Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Formsuz futbolcuya göre sistem ve şema çizilecekse eğer şu defans hattını bir gün forvet oynatsın Riekerink. Şimdi formsuzlar bu arkadaşlar ona göre sistem çizsin. Benim yorumlarımda içerik yok. Mesela Bruma olmasa biz küme düşebilirdik, Eren olmasa ikinci ligdeydik, mesela Real Madrid'de Ronaldo olmasa Madrid orta sıra takımıydı, Muslera olmasaydı üçüncü ligde olabilirdik. Ben hep aynı mantıkla konuşuyorum içerik yok. Oysa Riekerink'e destek vermeseydim hep Fatih Terim, Hamza Hamzaoğlu ve diğer teknik direktör konuları açsaydım içerik olurdu.(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 11 Kasım 2016; 0:34:2 >
  • https://m.youtube.com/watch?v=uV75VsqUVN0
    4 4 2 ye donceksek bu adam lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

bir kaç gündür ciddi şekilde Ivan Lendric haberleri yapılmaya başlandı. piyasası olmayan ucuz maliyetli biri. bu adamı devre arası alacaklar herhalde

Ucuz etin yahnisi yavan olur, bizimkilerin bu sözün gerçekliğini anlamaya hiç niyetleri yok sanırım.

Barselona'nın kadrosu kaç kişi? 22 kişi. Bizde kaç 30.. Adam gibi 22 kişilik oyuncu her şeye yeter. Ucuz diye aldığın çöpler aslında çok pahalı.. O çöpler yerine 2 tane dünya yıldızı alınır. Bir de yedeğe oyuncu alıyoruz.. Yedeğe oyuncu alınmaz as takıma oyuncu alınır zaten eski aslar yedek olmuş olur.

Çok doğru hocam, 30 kişiden 22 ye düşsek ve diğer 8 kişinin bonservis maaş yüklerini elimizde tutup net transferler yapsak gayet iyi oyunculara sahip oluruz.

Fakat bu basit mantığı uygulamıyoruz, kadroya bakıldığında tüm mevkiler dolu fakat kalite olarak değil...

4,5 m Euro verdiğimiz Serdar çıkar 11 oynar defansı rahatlatır diyemiyoruz, onun yerine 6 7 m Euro verip sağlam stoper alsak 2 3 sene stoper transferi yapmayacağız belki de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya bu arada linnes'e haksızlık yapıldığını düşünen tek ben miyim? Bence potansiyeli çok yüksek birisi ve birkaç maç üstüste oynadığı Denizli döneminde bence gayet iyiydi..
  • costanzo89 C kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı : costanzo89

ya bu arada linnes'e haksızlık yapıldığını düşünen tek ben miyim? Bence potansiyeli çok yüksek birisi ve birkaç maç üstüste oynadığı Denizli döneminde bence gayet iyiydi..

@costanzo89 Adamın üstüne Sabri SARIOĞLU laneti çöktü. Sabri gitmeden sağ bek oyuncularına rahat yok.

• JOR gonderilmeli, yerine terim gibi cirkef ve spor camiasinda etkili biri gelmeli, terim gibi agirligini koyan bir teknik adam olsa bu ligde bu kadro gayet rahat sampiyon olabilir,

riekerink bu lig icin fazla beyefendi bir adam, sneijder ve podolski gibi defans yapmayan oyunculari oyundan alamiyor, terim olsa bu kadar rahat takilip kulubu babalarinin ciftligi gibi kullanabilirlermiydi, maalesef gercek bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komedi6 -- 11 Kasım 2016; 15:29:00 >
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    sürekli aynı isimlerin telaffuz edilmesinden sıkılmadık mı? Terim artık miadını doldurdu bence bu saatten sonra gelmemeli..JOR konusuna gelirsek oyunu okuyamaması ciddi anlamda bizi etkilemeye başladı ama biraz daha bekleyelim derim ben
  • Eduardo vargası alacakmışız

• quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Eduardo vargası alacakmışız

Devre arasında ya td alacağız ya kulübü ayağa kaldıracak transferler yapmalıyız yoksa bu gidiş şampiyonluk gidişi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Devre arasında ya td alacağız ya kulübü ayağa kaldıracak transferler yapmalıyız yoksa bu gidiş şampiyonluk gidişi değil

Ne td değiştirmesi ya yeni td gelince daha iyi mi olacak bi anlamadiniz
    Gecen sene de hamzanin sezon sonu gitmesi lazımdı
    Sezon sonunda değiştirilmelidir kötü olursa

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

quote:

Hamza hocanın geldiği sezon takımın başına gelmeseydi o sene de şampiyonluk göremezdik, o da devre arasında geldi...

Şuan başımızda teknik direktörlük yetenekleri kısıtlı bir adam var, devre arası bizi toparlayacak bir adam gelirse en azından önümüzdeki sene rahat ederiz.

• Eduardo Vargas ne ya sırf o meşhur Meksika Şili maçında üç dört gol attı diye istemiyorsa bizimkiler hiç bir şey bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Eduardo Vargas ne ya sırf o meşhur Meksika Şili maçında üç dört gol attı diye istemiyorsa bizimkiler hiç bir şey bilmiyorum.

Şili milli takımında Arturo Vidal, Alexis Sanchez gibi adamların yanında bayağı yıldız statüsünde oynuyor. Fena da oynamıyor aslında fakat ligde istikrar sorunu var sanırım. Sürekli kiralanıp durmuş hiç adından söz ettirmiyor. Kaliteli biri ama tutar mı tutmaz mı tamamen şansa kalmış.
  • Mesela Hamza Hamzaoğlu gitti sayılı teknik direktörlerden Mustafa Denizli geldi ve biz toparladık demi. Analize bak be. İçerik yok bende.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

quote:

Hamza hocanın geldiği sezon takımın başına gelmeseydi o sene de şampiyonluk göremezdik, o da devre arasında geldi...

Şuan başımızda teknik direktörlük yetenekleri kısıtlı bir adam var, devre arası bizi toparlayacak bir adam gelirse en azından önümüzdeki sene rahat ederiz.

O sene farklıydı,prandelli çok çok kötü bir hocaydı ve rakiplerimizin kadroları şimdiki kadar iyi değildi,bence en iyi kadro bizdeydi o sene

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Mesela Hamza Hamzaoğlu gitti sayılı teknik direktörlerden Mustafa Denizli geldi ve biz toparladık demi. Analize bak be. İçerik yok bende.

Sana forumda trol diyorlar o sebeple aldırmayayım diyorum, fakat sen sürekli laf atayım benimle ilgilenin modunda dolanıyorsun...

Tamam söylediklerim sende hazımsızlık yapmış bunu görebiliyorum, fakat gerçekten konuşulacak üstünden tartışılacak şeyler yazarsan en azından senin üstünden boş vakit geçirmeyiz. Umarım anladın...

Söylediklerinde hala içerik yok, benim söylemediğim ima etmediğim mevzular üstünden yol alıyorsun...Hamza Hamzaoğlu ilk geldiğinde şartlar farklıydı ve takıma müdahale edilebiliyordu. Prandelli döneminden ona çokta kötü kadro kalmadı.

Fakat Hamzaoğlu, Mustafa Denizli ye çok daha kötü bir kadro bıraktı. Müdahale etmesi için gerekli zamanı ve hamle gücü yoktu...Bak bende doğrudan senin gibi laf sokma derdine düşsem çok ağırlarını yazarım. Burada tane tane yazdım küçük yaştaki insanların anlayacağı mantıkta yazıyorum ki anla ve hazmet diye...

• Bana kim trol diyormuş, sen ve senin şu arkadaşın dışında?

Ayrıca yorumlarının bir kaç kelimesi dışında okumuyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 12 Kasım 2016; 14:32:30 >
  • quote:

Bana kim trol diyormuş, sen ve senin şu arkadaşın dışında?

O üye benim arkadaşım değil, forumda hiç arkadaşım yok...27 yaşındayım benim yaş aralığım futbol bölümünde az yorum yapan var, diğerleri genelde senin gibi laf atma derdinde olan tuhaf üyeler...

Trol dediğimiz kişiler konunun içeriğiyle değilde üye özelinde saçmalayan, tek derdi laf sokmak olan kişiler oluyor. Ben bu özellikleri sende görüyorum...

Zekice ve dolu olarak yaptığın yorumlar var fakat kötü niyetli kullanıyorsun bu yeteneğini, saftirik tipler yapamaz zaten bu garip yorumları o yüzden keşke daha olumlu kullansan forumu

• quote:

Bana kim trol diyormuş, sen ve senin şu arkadaşın dışında?

O yüzden mesajlarını değiştirip değiştirip yazıyorsun, demek ki kendini tutamıyorsun :) Güzel kardeşim sen oku diye yorum yazmıyorum, yada birileri okuyor mu acaba kaygısıyla bir şeyler yapmıyorum. Bu forumda kimse okumasa bile ben yazarım, benim böyle dertlerim yok...Foruma kafamda ne geçiyorsa şeffaf şekilde yazmaya geliyorum...

Sen yorumu yazarken bile hazımsızlığını belli ediyorsun, o yüzden yine boşa yazdığımı hissediyorum :) Hadi iyi forumlar..

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.