Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
23.071
Cevap
85
Favori
573.888
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    4853 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kobe_ceza

Sizce Nuri bizim takıma nasıl olur ?

Nuri gibi adamlar riskli hocam, bakın avrupa kalitesinde bir oyuncu ama riskli...

Sebebi şu; şimdi Dortmund'da öyle bir sistemde oynuyor ki, ne yapacağını ve ne yapmayacağı çok açık...Gereğinden fazla iş yada pozisyonu dışında kullanılmıyor...

Dortmund nasıl kullanması gerektiğini de biliyor, orada faydalı olabiliyor.

Fakat bu adam Dortmund dışına çıkıp etkili olduğu takım çok azdır, hatta etkili olduğu maçta azdır. Liverpool, Real Madrid ve Milli takımda çok etkili çok faydalı diyeceğimiz dönemleri çok azdır...
    |
    |
    o değil de sözde bu milli ara bruma nın menajeri gelecekti sözleşme uzatma görüşmeleri için bence bu adamlar yanaşmıyor kontrat uzatmaya.sportingle de kontrat uzatmasına rağmen serbest kalabilmek için dava açmışlardı hatırlayanlar çıkar
    |
    |

Orijinalden alıntı: Olivier17

kişilik konusunda,en son yorum yapacak kişi sensin be troll

ha bu arada ferrotello kardeş,burak yılmaz'ı eren'den daha iyi görüyorsan yerli sevicilikte bayrak taşıyorsun. gözünle izleseydin maçları belki delirmezdin dostum.

Ben senin dostun mostun değilim, saçma sapan yazmayı bırak. Ciddi tartışmaya girecek değilim senle, Başakşehir maçında Eren'in kaçırdığını düşün diyorum sadece, golü bırak kaç kere pozisyona giriyor Eren.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

kişilik konusunda,en son yorum yapacak kişi sensin be troll

ha bu arada ferrotello kardeş,burak yılmaz'ı eren'den daha iyi görüyorsan yerli sevicilikte bayrak taşıyorsun. gözünle izleseydin maçları belki delirmezdin dostum.

Ben senin dostun mostun değilim, saçma sapan yazmayı bırak. Ciddi tartışmaya girecek değilim senle, Başakşehir maçında Eren'in kaçırdığını düşün diyorum sadece, golü bırak kaç kere pozisyona giriyor Eren.

eren,komple forvettir. bak açıklayayım sana,burağı beğeniyorsan futbol bilgin muhtemelen azdır. komple forvete pozisyon hazırlayacaksın ki adam ceza sahasında tek vuruşla gol yapacak. en yakın örnek olarak gomez. başakşehir maçında ki pozisyon gibi burağın kaçırdığı en az 50 tane pozisyon bulurum sana. burağın tek avantajı aralara iyi kaçması,o da ofsayta yakalanmassa. ileride top tutamaz,takımı 10 kişi oynatır. duvar olamaz,top dağıtamaz,orta sahaya top almaya gelmez takımı rahatlatmak için. eren bunların hepsini yapıyor. hala diyorsan burak eren'den daha iyi,zaten alıntılama,ne anlatsam yerli seviciliğini devam ettireceksin. çok burak yılmaz izlemek istiyorsan çin'de ki özet görüntüleri izleyebilirsin.

|
    |

• Yarbay
    7241 Mesaj
    Arkadaşlar Eren'de Burak'da asla Gs kalitesinde olamaz. Bu camia Metin Oktay Drogba Jardel Hakan Şükür Baroş gibi forvetler gördü Eren Burak nedir.

Ümit karan'ı bile tercih ederim.

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı : kobe_ceza

Sizce Nuri bizim takıma nasıl olur ?

quote:

Orijinalden alıntı : oyuncu11790

Nuri gibi adamlar riskli hocam, bakın avrupa kalitesinde bir oyuncu ama riskli...

Sebebi şu; şimdi Dortmund'da öyle bir sistemde oynuyor ki, ne yapacağını ve ne yapmayacağı çok açık...Gereğinden fazla iş yada pozisyonu dışında kullanılmıyor...

Dortmund nasıl kullanması gerektiğini de biliyor, orada faydalı olabiliyor.

Fakat bu adam Dortmund dışına çıkıp etkili olduğu takım çok azdır, hatta etkili olduğu maçta azdır. Liverpool, Real Madrid ve Milli takımda çok etkili çok faydalı diyeceğimiz dönemleri çok azdır...

@kobe_ceza @oyuncu11790 Arkadaşlar bence Nuri ŞAHİN ve Mehmet EKİCİ`ye sarfedeceğimiz para, zaman ve eforu Kerem DEMİRBAY ya da Levin Mete ÖZTUNALI için harcasak daha isabetli olur. Nuri gelirse Hamit gibi beklentilerin altında kalacak sanki + Mehmet de Trabzon ile uzatacak gibi. Yabancı adaylar olarak da; 31 Aralık`ta sözleşmesi bitecek olan Yann M'VILA ya da Raphael HOLZHAUSER olabilir.

|
    |
    Bahsedilenler: kobe_ceza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör oyuncu11790

• Yarbay
    7271 Mesaj
    Eren'e laf etmişsiniz de Eren'e pozisyon geliyorda sanki adam kaçırıyor. Takımın üretkenliği sıfır. Selçuk - Sneijder ikilisinden kurtulmamız lazım önce. Sneijder bu şekilde oynayacaksa defolup gitsin 5m euro para alıyor oynadığı 2m'luk bile değil. Selçuk zaten = semazen

quote:

Orijinalden alıntı : Oliver Wood

Alev aldı buralar

@Oliver Wood Olur da seneye aynı kare çekilirse; Hakan BALTA, Yasin ÖZTEKİN ve Aurélien CHEDJOU `yu görmemek dileğiyle...

|
    |
    Oliver Wood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Eren'e laf etmişsiniz de Eren'e pozisyon geliyorda sanki adam kaçırıyor. Takımın üretkenliği sıfır. Selçuk - Sneijder ikilisinden kurtulmamız lazım önce. Sneijder bu şekilde oynayacaksa defolup gitsin 5m euro para alıyor oynadığı 2m'luk bile değil. Selçuk zaten = semazen

Burak en azından defans arkasına kaçabiliyor ve çalım vs. özellikleri vardı, Eren bize uygun bir oyuncu değil bu net. Beşiktaş'a uyacak bir oyuncu daha çok. Madem pozisyon yaratma konusunda sıkıntılıyız, bunun üzerine gidip böyle hareketsiz bir oyuncu almak ne kadar doğru. Burak'ı gömmeyi bırakmayacak bu forum, adamın senin iki şampiyonluğunda net katkısı var, Umut ile mi karıştırıyorsunuz Burak'ı anlamadım ki.

Musleranin da bir sarısı var

|
    |
    trouble48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    236 Mesaj
    quote:

quote:

Burak en azından defans arkasına kaçabiliyor ve çalım vs. özellikleri vardı, Eren bize uygun bir oyuncu değil bu net. Beşiktaş'a uyacak bir oyuncu daha çok. Madem pozisyon yaratma konusunda sıkıntılıyız, bunun üzerine gidip böyle hareketsiz bir oyuncu almak ne kadar doğru. Burak'ı gömmeyi bırakmayacak bu forum, adamın senin iki şampiyonluğunda net katkısı var, Umut ile mi karıştırıyorsunuz Burak'ı anlamadım ki.

2.5 milyon maaş alıp,tek özelliği aralara kaçmak olan,istediği zaman oynayan,istediği zaman oynamayan adamı mı savunuyorsun hala bana? bak yukarıda yazdım eren'in özelliklerini. okumayıp hala kafanın dikine gidiyorsan yerli seviciliğinle mutluluklar sana ne diyeyim.

• Yüzbaşı
    630 Mesaj
    Şu burak yılmaz'ı savunanlar, eren ile karşılaştıranlar neyin olayında beyler. Top kontrolü yok, hava topu yok, sırtı dönük top saklayamaz, çalım demiyorum top kontolün yoksa zaten yapamazsın, 10 tane pozisyon gelir 2 tane atar kral olur, ofsayttan çıkmaz, gerkesiz yere adamı iter faul yapar. Fakat aralara iyi koşu yapar bomboş koşuları müthiştir.

Benimde fikrim bu adama top gelmiyor, gelecek ki atacak. Kapanan takımlara karşı pozisyon gelmesi içinde bu adamın beslenmesi lazım bu kadar basit, sağlı sollu ortalar. Trabzon maçında içeri düzgün bir orta açtık onda da rövaşatası direkten döndü. Burak Yılmaz orda olsa alakasız bir şekilde top nerde olacaktı kim bilir. Bu adam forvette pozisyon üretecek bir adam değil, top bekleyecek geleni tıklayacak oda gelmiyor. Pozisyon üretecek bir forvet olsaydı bu adam benzema, neymer, messi ayarında olurdu Abubakar'ın pozisyonları şuan Eren'e gelse 10 golü vardı rahat.
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!

• Yarbay
    6443 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

2.5 milyon maaş alıp,tek özelliği aralara kaçmak olan,istediği zaman oynayan,istediği zaman oynamayan adamı mı savunuyorsun hala bana? bak yukarıda yazdım eren'in özelliklerini. okumayıp hala kafanın dikine gidiyorsan yerli seviciliğinle mutluluklar sana ne diyeyim.

Kardeş sana cevap vermeyi bıraktım, yukarıda yazdığını da okumadım, rica ediyorum bana bundan sonra cevap verme.

|
    |

• Teğmen
    185 Mesaj
    armindo tue na bangna bruma

kendisine 2020 yılına kadar geçerli yeni bir sözleşme önerildi. önceki sözleşmesine göre oldukça ciddi iyileştirmeler var. görüşmeler sürüyor.

eren qral kıyaslaması olmuş,safımızı belli edelim eren > qral
    milli maçta gol atmasına rağmen iyiki satmışız dedim tekrardan
    |
    |

Stoper bolluğu nedir aga ? Bizim stoperlerin hepsini topla gözümüz kapalı güvenebileceğimiz 1 tane düzgün stoper ediyor mu ? Gene kendi ayağımıza sıkacağız BJK, FB`ye gerek yok anasını satayım.

|
    |

• Binbaşı
    1113 Mesaj
    Bu foruma ne oluyor böyle ya ne alıntı yapılabiliyor ne de fotoğraf yüklenebiliyor ya...

|
    |

• Yarbay
    5860 Mesaj
    [01 Mart 2020 21:19:53 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Yönetim çalışmalara başladıysa Riekerink olağanüstü şeyler olmadıkça gitmeyecektir bence.

Steam: collodin_

"Böyle bit şey olabilir mi?"
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    Mevcut durumda stopere Denayer malesef bir hatadan fazlası olamaz.

• Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zissou

Mevcut durumda stopere Denayer malesef bir hatadan fazlası olamaz.

Denayer her durumda hata olur. İyi bir stoper değil..
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.