Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakipler berbat olduğu ve beklenmedik puanlar kaybettiği için potadayız, ama takım oyun olarak hiçbir şey sunmamaya devam ediyor. Keşke düzgün bir antrenör bulabilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkn_s

Osmanlıspor-Galatasaray

Zevkli bir maç ,keyifli bir maç bizi bekliyor.

Yasin-Bruma-Eren üçlüsü ve sahte joker ile gol arayacağız. Allah hepimize sabır versin. İşin şakaaı bir yana ben geçen haftadaki Osmanlıspor'u hiç beğenmedim. Çok dağınık, savruk bir halleri vardı.Fiziksel açıdan da hiç iyi bir görüntü vermediler. Kazandılar maçı ama benim için bir anlam ifade etmiyor. Eğer toparlanmayıp öyle oynarlarsa hiç şansları yok. Bizimkiler acımaz.

Benim maçla ilgili tahminim

%60 Galatasaray..%30 beraberlik..%10 Osmanlıspor

quote:

Üzülmeyin kardeşlerim. Beşiktaşlı arkadaşlarım lütfen üzülmeyin. Siz bu ülkeye büyük sevinçler yaşattınız unutmayın. Canınız sağolsun.

Bu maçı almamız çok zordu. Neden derseniz Katolik ittifakı (napoli -benfica) devreye girmiş. Para dolu çantalar Kiev'e uçmuş.Yapacak bir şey yok. . Hakem de inceden inceden doğradı. Bize çok kolay kartlar çıkardı.

Fabri Fabri Fabri

Ağlama aslanım sen. Dik dur. Sen büyük kalecisin!

Bu gece bu maç böyle bitsin. Bu geceyi unutalım önümüze bakalım. Biliyorum çok zor ama herşeyi geride bırakma unutma zamanı.

Fabri büyük kaleci Sneijder sahte joker vay canına

Git bjk forumuna yaz şu yazılarını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Osmanlı'nın futboluna ve oynadığımız zemine göre 1 puan iyi.En azından bazıları gibi hakemlerle emek çalmıyoruz.Ayrıca şu Eren ve Selçuk'u sopayla dövmek lazım, maçı katletti ikisi rezil herifler.
  • Ortaya koydukları mücadele ve oynadıkları futbol için Osmanlıspora tebrikler.

GS için söylenebilecek en hafif söz "Yazıklar olsun" Sadece haftada 90 dk. futbol oynamak için milyonlar alan ruhsuz, şahsiyetsiz, yüreksiz ve umursamazlar ordusu.

Mevcut kadroda Muslera ve Bruma dışında GS kapasitesinde oyuncu yok. Bu kadronun, bu taktik anlayışının şampiyon olması futbola hakarettir. Teknik ekip başta, neredeyse kadronun tamamının değişmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Osmanlı'nın futboluna ve oynadığımız zemine göre 1 puan iyi.En azından bazıları gibi hakemlerle emek çalmıyoruz.Ayrıca şu Eren ve Selçuk'u sopayla dövmek lazım, maçı katletti ikisi rezil herifler.

Bu zemine ve oyuna rağmen 1 puan çok güzel. Fakat beşiktaş puan kaybetmişken galibiyet alsak tadından yenmezdi. Adamlarda çok etkili zenciler bitirdi bizi valla hele adamların sağ bek 50 kere bindirdi içeri ortaladı, her ortada webo vurdu. Bu defansa stoper şart oğlu şart her orta tehlike, tolga düzelsede şu selçuk illetinden kurtulsak. Eren'in bulduğu pozisyonları bugün podolski bulsaydı zibartirdi kesin. İlk yarıyı 2-0 kapatabilirdik neyse sağlık olsun. Allah muslera'yi başımızdan eksik etmesin

Bu Osmanlı beşiktaş'i perişan eder, bizide ettide beraberliği kurtardık

Yalnız beraberliğe yatmamiz çok sinirimi bozdu. Chedjou felan girmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Osmanlı'nın futboluna ve oynadığımız zemine göre 1 puan iyi.En azından bazıları gibi hakemlerle emek çalmıyoruz.Ayrıca şu Eren ve Selçuk'u sopayla dövmek lazım, maçı katletti ikisi rezil herifler.

Bu zemine ve oyuna rağmen 1 puan çok güzel. Fakat beşiktaş puan kaybetmişken galibiyet alsak tadından yenmezdi. Adamlarda çok etkili zenciler bitirdi bizi valla hele adamların sağ bek 50 kere bindirdi içeri ortaladı, her ortada webo vurdu. Bu defansa stoper şart oğlu şart her orta tehlike, tolga düzelsede şu selçuk illetinden kurtulsak. Eren'in bulduğu pozisyonları bugün podolski bulsaydı zibartirdi kesin. İlk yarıyı 2-0 kapatabilirdik neyse sağlık olsun. Allah muslera'yi başımızdan eksik etmesin

Eren'in kaçırdıklarından çok attığı paslar sinir etti beni.Atağı baltalıyor adam paslarıyla.Selçuk'ta sağolsun bugün rakibe kontra ataklarında büyük destek verdi.

Neyse Eren'e fazla bir şey demek istemiyorum daha kredisi var benim gözümde.Ama azıcık adam gibi oynasaydık bugün rahat kazanırdık, çünkü futbol şansı yanımızdaydı.Değerini bilemedik.Ben Beşiktaş ile puan farkını takmıyorum fazla çünkü onlar futbol falan oynamıyor, 3. yıldız tiyatrosunun bir aktörü olarak iteleniyor, itelenmeye çabalanıyor o da bir yere kadar.Başakşehir büyük sıkıntı.

• Tamam Osmanlıspor iyi takım deplasmanda beraberlik olabilir buna lafım yok ama adamların 5 6 tane net pozisyonu var sadece Webo'nun 4 tane kafa vuruşu var bomboş, Yahu arkadaş bu takım Osmanlıspor Tottenham değil Liverpool değil Juventus değilki hani bugün Osmanlıspor değilde bu saydığım takımlarla deplasmanda oynasaydıkta yine bu kadar pozisyon verirdik bundan fazla pozisyon vermezdik, şu açık ve net ortada biz kötü takımız abi Galatasaray böyle top oynamamalı hocayla alakalı desem Mustafa Denizli'de varken aynıydı bence hocayla ilgili değil bu takımın ciddi bir revizyona ihtiyacı var aynı 2011-2012 sezonundaki gibi. Selçuk Sneijder Chedjou De Jong Sabri gibi oyuncularla önümüzdeki sene devam etmemeliyiz yenilenme şart.
  • Ben transfer dönemi başında 2 tane adam gibi defans alınsın yazınca kızıyordu bazı arkadaşlar önceliklerimiz başka diye.Bize defans lazım DEFANS..1 tane de değil 2 tane lazım göbeğe, başka türlü düzelmez bu iş.Sağ bek olayına girmiyorum bile.
  • İstediğimiz puanı almayı başardık. Herşeyden önce deplasmandan puanla dönmek güzel. Üstelik zemin çok kötü. Bizim takım teknik kapasitesi yüksek çok yüksek oyunculardan kurulu. Böyle olunca özellikle kış aylarında puan kayıpları yaşanması normal. Ben buradan federasyona seslenmek istiyorum.

Bırak Galatasaray düşmanlığını bizi böyle numaralardan yıldıramazsınız.

Bu statlara alttan ısıtma ne zaman gelecek

Bu çimler ne zaman yeşerecek

Arada bir federasyona olmadı mhk'ya sallamak iyi geliyor bizim taraftara. Baktın taraftar arızaya bağlayacak hemen olayı bağlaman lazım.

Maça gelecek olursak adamlar evirdi, çevirdi, terse yatırdı olması kündeyi bile denediler. Top bir o kanatta bir bu kanatta. Bir an dedim ki bu Osmanlı olamaz biz Osmanlı görünümlü bir başka takımla mı oynuyoruz. Bizi kim yiyor diye düşünmedim değil.

Aslında bu zeminde oynanabilecek en doğru oyun bu abartılacak hiç bir şey yok. Mümkün olduğunca az pas, genel itibariyle yüksek topla ceza sahasına gitmek ve mümkün olduğu kadar bol şut. Çok basit. Tabi bizim stajyer bunları biliyor mu?
    Birde artı doksan oynanıyor sahte joker de olsa oyundan çıkmaması gereken adam oyundan çıkıyor.Şaka gibi. Kalsın adam şurda kalmış dört dakika frikik olur,ters top olur ,karambolden önüne düşer top belki şut atar, korner olur korneri atar. Belki 3-2 olur belli olmaz maç bitmeden hiç bir şey bitmez.Ama bizim stajyer umudu kesmiş demek ki. Böyle bir olayı anlamak yüksek zeka ister beyler. Hangi akla mantık. Tuhaf işler tuhaf.

Sahte Joker Sneijder: Yine mi bu sefer ne yaptı ki?

Dakika 70-74 arası Eren harika bir pas attı sahte jokere tam jokerin önüne geliyordu top birden rakip takımın oyuncusu sen tut topu çal. Olacak iş mi bu şimdi. Hırsızlık resmen hırsızlık. Bu hırsızlık olayları yeşil sahalara kadar girdi.

Nerde emniyet nerde jandarma!

Bizim sahte joker topu ayağına kadar gelmesini beklerken çok ciddi bir pozisyondan olduk maalesef. Ama adamın bir günahı yok. Topu çaldı hırsızlar.

Mustafa Reşit Akçay: Çok değerli, kıymetli bir hocamız. 1461 Trabzon'da başlayan efsane bugünlere geldi. Osmanlıspor'a oynattığı güzel futbolun yanı sıra uefa kupasında gruplardan hak ederek çıktılar. Bir devrimin baş mimari olan hocamızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 18 Aralık 2016; 22:00:16 >

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Amerika'nın oyunları bunlar panpa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Valla devre arası alınacak stoperde çok sıkıntı. Sağlam bir stoper çok para ve devre arası kulübü kolay kolay bırakmaz. Alacağımız adamda ya tutarsa gibisinden olur. İnşallah denayer geri döner de serdar-denayer tandemi oluşturur, bu seneyi atlatiriz. Yalnız şu kafa topları çözülür mü bilmiyorum da bu kadar da orta yaptirilmaz

• transfer lazım diyoruz da takım olarak iyi oynanmıyor ki. devre arasında 4-5 oyuncuda transfer edilmeyecek sonuçta . kanatlardan pas daha iyi olmalı. kanatlardan top kaybı fazlaydı.

bakmayın 2-2 bittiğine bu maçta osmanlıspor bayağı gol kaçırdı. bazılarıda gol olma olaslığı yüksek pozisyonlardı.

hem muslera hemde rakipten dolayı pozisyonlarda gol kaçmış olabilir. ama oyun olarak pek iyi değildik. zemin deniyor ama rakipte aynı zeminde oynadı. belki bizim takım sahaya alışamadı yada hazırlanamamış olabilir tam.

ama sadece bu maç değil diğer maçlarda da böyle. eren derdiyok kaçırmış olabilir ama düzgün hücum etmedik ki zaten.

bu maçta rakip, carole ve brumanın kanadından çok orta yaptı belki. ama bu carole den dolayı değil. takım olarak pozisyonumuzu alamamaktan bence.

kanatlardan iyi ataklar yapamadık. sneijder de iyi değildi ama forvetle pek oynamıyoruz. eren derdiyok da olsa podolski de olsa öyle.

hücumlarımız çeşitlenmesi lazım. ama top tutup az riski olan paslarla ileri çıkmıyoruz.

bu maçta semih 2. golü atmasa yenilmiştik belki de. ama takımın mücadelesi yüksekti.

mücadele yüksek olmasına rağmen kanatlardan daha çok top kayıpları yapınca ve ileri hücuma kontrollü çıkmadığımız için galip gelemedik hatta yeniliebilirdik de.

o nedenle transferden ayrı olarak takım olarak daha iyi hücum etmeliyiz kontrollü hücum etmeliyiz, daha knotrollü paslar yaparak ileri çıkmalıyız. defansta, herkes kendi bölgesinde savunursa daha iyi sonuçlar elde edebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 18 Aralık 2016; 22:59:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Bu osmanli bize hic bisi yapamaz takimin yarisi afrikaya gidiyo ocakta fikstur sansi

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Ortaya koydukları mücadele ve oynadıkları futbol için Osmanlıspora tebrikler.

GS için söylenebilecek en hafif söz "Yazıklar olsun" Sadece haftada 90 dk. futbol oynamak için milyonlar alan ruhsuz, şahsiyetsiz, yüreksiz ve umursamazlar ordusu.

Mevcut kadroda Muslera ve Bruma dışında GS kapasitesinde oyuncu yok. Bu kadronun, bu taktik anlayışının şampiyon olması futbola hakarettir. Teknik ekip başta, neredeyse kadronun tamamının değişmesi lazım.

Nokta

• Tolga'ya ihtiyacımız var de Jong Melo'nun son senedeki hali gibi koşamıyor. Önlibero koşacak koşacak koşacak her mevki göz ardı edilir ama orası edilmez o bölgenin oyuncusu koşacak. Tolga > de Jong.
  • Maçın özetini izledim sanki kaset takılmış orta webo kafa.
  • Valla ne yalan soyleyeyim devre arasinda dusuk ucretle Drogba'nin gelmesini isterim, takima hava katabilir.

Sorun bence oyuncularin psikolojisinden kaynakli.

sneijder, sabri, selcuk => bu 3 s'nin acilen gonderilmesi lazim. Sirf sneijder'in maliyetiyle gercek bir dunya yildizi aliriz. Umarim sneijderi Cinlilere satariz.
  • Beyler sahadaki futbol asla Galatasaray'a yakışmıyor ve hepimiz bunun kaynaklarını, çözümlerini arıyoruz. Benim açımdan sebepler şöyle;

Öncelikle fiziksel olarak futbolcular asla Galatasaray seviyesinde değil, ayakta kalamadık rakibimiz adeta ezici bir üstünlük sağladı.

Teknik ekip bir çok konuda sorumlu fakat ben artık onlara suç bulmaktan vazgeçtim, resmin büyük tarafına bakarsak yönetimin arka arkaya yaptığı çoğu hamle bizi adım adım güçsüzleştirdi.

Osmanlı maçı özelinde şunu söylemek istiyorum, 1 puan iyi mi ? Elbette iyi, fakat Galatasaray o 1 puanı yada puan kaybını böylesine aciz görüntü vererek yapmamalı...
  • Serdara iyi transfer dedik yüzümüzü kara çıkarttı. Sakatlanmış gene artık sezonu kapatır.
  • 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.