Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mac istatiskleri cidden böyle mi? Böyle ise sorunumuz defans ve bu istatiskleri tamamliyacak bir golcü.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5-2 oldu

• Aha 5

• Serdar mal gibi duruyor kazık çaksak arada çarpar.Bu adam defans değil hatta futbolcu felan değil. 4.5 milyon euro girdi.Geçmiş olsun.

• serdar aziz ve linnes ağır çöp.
  • 5-2 ?

• Linneste çöp.Bu adama bel bağlamıyacaktık. Ucuz felan dediler aldılar. Vdv bize gelecekti bonservissiz.Gittiler bu çöpü aldılar.

• Mencistirli oyuncular Serdar'in icinden geciyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar daha yeni geldi beyler sakin olalım, kötü olan ched ve linnes.

Ched toparlar, iyi futbolcu. Fakat linnes'de bir ışık göremiyorum anadolu topçusu, direk ısla felan sağ bek e alınmalı juventus'dan. Niasse ve Leiva'da geldimi tamamdır takım. Denayer kiralanabılır tekrar.
  • Galatasarayın ihtiyaç duyduğu transfer bölgeleri

Muslera

Transfer transfer transfer transfer
    Leiva?? Selçuk?

Bruma sneijder podolski
    Transfer

Yedek ise

Cenk

Sabri - carole

Chedjou - ( serdar semih :( 2 sini toplasan bir adam etmez)

Dzemaili

Sinan

Transfer ( forvet arkası veya kanat ( tam Ben arfa tipi topçu uyuyor)

Transfer (forvet)

Bunlar olursa diyorum Geleceklere bağlı ama kesin şampiyon. Oluruz şu an ki yüzde % 25 ise o zaman %100000 olur

Gitmesi gerekenler

Yasin linnes Hamit umut Olcan Tarık çöp belki hakan da yazılır yaşı ilerledi diye

• Gs yonetimi bos transferler yapiyor zaten elinde yuksek butce yok.Serdari alana kadar al baba Denayeri en az 3 gomlek daha iyi Serdar dan.Melo vari diri ve savasci bir orta saha lazim ancak bu saatten sonra cok zor surda 1 ay kalmis mumkun degil oyle bi adam bulup monte etmek.2 tanede forvet lazim Sinanin durumuna gore 1 tanede yeterli olabilir.Ancak gs yonetiminde ne bunu dusunebilecek yonetim ne de gerceklestirecek butce var.Bence cok buyuk beklentiye girmemek gs taraftari icin hayirlisi olur.

• Manchester ile hazırlık maçı yapıldığı için hava atmaya çalışan galatasaraylılar görüyorum
  • İlk yarı oyunu gayet iyiydi. Selçuk yanına sağlam biri lazım ve ayrıca forvet olmazsa olmaz

• Merhaba yorumunuza katılıyorum ama Denayer'ı almak çok zor

• Defans SOS'in kralını veriyor.

Linnes: Aldığı her topu geri bırakıyor dikine oynamaya korkuyor ki bu onun en iyi yaptıgı şey. Koşamıyor, çalım yiyor inşallah düzelir. 3 gölü onun yüzünden yedik. Böyle giderse yine Sabri'ye kaldık demektir.

Chedju: Adam tutamıyor, savunamıyor hamle yapamıyor bi stoperin yapması gereken hiç bir şeyi beceremiyor acilen düzelmesi lazım.

Serdar Aziz: İlk geldiğindede söyledim çöp oğlu çöp. Bursanın ve Dursunun Galatasaray2a attığı en büyük kazık. Asla Galatasray stoperi olmayı hak etmeyen biri. Sadece bu maçlık söylemiyorum ilerleyen zamanlarda göreceksiniz.

Dzemaili: Acilen kim istiyorsa satılması lazım. 2.3m€ yıllık maaşı + 1m € satsan 3.5m€ genç ve aç bi transfer için yeterli miktar.

Selçuk İnan : Selçuk'a laf atanların kabullenmesi gereken bişey var ne derseniz deyin Selçuk bu takımın beynidir.

• Chedjou, Serdar, Linnes çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Manchester ile hazırlık maçı yapıldığı için hava atmaya çalışan galatasaraylılar görüyorum

4. golü atamadık diye üzüldüğümüz Real Madrid'in başkanından fax geldiğini zannedip kulüp kanalında haber yapıp bununla övünen Fenerlileri görecektin sen

elde avuçta hamitten başka bir şey kalmayınca manchester united ile para karşılığı yapılan hazırlık maçıyla övünülüyor demekki. allah düşürmesin ne diyeyim

Manchester United başkanından fax geldiğini zannedip mi övünelim ?

Marka değerimiz var Madrid, Manchester, Arsenal, Atletico gibi takımlar hazırlık maçlarına kupa organizasyonlarına hep bizi çağırıyolar.

Sizin gibi adını sanını duymadığımız takımlarla mı yapalım ? Siz 8 senedir CL'ye gidemiyor olabilirsiniz ama herkes sizin gibi değil ki

• quote:

Orijinalden alıntı: binLadin710

Zlatan kendi kalesine gol attı dediler koşarak geldim

Bruma gökhanın belini kırdığı zamanda bu neşeyi senden bekliyorum evlat

• Her şeyi geçtim de o forma ne öyle ya gidip geliyor karasal yayın gibi.

• Ortamı germekten başka bir işe yaramayan şahısları şikayet edin arkadaşlar, bunlarla laf dalaşına girmeyin, muhtemelen çoğu 15-16 yaşında.
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.