Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (811. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Hamza'nın resmine sarılıp sarılıp uyuyan biri vardı kimdi o?! Hala uyumaya devam ediyor mu?!

Senin pozisyona giremediğin kadıköyde bu adam kazandı ee nolcak şimdi?
  • Gördük ki futbolcular sorumluluk almaya başlarsa bir şeyler yapabiliyorlar. Yalnız böyle kopuk futbol anlayışı devam ederse bir yener bir yeniliriz bu sezon da kayp bir sezon olur.
  • Umarım Linnes sağ beke monte edilir artık. Sabri'yi görmek istmiyorum
  • ben daha öncede demiştim önceki mesajlarımda. linnese fırsat verilmeli diye. ama şunuda söylemeliyim. sabir elinden geleni yaptı zorluk çıkartmadı pek. iyi oynadı sabri.

bundan sonraki maçlarda tolga de-jong

ileride eren derdiyok kanatlarda bruma ve podolski(sinan)

ortada sneijder olmalı. sol bek carole, sağ bek linnes fark oluşturur bence bu bekler. linnesin bu maçta ve sanırım kupa maçındaki performansları iyiydi.

linnesin hücuma katkısı 90 dakika, uzun süre sonra oynamamasına rağmen iyiydi.

Rıekerink değişiklik geç yaptı ama bence bunda sahadaki oyuncularıda kenara almamak istemeside etken olmuş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 25 Kasım 2016; 22:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Levent Nazifoğlu: Eren Derdiyok'un, Lewandowski’den farkı yok!

Galatasaray Futbol AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, "Şampiyonluk yarışının son haftalara kadar devam edeceği belli. Burada en şanslı Galatasaray’ı görüyorum. Bruma, yaş grubunun Messi’si. Dünyada kendi yaş grubunun en önemli futbolcusu. Avrupa’da Eren Derdiyok kalitesindeki golcüler için 50-60 milyon avrolar konuşuluyor. Lewandowski’den farkı yok" dedi.

Sonra Galatasaray neden bu halde diyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Hamza'nın resmine sarılıp sarılıp uyuyan biri vardı kimdi o?! Hala uyumaya devam ediyor mu?!

Senin pozisyona giremediğin kadıköyde bu adam kazandı ee nolcak şimdi?

Hamzaoğlu hoca falan değil, Bursa'da uzuuun yıllar kalır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Riekerink'i yazmayı unutmuşum.

Hala değişiklikleri geç yapıyor, erken yapıp maçı koparmak varken bekletiyor takımı sıkıntıya sokuyor. Maçı okuma sıkıntıları var anlamış değilim herkes görüyor bunu kendi neden yapmıyor ilginç. 90+2 de Hamit'i alması tamamen rezillik hamit yerinde olsam girmem oyuna, sanki dalga geçiyor.

Hocam o görmüyor diyelim yardımcılarda mı görmüyor onu çözemiyorum, bir an maç içinde biz burada ne yapıyoruz diye sormuyorlar mı kendilerini merak ediyorum...Bir adam en çok eleştirildiği konuda inatla neden diretir anlamış değilim...

Hamit konusuna gelecek olursak, maçta bir adam yıldızlaşır alkışlatmak adına 90 civarı değişiklik yaparsın fakat öndesin ve yaptığı değişiklik hiç bir anlam ifade etmiyor, ya çok genç birini sok ya hiç birini sokma oyuna...

Jor'un mevcut görevi devre arasına kadar takımı en az kayıpla getirip, kendisinden sonra gelecek td için iyi bir zemin bırakmak...
  • Yendik diye hakemi unutmamak lazim. Haftalardir dograniyoruz cikip konusan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah yanılırım ama bence çok da beklentiye girmeyin. Bursa açık oynadığı için bayağı alan bulup etkili olduk. Gelecek rakip klasik Anadolu takımı tadında 11 kişi defans yaparsa yine üretkenlik 0'a düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

İnşallah yanılırım ama bence çok da beklentiye girmeyin. Bursa açık oynadığı için bayağı alan bulup etkili olduk. Gelecek rakip klasik Anadolu takımı tadında 11 kişi defans yaparsa yine üretkenlik 0'a düşer.

burada fark de jong tu bence. ileriye çokca oynadı orta sahadan top çıkardı hücuma destek verdi.

selçuk da belli dakikalardan sonra iyi hücum performansı gösterdi.

ancak bursa spor gol atana kadar ki o da ofsayt olabilir, bursa spor gol attıktan sonra gs daha iyi enerjik oynamaya başladı daha seri paslar atmaya başladık.

ve son dakikaya kadar gol arıyorduk. bu çok iyiydi.
  • De jong iyiydi ama 32 yaşında seneye mutlaka adam yiyen bi dos lazım genc franck kessie gibi ya da w.carvalho gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • halısahatopçusu kullanıcısına yanıt
    30-35 milyon euron varsa William Carvalho'yu getirelim

• quote:

Orijinalden alıntı: halısahatopçusu

De jong iyiydi ama 32 yaşında seneye mutlaka adam yiyen bi dos lazım genc franck kessie gibi ya da w.carvalho gibi

Tolga Ciğerci > William Carvalho
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Fenerbahçe'ye kaybedersek de gitmeyeceğini düşünüyorum, kötü futbol oynamıyoruz, üçüncü bölgede üretkenliğimiz de sıkıntı var, yediğimiz goller de genelde defansın hatası. Düzelecektir takım.

Fener macindan sonra u donusu

"Futbol olarak bir gelişim yok bunun sorumlusu da teknik direktördür zaten, ha Kadıköy'de kaybetmemiz bir şey değiştirmiyor ama takım organize olarak ileri gideceğine geri gitmiş. Bizim takım olarak oynamamızda sıkıntı var, bu da Fenerbahçe maçında iyice ortaya çıktı, üretken olamamamız sorunu da devam ediyor."

Bu kadar skor taraftari olmayin yahu

• Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Ben carvalho yu alalim demedim o tarz genc yatirim yapabildcegimiz bi adam dedim franck kessie gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle hızlı genç mümkünse fizikli bir forvet(rashford gibi), Tolga nın yanına Tolga gibi bir adam bir de mümkünse sağ bek gelse güzel olabilir aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Fenerbahçe'ye kaybedersek de gitmeyeceğini düşünüyorum, kötü futbol oynamıyoruz, üçüncü bölgede üretkenliğimiz de sıkıntı var, yediğimiz goller de genelde defansın hatası. Düzelecektir takım.

Fener macindan sonra u donusu

"Futbol olarak bir gelişim yok bunun sorumlusu da teknik direktördür zaten, ha Kadıköy'de kaybetmemiz bir şey değiştirmiyor ama takım organize olarak ileri gideceğine geri gitmiş. Bizim takım olarak oynamamızda sıkıntı var, bu da Fenerbahçe maçında iyice ortaya çıktı, üretken olamamamız sorunu da devam ediyor."

Bu kadar skor taraftari olmayin yahu

Hıhı U dönüşü.

• Kasımpaşa maçında bu çıktığı 11'i bozmasın Riekerink. En büyük problemimiz formsuzluk kendi standartlarının çok altında oynuyorlar. Bunu aşarsak zaten sorunların çoğu giderilir.

• Arkadaşlar 1-2 oyuncu buldum sizce bunlar mümkünmü genç hızlı ve sağlam oyuncular biri Marlos Moreno deportivoda sözleşmesi ocakta bitiyor diğeride leon bailey acccaip hızlı ve genç oyuncular bunlar bi bakarsanız iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goktugberk105

Arkadaşlar 1-2 oyuncu buldum sizce bunlar mümkünmü genç hızlı ve sağlam oyuncular biri Marlos Moreno deportivoda sözleşmesi ocakta bitiyor diğeride leon bailey acccaip hızlı ve genç oyuncular bunlar bi bakarsanız iyi olur

Marlos Moreno sanırım manchester city oyuncusu. kiralık olarak deportivoya gitmiş.

http://www.transfermarkt.com.tr/marlos-moreno/profil/spieler/345654
  • 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.