Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Harika bir oyuncu buldum hem hızlı hemde çevik bruma kadar olmasa da andırıyor onu fiyatı da çok ucuz

http://www.transfermarkt.com.tr/jose-gomes/profil/spieler/342148
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    maçın tamamını izleyemedim genelde nasıl oynadı bilmiyorum da sneijderin brumanın pası için ceza sahasına sarktığının gördüm ya kıyamet kopacak sandım sola değil forvete yakın oynasa etkili olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

maçın tamamını izleyemedim genelde nasıl oynadı bilmiyorum da sneijderin brumanın pası için ceza sahasına sarktığının gördüm ya kıyamet kopacak sandım sola değil forvete yakın oynasa etkili olacak

Uzun zamandır böyle içeri koşular yapmıyordu. Drogbalı zamanda yapıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goktugberk105

Harika bir oyuncu buldum hem hızlı hemde çevik bruma kadar olmasa da andırıyor onu fiyatı da çok ucuz

hocamböyle çok bulunabilir. yeterki sabredilsin. ve takımda iyi bir hoca olsun. riekerink iyi sonuçlar alırsa bu galatasaray içinde artı olacak. çünkü a takımı çalıştırayım gideyimde demiyor. altyapıya gidiyor maçları izliyor.

inşallah performansı devam eder galatasarayın.

• quote:

ekstra olarak linnes de çok faydalı oynadı. sol bek de olsa hiç sırıtmadı. hazırım mesajı verdi. ama açıkcası sabride iyi oynuyor. ne kadar hataları olsada defansı iyi sabrinin. hangisi iyiyse o oynasın ne diyeyim.

linnesi dememin sebebi bruma sneijder ve de jong la beraber etkili hücumlar çıkarmasıydı.

de jong iyi katkı verdi. ayrıca selçuk da maçın ikinci yarısında daha iyi oynadı bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 26 Kasım 2016; 17:33:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

quote:

ekstra olarak linnes de çok faydalı oynadı. sol bek de olsa hiç sırıtmadı. hazırım mesajı verdi. ama açıkcası sabride iyi oynuyor. ne kadar hataları olsada defansı iyi sabrinin. hangisi iyiyse o oynasın ne diyeyim.

linnesi dememin sebebi bruma sneijder ve de jong la beraber etkili hücumlar çıkarmasıydı.

de jong iyi katkı verdi. ayrıca selçuk da maçın ikinci yarısında daha iyi oynadı bana göre.

Hocam selçuk çok tuhaf birisi bi mal gibi paslar atıp top sürüyo bi harika paslar atıp takımı dinç tutuyo çok tuhaf birisi yani ama de jong çok iyiydi melonun yerini tutabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

quote:

Orijinalden alıntı: Goktugberk105

hocamböyle çok bulunabilir. yeterki sabredilsin. ve takımda iyi bir hoca olsun. riekerink iyi sonuçlar alırsa bu galatasaray içinde artı olacak. çünkü a takımı çalıştırayım gideyimde demiyor. altyapıya gidiyor maçları izliyor.

inşallah performansı devam eder galatasarayın.

Babama sordum böyle oyuncuları neden almıyorlar diye dedi ki:
    Sen podolskiyi sadece oynadığı içinmi aldı zannediyosun dedi forma parası transfer parasının kaç katını çıkarıyor dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Uzun zamandır böyle içeri koşular yapmıyordu. Drogbalı zamanda yapıyordu.

Yoksa bu Drogba'nin gelisine hazirlik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Linnes'in biraz duzenli oynamasi, destek olunmasi gerek diye dusunuyorum. Ilk defa ulkesinden cikti, alisma suresi uzun surebilir. Kotu oynasa da alternatifi sabri ve cavanda yani.

De jong da fena degildi, zamanla daha iyi olur. Orta sahayi Tolga-de jong yada tolga-de jong-selcuk yapabiliriz. Selcuk cok formsuz ama kendisine cok para veriyoruz, bir sekilde kullanmak lazim. Devre arasinda gonderelim yerine baskasini alalim derseniz olur.
  • Mehmet Batdal'a neler olmuş öyle ya.
  • Biz Başakşehir maçında çok üretken olamamıştık ama şu Beşiktaş'ın ilk yarıda oynadığı oyunu görünce bir durup düşündüm, biz en azından pas yapıp yüklenmeye çalışıyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Linnes'in biraz duzenli oynamasi, destek olunmasi gerek diye dusunuyorum. Ilk defa ulkesinden cikti, alisma suresi uzun surebilir. Kotu oynasa da alternatifi sabri ve cavanda yani.

De jong da fena degildi, zamanla daha iyi olur. Orta sahayi Tolga-de jong yada tolga-de jong-selcuk yapabiliriz. Selcuk cok formsuz ama kendisine cok para veriyoruz, bir sekilde kullanmak lazim. Devre arasinda gonderelim yerine baskasini alalim derseniz olur.

Selcuk de jongla daha iyi oynadi

Selcuk ayagina cok top isteyen biri temposuz oyuncu

Tolgada yetenekleri belli ama tempolu oyuncu

Selcuk tolga ikilisinde en cok topla bulusan tolga oluyor bu da selcukun oyun icinde kaybolmasina neden oluyor

Ya selcuk de jong ya da tolganin yanina transfer

Ayrica de jong selcuk diger alternatiflere gore daha iyi gorundu

Bence boyle devam edilmeli

Hucumda yasin mutlaka oynamali sonuca gitme konusunfa brumadan bile daha yetenekli bir sekilde gol ya da asist yapiyor

Eren alternatif olarak oynamali

Podolski ile ya da iyilesirse diger forvetle oyuna baslanmali

Eren ile gerekirse forveti 2 lersin onde oldugumuzda da dinamik bir sekilde sokarsin yoksa defansta kayboluyor

Linnes konusunda sabri ve cavandadan cok daha iyi sag bek de ya linnes oynamali tempolu bir oyuncu ya da hamit oynamali hamit oynasa hic yoktan 4 5 asist yapar erene veya baska birine etkili orta acabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Biz Başakşehir maçında çok üretken olamamıştık ama şu Beşiktaş'ın ilk yarıda oynadığı oyunu görünce bir durup düşündüm, biz en azından pas yapıp yüklenmeye çalışıyorduk.

Tehlikesiz alanda rakibin izin verdiği şekilde pas yapma yüklenmek değildir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Biz Başakşehir maçında çok üretken olamamıştık ama şu Beşiktaş'ın ilk yarıda oynadığı oyunu görünce bir durup düşündüm, biz en azından pas yapıp yüklenmeye çalışıyorduk.

Tehlikesiz alanda rakibin izin verdiği şekilde pas yapma yüklenmek değildir..

Evet o maç iyi oynamadık ama şu Beşiktaş kadar da kötü oynamadık demek istediğim buydu.
  • De jong dünkü maçta mükkenmel oynadı.Ayrıca genelde kankası sneijder e pas atmaya çalışıyor.Buda takım için çok iyi oluyor

• Bizim için en iyi sonuç bu. Haftaya da FB yenerse eğer bizim de kazanmamiz durumunda zirveye iyice yanaşiriz.
  • Bu sene bişey beklemeyin bjk'nin kaçıncı avantadan aldığı puan bu...

Belliki bu sene bjk 3. Yıldız sözünü almış.

• Galatasaray'ın en sevdiği sezonlardan birisinde bulduk kendimizi gene

Fenerbahçe derbisini kaybettik ve liderlikten uzaklaştık takım üzerinde baskı minimuma indi. Devre arasına kadar sessiz sessiz liderliğe yanaşırsak 2. yarı fikstür avantajıyla şampiyonluğun en kuvvetli adaylarından birisi oluruz.
    14-15 sezonunda Muslera, Sneijder, Yasin üçlüsünün efsane performansıyla şampiyon olmuştuk, bu sezonda Muslera, Bruma taşıdı bizi tek gereken Sneijder'in de kendine gelmesi.

Sinerji oluşturun, kenetlenin, odaklanın ve Beşiktaş'la Başakşehir gibi Fenerbahçe'ye de puan kaybettirin.
    Galatasaray'ın adının olduğu her yerde umut vardır.
  • Umut yazınca aklıma geldi hırçın Drogba'yı Kayseri'ye verdik üstüne de 1 milyon € verdik bizim yüzümüzden küme düşecek adamlar Umut 9 maçta daha gol atamamış, Amrabat kazığının öcünü aldık arkadaşlar.
  • Lig bitti muhabbeti yapmaya gerek yokmuş demi arkadaşlar. Haftaya derbi maçtan sonra çıkacak sonuç bizim lehimize olacaktır zaten. Haftaya Fenerbahçe yenerse biz yenersek Beşiktaş'la puan farkı 2'ye düşecek. Başakşehir kopup gidecek gibi duruyor ama onlarda uzun lig maratonun da bu performanslarını sürdürebilirler mi göreceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.