Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bizde sigdursun hiç oynadı mı ? Ben hatırlamıyorum. Hatırlayan varsa maçı söylesin.Tekrarını izleyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bir arkadaşla konuşurken aklıma takıldı size de sorayım dedim. Objektif olarak sizce FB ye ilk 11 için GS den istenebilecek oyuncu var mıdır? Bir de siz GS 11 i için FB den kaç kişi istersiniz? Mesela ben belki Bruma istenebilir dedim FB açısından. Bizim isteyeceklerimiz ise tüm savunma dörtlüsü + Mehmet Topal + Sow + Lens. Maşallah kadro farkı gerçekten inanılmaz o nedenle bence Advocaat ın başarısından ziyade ortada Vitor un beceriksizliği vardı FB de. Bizde ise hem kadfro berbat hem TD. Buna rağmen ligde durumumuz fazla bile iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

La bu Fener'le Beşiktaş niye her sıralamada birbirlerine yakın oluyolar çözemedim. Uefa sırası, ŞL sırası, yaş ortalaması vs hepsinde birbirlerinin dibindeler

Futbol yaşla değil futbolcu ile oynanır. Elinde kalitesiz topçu varsa 19 olsa ne yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

La bu Fener'le Beşiktaş niye her sıralamada birbirlerine yakın oluyolar çözemedim. Uefa sırası, ŞL sırası, yaş ortalaması vs hepsinde birbirlerinin dibindeler

Futbol yaşla değil futbolcu ile oynanır. Elinde kalitesiz topçu varsa 19 olsa ne yazar.

Ee aksini söyleyen mi oldu ?

• Sigthorsaon bir kaç haftaya oynamaya başlar. Devre araasında iyice toparlar yeni transfer gibi bir şey olur.
  • quote:

quote:

quote:

aksi için demedim.. gerçi ifademde yanlış olmuş. Ben takımları genleştirmek lazım diyenler için dedim. o sıralamaları rakamları görenler atlar hemen takımı genleştirmek lazım diye.. yinede yanlış ifade etmiş oldum. kusura bakma

• quote:

quote:

quote:

quote:

aksi için demedim.. gerçi ifademde yanlış olmuş. Ben takımları genleştirmek lazım diyenler için dedim. o sıralamaları rakamları görenler atlar hemen takımı genleştirmek lazım diye.. yinede yanlış ifade etmiş oldum. kusura bakma

Estağfirullah ne kusuru, takım gençleştirelim diyenler hızlı, tempolu oyun oynamamızı istediği için öyle diyor. Genç takım koşar muhabbeti.

Bi futbolcunun en verimli olduğu yaş aralığı 24-28'dir, Türkiye için 30'a kadar çıkabilir. Takımın yaş ortalamasının 25-30 olması Türkiye için idealdir.

• Levent Nazifoğlu:

"Medyada Galatasaray temsilcileri az derecede var. Ulusal kanalların çoğunda Galatasaraylı yorumcu yok."

"Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Bunları spor müdürleri ile konuştuğumda 'Çok haklısınız' diyorlar ama bir şey değişmiyor."

"Ben artık hakem hatalarının kasıtlı olduğuna inanmaya başladım. Bunlar hata olmaktan çıktı. Pozisyonlar çok net."

"Herkesin rahat görebileceği, takdir edebileceği pozisyonlar. Bundan sonra daha sert davranacağız, bunu söyleyebilirim."

"Ortamı germemek için hafiften dokundurarak bugünlere geldik ancak hiçbir şey değişmiyor. Bu kadar mı denk gelir ?"

"Hep bizim aleyhimize rakiplerin lehine. Artık burada hatadan çok başka şeyler olduğunu da düşünüyorum. MHK'nın konuşması lazım."

"3 maç kaybedince taraftarımızın da bizlerin de morali bozuldu. Takımda gruplaşmanın olduğuna yönelik haberler çıktı."

"Hepsi yalan. Hatta stüdyodaki eski oyuncularımız da onaylayacaktır. 3 mağlubiyet sonrası samimi olanlar dertleşir."

"Diğerlerine nazaran daha fazla vakit geçirirler. Gruplaşma dediğin, selam vermemekle, pas vermemekle olur. Böyle bir şey yok."

"Oyuncularımızın moralleri bozuldu, kabuklarına çekildiler. Bizim görevimiz onları Bursa maçına hazırlamaktı."

"Bu da teknik ekiple birlikte başarılı bir çalışmanın sonrasında oldu. Bursa maçını kazanarak yolumuza devam ettik."

"Önümüzde bir derbi maçı var, rakiplerimizden biri ya da ikisi puan kaybedecek. 4 te 4 yapmamız gerekiyor, hepimiz inanıyoruz."

• Levent Nazifoğlu forumu garanti takip ediyor. Kendisine buradan selamlarımı yolluyorum. Daha önce de Beşiktaş maçından sonra açıklamaları forumda beğenilmedikten sonraki gün açıklama yapıp hatalarını düzeltmişti. En azından sosyal medyayı takip ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Levent Nazifoğlu forumu garanti takip ediyor. Kendisine buradan selamlarımı yolluyorum. Daha önce de Beşiktaş maçından sonra açıklamaları forumda beğenilmedikten sonraki gün açıklama yapıp hatalarını düzeltmişti. En azından sosyal medyayı takip ediyorlar.

Ediyorlarsa adam gibi bir hoca getirsinler.. Onlara dedik Ottmar Hitzfeld diye..
  • Quakerboy chedjou gidecek linnes kalacak diyor, eduardo vargas ile ilgili olumlu gelişmeler de varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quakerboy:

Türk Spor Basını

içinde bulunup da galatasarayı savunabilmek inanılmaz zordur. gerçekleri söylerseniz holding sahiplerinden direk telefon alıp uyarılırsınız. rezil bir durumdadır. ne siz sorun ne ben söyleyim.Quakerboy |

28 Kasım 2016 17:06

Jan Olde Riekerink

25 kasım 2016 galatasaray bursaspor maçında lionel carole'un yokluğunda sol bekte hakan balta'yı denemek istemişti. ancak hakan balta'nın o bölgeyi kaldıramayacağını söylemesi üzerine martin linnes'i oynattı. iyi ki oynattı.Quakerboy |

28 Kasım 2016 09:54

Eduardo Vargas

kendisi ile daha önceden iletişime geçilmişti. (bkz: #2059735) gelen haberler olumlu dönüş alındığı yönünde. linkteki haber bu anlamda doğru.
    http://www.fanatik.com.tr/...lmak-istiyor-1264441Quakerboy |

28 Kasım 2016 09:52

Aurelien Bayard Chedjou Fongang

devre arasında kendisine takım bulması istenmiş. menajeri fransa'dan bir kulüp ile görüşüyor.

28 Kasım 2016 09:49

Martin Linnes

ay başında son durumunu şurada yazmıştım. (bkz: #2055194)

ali naci eksik ve gecikmeli olsa da durumunu aktarmış.http://www.hurriyet.com.tr/...ten-fazlasi-40289501

linke tıklamak istemeyenler için

--- alıntı ---
    eski kulübü molde başta süper lig’den iki ekip de linnes ile ilgileniyordu. ancak genç oyuncu, bursaspor karşısında gösterdiği performansla g.saray’da kalmayı garantiledi. norveçli futbolcu için tüm planlar değişti.

--- alıntı ---

süper lig'den iki ekip dediği bursaspor ve trabzonspor. hatta bursaspor ile anlaşma noktasına çok yakınlaşılmıştı. ancak bu saatten sonra gönderileceğini düşünmüyorum.

28 Kasım 2016 09:48

kaynak:http://blog.rerererarara.net/quakerboy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 28 Kasım 2016; 23:32:31 >

• https://twitter.com/GSEspor

Gs Espor takımı kuruldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Quakerboy chedjou gidecek linnes kalacak diyor, eduardo vargas ile ilgili olumlu gelişmeler de varmış

Bu takıma Vargastan önce Lider bi stopper ile gerçekten iyi bir sağbek lazım. Ben hala Linnesin sağda Carolenin solda neden ısrar edilmediğini anlayamıyorum. Linnes bence takıma alıştıktan sonra bizim problemimizi geçicide olsa çözer.

Vargası kanat için alacaksın ama Podolski-Bruma- Bazı zaman iyi Yasin-Sinan bence gayet yeterli kanat için.Hatta doğru taktikle oynatılsa Eren Sigortsonda bence çok iyi forvetler. Sneijdere alternatif yok. Alınan Josue nedense denenmiyor. Üstüne gidilip takıma alıştırılmıyor.

De Jong da takıma alışırsa melo etkisi yapacak gibi ki buda ortaalan sorununu çözer. Bence takımın şuan en büyük sıkıntısı net bir taktiksel düzensizlik. Ne oynadığımız belli değil. Takım her kanat organizasyonunda büyük işler başarabilecek gibi dururken kanat oyunu yerine pas-pas-pas-pas tan başka birşey bilmiyoruz. %80 top oynama 800 pasın bile olsa rakip kalede girdiğimiz pozisyon 4-5 i geçmiyor (adam akıllı pozsiyonlar). Bunun yerine %40 topla oynayıp 250 pas yapıp 10 tane pozisyona girmek bence daha faydalı ve doğru bir tercih.

Bruma çok rahat şekilde çizgiye inebiliyorken, ki indiği zaman Eren gibi bir forvet her an tehlike yaratabilecekken, BANA GÖRE BAZI OYUNCULAR BÖYLE İSTİYOR diye ceza sahası etrafında top döndürüp 2e1 ile içeri girmeye çalışıyoruz ki bu ne Erene nede gelse Sigortsona uygun bi tarz.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Quakerboy chedjou gidecek linnes kalacak diyor, eduardo vargas ile ilgili olumlu gelişmeler de varmış

Bu takıma Vargastan önce Lider bi stopper ile gerçekten iyi bir sağbek lazım. Ben hala Linnesin sağda Carolenin solda neden ısrar edilmediğini anlayamıyorum. Linnes bence takıma alıştıktan sonra bizim problemimizi geçicide olsa çözer.

Vargası kanat için alacaksın ama Podolski-Bruma- Bazı zaman iyi Yasin-Sinan bence gayet yeterli kanat için.Hatta doğru taktikle oynatılsa Eren Sigortsonda bence çok iyi forvetler. Sneijdere alternatif yok. Alınan Josue nedense denenmiyor. Üstüne gidilip takıma alıştırılmıyor.

De Jong da takıma alışırsa melo etkisi yapacak gibi ki buda ortaalan sorununu çözer. Bence takımın şuan en büyük sıkıntısı net bir taktiksel düzensizlik. Ne oynadığımız belli değil. Takım her kanat organizasyonunda büyük işler başarabilecek gibi dururken kanat oyunu yerine pas-pas-pas-pas tan başka birşey bilmiyoruz. %80 top oynama 800 pasın bile olsa rakip kalede girdiğimiz pozisyon 4-5 i geçmiyor (adam akıllı pozsiyonlar). Bunun yerine %40 topla oynayıp 250 pas yapıp 10 tane pozisyona girmek bence daha faydalı ve doğru bir tercih.

Bruma çok rahat şekilde çizgiye inebiliyorken, ki indiği zaman Eren gibi bir forvet her an tehlike yaratabilecekken, BANA GÖRE BAZI OYUNCULAR BÖYLE İSTİYOR diye ceza sahası etrafında top döndürüp 2e1 ile içeri girmeye çalışıyoruz ki bu ne Erene nede gelse Sigortsona uygun bi tarz.

Ters kademe anlayışı olan bir stoperimiz yokken bekleri eleştirmek bana saçma geliyor doğrusu.

• Cenk Ergün'den transfer açıklaması Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, İtalyan TMW radyosuna açıklamlarda bulundu.

Wesley Sneijder hakkındaki Milan söylentilerine açıklık getiren Cenk Ergün, "Biz de basında okuyoruz. Wesley harika bir oyuncu ve ona her zaman ilgi olmuştur. Ama o Galatasaray'dan biz de ondan çok memnunuz. Ancak futbolda her şey mümkün. Eğer iyi bir teklif gelirse duruma bakarız. Şu an kadromuzun en önemli parçalarından biri. Tekrar ediyorum; Wesley'den memnunuz" ifadelerini kullandı.

DEPAY'LA İLGİMİZ YOK

Memphis Depay haberlerini de yalanlayan Cenk Ergün, "Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Hocamız Hollandalı olduğu için böyle futbolcuların adı bize yazılıyor" diye konuştu. İtalya'da çok beğendiği futbolcular olduğunu ancak FFP sınırlaması nedeniyle transferde rahat davranamadıklarını da söyleyen Cenk Ergün, "Ancak takımdan ayrılan isimler olursa transfer yapacağız. Şu an size isim veremem" dedi.

http://gamaspor.com/haber/6654/cenk-ergunden-transfer-aciklamasi

• Galatasaray XI: Cenk, Cavanda, Chedjou, Semih, Carole, Hamit, Selçuk, Josue, Yasin, Sinan, Eren.

Yedekler: Eray, Sabri, Linnes, Sneijder, Bruma, de Jong, Podolski.
  • quote:

Galatasaray XI: Cenk, Cavanda, Chedjou, Semih, Carole, Hamit, Selçuk, Josue, Yasin, Sinan, Eren.

Yedekler: Eray, Sabri, Linnes, Sneijder, Bruma, de Jong, Podolski.

Yedek kadro gibi sanırsam adamları denicek baktı yeniliyoruz sneijderi fln sokucak
  • 11 bile as kadro neredeyse bu kadar korkmaya gerek yok Linnesi bile almamış JoR şu adamdan ne istiyor acaba ?

Selçuk yerine de jong oynamalıydı forvet hala eren insan sinanı falan koyar
  • Yedek kadro falan çıkmış işte beyler, lig maçında bu kadrodan maksimum iki üç oyuncu oynar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 30 Kasım 2016; 18:23:22 >
  • 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.