Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.331
Cevap
152
Favori
234.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, güney kale arkasında 424 blokta 3 kişilik yerimiz var yanyana. Başka bir programımız nedeniyle bu maça gelemeyeceğiz. Gişe fiyatından devredeceğim. Daha önce de bilet satışı yaptım. Profilimi inceleyebilirsiniz.

EDIT: 2 adet satıldı, 1 adet kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdkA -- 28 Eylül 2017; 18:36:7 >
  • Guney alt tribunee bi adet bilet devir edicem

İletişim için pm atarsaniz ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğu üst veya batı üst devredicek referanslı arkadşalar var mı
  • Arkadaşlar Batı tribünden 2 kişilik karabük maşı için devir bilet arıyorum
  • Fenerbahçe maçı için kombinem devirliktir. (Maça gidemeyeceğim.)
    Güney Tribünü 9.Kategori 219 Blok
    Ultraslanın değil, karşı tribündür.

Almak isteyenler özel mesaj atabilir. Forumda yüzlerce referansım var.
  • aaronemre kullanıcısına yanıt
    Referansım yok ama açık seçik kimliğim adresim belli. Doğu üst 414. bloktan 3 adet satılık biletim var ilgilenirseniz.

• 7.Kategori 10.sirada 1 adet Galatasaray-Karabuk maci bileti satiliktir. İlgilenenler p.m atabilir.

• aaronemre kullanıcısına yanıt
    Doğu üst 415'den kombinemi bu maçlık devrediyorum referanslarıma bakabilirsiniz.
    8.Kategori 90 TL gişe fiyatının altında devredeceğim
  • Cumartesi günü mesaiye kalacağım için Galatasaray-Karabük maçına gidemeyeceğim.

Doğu üst 415 blok 8.kategori olan biletimi gişe fiyatının altında (90TL'ye) devrediyorum. İlgilenen arkadaşlar pm atabilir
  • Güney kale arkası 424 blok 12. sırada 1 adet kombine devir edeceğim. Gişe fiyatı 50 TL’den verilecektir. Daha önce de satış yaptım profilimi inceleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba

10. kategori 411 blok 7. sıra iki tane yanyana bilet. maç fiyatına satılıktır. Tanesi 60 Lira. İlgilenenler mesaj atabilir. Referansım yok, ama face, twitter vs profilimi inceleyebilirsiniz.

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU]
  • 7.Kategori 123.bolum 1 adet Galatasaray-Karabuk maci bileti gise fiyatina satiliktir.

• arkadaşlar burada devredeceğinize direkt passolig üzerinden kulübe devretmeyi neden düşünmüyorsunuz ?
  • birahalasoguk kullanıcısına yanıt
    Kulüp bilet fiyatının %60'ını veriyor. Gelecek sene kombine alırsan indirim olarak yansıtıyor, nakit değil. O da senin biletin satılırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

Kulüp bilet fiyatının %60'ını veriyor. Gelecek sene kombine alırsan indirim olarak yansıtıyor, nakit değil. O da senin biletin satılırsa.

evet ama bu şekilde karşılıklı güvenin sağlanması zor olmaz mı? sorun yaşayan arkadaş olmamıştır bu güne kadar ama kulübe devir üzerinden bilet alınması daha güvenli geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birahalasoguk

quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

evet ama bu şekilde karşılıklı güvenin sağlanması zor olmaz mı? sorun yaşayan arkadaş olmamıştır bu güne kadar ama kulübe devir üzerinden bilet alınması daha güvenli geliyor bana.

sizin takdiriniz elbet ama şu da var ki, forum üzerinden bir alışveriş yaparsan burada referans ve karşılıklı güvenin ön planda olması gerekiyor. bu sadece bilet değil, ikinci el herhangi bir ürün için de geçerli. kaldı ki ben de bu şekilde birine devredilmesinden yanayım. çünkü bu sene bilet bulmak zor, ben de devredecek olsam öncelikle yakınlarımdan ya da forumdan birilerinin yararlanmasını isterim.
  • Şehir dışında olacağımdan 8. kategori 401 blok gişe fiyatına(100tl) 2 adet bilet devredeceğim. 2.elde yeterince referansım olduğunu düşünüyorum.

edit:biletleri devrettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pearlb -- 29 Eylül 2017; 14:35:4 >
  • kuzey alt (ultraslan) bilet arıyorum. elinde olan arkadaşlar pm atabilir.
  • Karabük maçı için 2 adet yan yana bilet arıyorum. Gişe fiyatından verecek referanslı üyeler iletişime geçsin lütfen.

@mcdemirhan'dan alınmıştır. Kendisine teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ey özgürlük -- 29 Eylül 2017; 18:42:41 >
  • 402. Blok (Batı) 2 adet yanyana biletim var.

Gişe fiyatı bilet başı 100 tl. Ben 90'ar tl'den veriyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.