Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adam sol bekte bile sabrinin sag bejte oynadigindan iyi oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder çok güzel attı helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guest324

Galatasaray Bursaspor maçını FIFA 17'de simüle edip özetini çıkarttım, kendi anlatımım ile. İzle ve Abone ol 🤗https://youtu.be/wq4aLFqOpqY

Maçı izlemeyip senin simülasyonunu mu izlemezi istiyorsun anlamadım ki, yaptığınız biraz spama girmeye başladı.

• Takım gol atmak için JOR oyuncu değişikliği için 2. golü yemeyi mi bekliyor ?
  • De Jong kesinlikle oynamalı...
  • Bu skor Hamza'ya gelsin.Başka şeyler yazardım ama sınırsız banlarlar.

• Hamza'nın resmine sarılıp sarılıp uyuyan biri vardı kimdi o?! Hala uyumaya devam ediyor mu?!
  • Noldu lan iyi gün taraftarları. Nankör herifler, Sneijder'e etsenize küfür şimdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 25 Kasım 2016; 22:1:56 >
  • bursaspor gol ofsayt sanki. ama gol sayıldı bursaspor önde 0-1

RIKERINK BYE BYE

beylik olmaz efendilik olmaz. keseceksin biçeceksin.

yasin podolski iyi bir şut ve gol yasinden. 1-1

sneijder gol atamadı ne işe yarıyor bu adam? pas atmasın asist yapmasın gol atsın. sneijder gol 2-1

eren derdiyok ne biçim forvet anca rövaşeta atar. sinan pas, eren derdiyok şut ve gol 3-1

son dakikalara giriliyor ama hala gol arıyor galatasaray.

maç bitti. skor 3-1

RIEKERINK BEY DİYECEKSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 25 Kasım 2016; 22:42:25 >

• Linnes , serdar, de jong ve poldi kesinlikle oynamalı.

Sneijder kac maçtır dmc gibi oynuyordu. Amc oynadı gördük.

Bruma solda oynamalı. Sağda bi şey yaptığı yok.

Selçuk-de jong tolga-de jong dan daha iyi. Belki selçuk-tolga dan da daha iyi.

Poldi as forvet olabilir. Ilk kez bir maçta orta açtık, onda da eren yoktu.

Eren kaliteli forvet. Istediği topları atmamız lazım

Sinan iyi bir yedek olur.

Yasin tam bir mal. Solda bazen oynuyor -ki o da sneijdere bağlı- sağda ise hic oynayamıyor. Ilk 11 başlamamalı.

Linnes solda kullanılabilir. Sağda da. Elimizdeki en iyi bek

Jor bu maça iyi hazırlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Fenerbahçe maçından muhakkak puanla ayrılmamız lazım. Beraberlik bekliyorum ama galibiyet bal kaymak olur yenilirsek çok büyük sıkıntıya gireriz.

Beşiktaş adana maçını 3 puanla geçecektir ama inşallah bir kaza yaparlar. Ondan sonra basaksehir ile evlerinde oynuyorlar, beraberlik bekliyorum. Sonra fenerbahçe ile deplasmanda oynuyorlar, mağlubiyet bekliyorum.

Ondan sonra çarşı karışır hemşerim daha çok şeyler olucak. Umarım fenerbahçe maçını kazasız atlatirız

Büyük sıkıntıya girdik artık yapacak birşey yok, ama pes etmek bize yakışmaz. Berbat oynadık gerçekten kimse bu kadar beklemiyordu.

Artık rakiplerimiz birbirleriyle oynuyorlar, puan kayıpları olacak ve lig maratonu uzun. Devre arasına kadar puan kaybetme lüksümüz yok artık Osmanlı-Bursa-Konya maçlarını felan kayıpsız geçmeliyiz. Devre arasını 3-4 puan fark ile kapatırsak, derbilerimiz içerde avantaj bize geçer. Ondan sonra ömüze bakarız, inşallah şampiyonluğu göğüsleyeceğiz. Tabi sezon sonu artık sneıjder-sabri felan hepsi yollanacak. Neyse bursa maçıyla sneıjder'in de düzelip artık form tutmaya başlayacağını düşünüyorum. Bırakın goy goylarını geçsinler bizimde zamanımız gelecek.

Önemli bir galibiyet aldık.

Oyuncularda kıpırdanma olduğunu herkes fark etmiştir. Özellikle Sneijder ve Selçuk'da. Ahım şahım bir futbol oynamasak bile yavaş yavaş olacak, oyuncular geç oldu ama form tutmaya başlıyorlar. Kasımpaşa ve Gaziantep maçlarından güzel oynayıp 3 puanları alırsak havayı yakalayıp rüzgarı arkamıza alırız.

• Şinonun frikiği enfesti. Top barajı geçiyor üstüne yere vurup giriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray zayıf rakibine acımadı helal olsun
  • Serdar, De jong, Linnes 11 e monte edilmeli.Casper bugün yine hiç bişey yapmadı üstüne birde bize gol yedirtti.Kesinlikle orta sahamız de jong tolga olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linnes'i beğendim bu akşam. İyi kondisyon tutmuş. Yerlerde sürünmüyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRiver -- 25 Kasım 2016; 22:23:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Hamza'nın resmine sarılıp sarılıp uyuyan biri vardı kimdi o?! Hala uyumaya devam ediyor mu?!

Yatış taklidi yapıyor hocam sizin haklı olduğunuzu görünce kaçmışlar
  • Ve maç bitti
    Galatasaray 3-1 Bursaspor

Bursaspor intihar etti. Başka söze gerek yok. Hamza hoca maçı altın tepsiyle bize hediye etmiştir teşekkür ederiz.

Gakatasaray gibi bir takıma bu kadar açık alan bırakırsan bu kadar geniş alanda oynarsan üç de yersin beş de. Acımaz paramparça eder. Şuursuz bir Bursaspor vardı sahada ve faturayı acımadan kesen bir takım. Bursaspor öne geçmesine rağmen şuursuz oyununa devam etti. Böyle oynarsan ...

Sneijder: Bırakın gol atmasını benim için daha önemli olaylar var. Bugün çok iyiydi. Sahanın her yerinde vardı. Korner civarında orta sahadarakip ceza alanında hep gezdi hep aradı. Benim için bunlar daha kıymetli. Akıldaki sorular
    1- Bu zamana kadar 11 hafta nerdeydin?
    2- Bu performansı gelecek haftalarda da görecek miyiz?
    3-Acaba bu performans bizim için mi yoksa başka kulübe transfer olmak için mi?
    İşte bu soruların cevaplarını ilerleyen haftalarda göreceğiz.

Sabri iyi iş çıkardı.

De-Jong ben bir artısını göremedim. Ne savunmada ne hücuma katkıda.

Podolski vasata yakın bir performans daha. Herkes diyor ki bu arkadaş topsuz oyunda yokmuş hep böyleymiş. Ben de diyorum ki bu adam toplu oyunda yok esas toplu oyunda. Yine rekor bir topa sahip olma oranıyla oynadık. Rakip sahanın her yerini açmış mis gibi. Sneijder coşuyor Bruma Yasin ısırıyor.
    Bizimki hiç oralı değil abi hiç.

Eren Derdiyok bu adama top atmazsan gol yok gol yok
    Ama atarsan pası çakar çakar çakar yeter ki at.

Türkiyenin en iyi forveti tartışmasız en iyi forveti

Şimdi bu maç bizim açımızdan güzel bitti .
    Gelecek hafta bu takımın
    Sağ beki
    Sol beki
    Stoperleri yani savunma dörtlüsü kimlerden oluşacak

Gelecek hafta Tolga mı De-Jong mu oynayacak.

Forvette Eren mi Podolski mi oynayacak?

Bilenlere beşyüzbin veriyoruz haberiniz olsun.

Son söz Riekerink kalıyor mu gidiyor mu? Sezonu bu hocayla mı götüreceğiz bilen kestirebilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 1 Aralık 2016; 12:32:48 >

• Riekerink'i yazmayı unutmuşum.

Hala değişiklikleri geç yapıyor, erken yapıp maçı koparmak varken bekletiyor takımı sıkıntıya sokuyor. Maçı okuma sıkıntıları var anlamış değilim herkes görüyor bunu kendi neden yapmıyor ilginç. 90+2 de Hamit'i alması tamamen rezillik hamit yerinde olsam girmem oyuna, sanki dalga geçiyor.
  • ozkn_s kullanıcısına yanıt
    Bu hoca sezonu bitiremez 3-4 haftaya en geç yeni td gelir,rikerink şöyle yaptıda maçı kazandık denicek maçı yok gsnin hepsi oyuncuların bireysel performansı
  • Levent Nazifoğlu: Eren Derdiyok'un, Lewandowski’den farkı yok!

Galatasaray Futbol AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, "Şampiyonluk yarışının son haftalara kadar devam edeceği belli. Burada en şanslı Galatasaray’ı görüyorum. Bruma, yaş grubunun Messi’si. Dünyada kendi yaş grubunun en önemli futbolcusu. Avrupa’da Eren Derdiyok kalitesindeki golcüler için 50-60 milyon avrolar konuşuluyor. Lewandowski’den farkı yok" dedi.
  • 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.