur .

• Sizin forum niye bu kadar sakin? Tinerciler falan da damlamamış bizle ne dertleri var o zaman

• Lucescu Zenit'ten ayrılmış.

Getirsek ya takımın başına ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

Lucescu Zenit'ten ayrılmış.

Lucescu bi yerlere yamanmaya çalışıyor, bütçe ve parayla sharktarda bişeyler yaptı zamanı geçti artık.
    zaten adamın istediği bütçeyi imkanı transferleri biz karşılayamayız ohocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

Lucescu Zenit'ten ayrılmış.

Sportif direktör başına geçsin.daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: uA-kktc

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Olay budur . 10 tane transfer yapacağımıza 3 tane fark yaratacak kaliteli topçu alalım . Yazdığım herşeye katılıyorum Gomis hariç . Türkiye ligine çok uygun gelirse efsane olur .

Gomisten kastım şuydu aslında, ortasahanı gençleştir, kanatların zaten genç, Sneijder yerine genç isim koy. işteo zaman gomisi alırsan sırıtmaz.

Ama Sağda Yasin ortada jong selçuk önünde sneijder onun önüne gomis koyarsan kim koşacak bu takımda.

Yoksa dediğim gibi takımı gençleştir, gomisi koy oynar.

Ha Gomis mi Bacca mı, ben Baccayı tercih ederim.

• gomis 21 gol atmış bu sezon. gelirse çok katkı verir. en önemlisi hem güçlü hem oyun zekası var hem de son vuruşu. bruma giderse kanattan içeri giren ama orta yeteneği olan bir oyuncu alınmalı.arkada sneijder. orta saha ikilisi de ferri kucka tarzı adamlar almalıyız. 2 beki ve 2 stoperi de değiştirmeliyiz ki cenk ergün tam olarak bunları söyledi. hatta 2 golcü alabilirmişiz. 2 bek 2 stoper 2 orta saha 2 forvet. bunların en az 6si GS seviyesinde ve ilk 11 oyuncusu olmalı. yoksa yine ilk 2 hayal.

bu arada genc kadroyla basari yakalanmaz harmanlamak lazim.juvenin madridin chelsea'nin vs falan ilk 11 yaş ortalaması 28 'in üstünde. basının dayattığı genç oyuncu fetisizmini yemeyin. olgun oyuncu iyidir. melo elmander necati riera eboue ujfa baros vs. araya bruma emre çolak giriyordu işte . geneli olgun olmalı.hatta 1 2 tane de yaşlı 35 civarı olmalı.

pardon en önemli şeyi unuttum. DURSUN ÖZBEK İSTİFA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn77 -- 29 Mayıs 2017; 6:55:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CaztınBiber

Sizin forum niye bu kadar sakin? Tinerciler falan da damlamamış bizle ne dertleri var o zaman

Biz de kolonyaya başladık Özbek gidene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaztınBiber

Sizin forum niye bu kadar sakin? Tinerciler falan da damlamamış bizle ne dertleri var o zaman

1 şampiyonluk daha alıp yıldızınızı 4 yapacaktınız be kardeşim ya en azından bu sene =( malum takım taraftarları 3.yıldızı takarken daha ezilip büzülürlerdi. neyse özbek gidene kadar takin artık şu 4.yildizi siz de uğraşmayın tinerci guruhla.

• Ben Galatasaray ana forumuna girdiğimde niye bu konuyu bulamadım. Neyse konuyu bizim forumdaki iki trollden biri açmış, seneye de bizden bir şey olmaz, şimdiden geçmiş olsun.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Kim bu ?

• ucuza gitmiş. red bull lepzeig 'deki para çinlilerde yok. diğer transferlerini takip et bu sene en ucuza brumayi almış olacaklar

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.