Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
23.103
Cevap
86
Favori
573.683
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2712 Mesaj
    ptt ye son hız gidiyoruz 2 3 m a kaliteli oyunmu var allah askına sneıjderı satacaklar donk malı gibi 4 5 adam alacaklar takım iyice batacak
    |
    |
    her oyuncu satılır yeride dolar ama melo örneği ortada.adamın gideceği daha şampiyonluk kutlamalarında belliydi, dünya kadar bedava oyuncu vardı dejong mbia diarra hatta atiba,almadılar kimseyi jpk hamite bilale güvenip sıçtılar devre arasıda donk la tüy diktiler

ayrıca sneijder geçen yıl sezon boyu rezalet filan değildi,sakatlık sonrası fiziken bitikti zaten yarım saatte pili bitiyordu
    takımın 10 numarası koca sezon rezil oynamasına rağmen bjk den sonra en iyi hücum yapan takımın gs olmasının ihtimali var mı ? ölü hali bile sahadan çıktığında nasıl durduğumuz ortada
    önceki yıl şampiyonlukta muslera dan sonra en fazla katkı veren sneijder 31maç 10g3a bu yıl rezalet sneijder 25maç 5g7a, istatistiki olarak daha iyi hatta

şu adama diego muamelesi yapmaktan vazgeçsin taraftar,allahın vasatseverleri 6. olmamızı bile sneijdere bağlıyorlar utanmadan.bireysel spor sanki hem hücumu yönlendirecek hem kaleden top çıkaracak

• Teğmen
    180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Nasil egleniyor musunuz dursun beyle

Biz cok egleniyoruz

sen gelince eğlenmeye başladık çünkü
    |
    |
    FB'nin sağ bek Van der Wiel'e imza attırdığı gün D. Özbek aynı mevkide Sabri'yi KAP'a bildiriyorsa parasının değil kafasının olmadığındadır."

Erhan ÇELİK @Erhan_Celikk 4 Tem
    "Sneijder Galatasaray'a değil, Dursun Özbek yönetimindeki takıma dönmek istemiyor. Çünkü #GSYönetimineBeyinNakliŞart"

"Muslera, Dursun Özbek'ten randevu bekliyor. Sneijder'in ardından Muslera da yolcu. İşte o zaman değil kombine, o stadda su satılmaz su."

Abi tüm herkes farkında, herkesin dilinde bu mevzu ama bir tane yönetim kurulu üyesi yada başkan çıkıp bu konu hakkında konuşmuyor. Yabancı basında bile haber yaptılar. Hani artık bu haberler yalan diyen birisi çıkmaz. Abi ortalık yanıyor bir tane açıklama yapan yok. Yalan olsa şimdiye açıklama yaparlardı.

Diğer taraftan bunlar Galatasaray'ın itibarını da marka değerini de düşürüyor. DÜnya ya rezil oluyorsun. Bundan sonra hangi yıldız yada iyi kariyerli bir yabancı oyuncu gelir buraya? ADamın maaşının yarısını ceza diye kesiyorsun.

Dursun Özbek ölse üzülmem. Yemin ediyorum sevinirim. Öyle böyle değil hem de. Takımın resmen ağzına etti.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!

• Yüzbaşı
    581 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

her oyuncu satılır yeride dolar ama melo örneği ortada.adamın gideceği daha şampiyonluk kutlamalarında belliydi, dünya kadar bedava oyuncu vardı dejong mbia diarra hatta atiba,almadılar kimseyi jpk hamite bilale güvenip sıçtılar devre arasıda donk la tüy diktiler

ayrıca sneijder geçen yıl sezon boyu rezalet filan değildi,sakatlık sonrası fiziken bitikti zaten yarım saatte pili bitiyordu
    takımın 10 numarası koca sezon rezil oynamasına rağmen bjk den sonra en iyi hücum yapan takımın gs olmasının ihtimali var mı ? ölü hali bile sahadan çıktığında nasıl durduğumuz ortada
    önceki yıl şampiyonlukta muslera dan sonra en fazla katkı veren sneijder 31maç 10g3a bu yıl rezalet sneijder 25maç 5g7a, istatistiki olarak daha iyi hatta

şu adama diego muamelesi yapmaktan vazgeçsin taraftar,allahın vasatseverleri 6. olmamızı bile sneijdere bağlıyorlar utanmadan.bireysel spor sanki hem hücumu yönlendirecek hem kaleden top çıkaracak

Sneıjder bu takımın beyni en önemli oyuncusu Sneıjder böyle vasat bir istatistik yaparsa seneye de böyle oluruz. Madrid de Ronaldo'nun böyle vasat bir istatistik yaptığını düşünsenize ne olur madridin hali? Hem hücum olarak çok yetersizdi hem defansif katkısı da hiç yoktu. Podolski bile daha çok defansif katkı yapmış. Çeyreği maaşına Bilal daha fazla katkı verdi Bjk'de Sosa öyle Osmanlı da Ndiaye öyle Diego'dan da 2m euro fazla maaş alıyor ondan da daha fazla birşey yapmadı Diego en azından ileride defansif katkı veriyordu Sneıjder onu da yapmadı.

• Teğmen
    180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Sneıjder bu takımın beyni en önemli oyuncusu Sneıjder böyle vasat bir istatistik yaparsa seneye de böyle oluruz. Madrid de Ronaldo'nun böyle vasat bir istatistik yaptığını düşünsenize ne olur madridin hali? Hem hücum olarak çok yetersizdi hem defansif katkısı da hiç yoktu. Podolski bile daha çok defansif katkı yapmış. Çeyreği maaşına Bilal daha fazla katkı verdi Bjk'de Sosa öyle Osmanlı da Ndiaye öyle Diego'dan da 2m euro fazla maaş alıyor ondan da daha fazla birşey yapmadı Diego en azından ileride defansif katkı veriyordu Sneıjder onu da yapmadı.

yav he
    |
    |

• Yüzbaşı
    695 Mesaj
    Bu senede bize zehir oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu takım son 2 sezondur saçma sapan insanlar (Duygun Yarsuvat - malum şahıs) tarafından yönetildiği halde, küme düşme potasında yer almadıysa bunu Ünal Aysal döneminde kurulan kadro çekirdeğine borçluydu.

O çekirdeği oluşturan en önemli parçalardan biri olan Melo satıldı, şamar oğlanına döndük. Kalan iki parça ise Sneijder ve Muslera zaten, onları da gönderdikleri takdirde tam istedikleri rezil Galatasaray ortaya çıkacak.

Tebrik etmek lazım, ben Adnan Polat döneminden sonra, herhalde daha kötü bir başkan gelemez diyordum. Allah, Adnan Polat'a rahmet okutturmak için bu iğrenç insanı bize gönderdi. 2011 Mayıs'ından önceki ezik, başarısızlık abidesi, itibarı zedelenmiş Galatasaray geri dönüyor.
    |
    |

taraftar bir yerde patlayacak ama bakalım ne zaman...
    |
    |
    |

#CumaSaat8deFlorya
    |
    |

sneijder var diye riekerink de var anlamı çıkmamalı bence. riekerink zor bir dönemde geldi. ve kupayı aldırdı galatasaraya. başarılıydı en azından. yeni sözleşmeyle neler yapılacak bakalım. ama ben riekerinkin başarılı olmasın isterim. çünkü karakter olarak da iyi biri gibi görünüyor.

ve sadece sneijder değil ki haberler doğruysa muslera ve diğer futbolcularda ceza durumuyla karşı karşıya.

ama cidden bu haberler doğruysa saçmalıktır bunlar.

ve bazen para önemli değildir. sneijer galatasaraya prestij kazandırıyor. belki 7.5milyon euro alırsın evet. ama önemli olan o paraya bakmamak. başka bir şeklide para girişini sağlamaktır önemli olan.

sponsorlar, kombineler, stat müze gelirleri, forma ürün satışları v.s.

niye bunu söylüyorum çünkü galatasarayın taraftarı çok. ve yeni taraftar olma ihtimali de yüksek.

ama işte bunları değerlendirmektir önemli olan. mesela basket takımımız eurocup şampiyonu oldu. bo çok önemli başarı. ve bunun karşılığında ürün satışları kombineler v.s. daha çok arttırılabilir. örnek olarak basketbol forması satılyormu gs storelar da?

yada ürün çeşitliliği varmı?

galatasaray ligde bir şeklide şampiyonluğa oynar. asıl önemli olan avrupa turnuvalarında nasıl bir başarıya ulaşacağıdır galatasarayın. yani galatasaray avrupa da başarı odaklı olmalı ki bence galatasaray bir dünya klasmanında bir külüp.

sinejder gibi oyuncularda önemli faktör. mesela acaba drogba kalsaydı sonraki sezonlarda bu forvet yada hücum gücümüz nasıl olurdu? bence çok iyi olurdu. yaşına falan bakmayın. önemli olan performanstır. ki bence drogba kalsaydı şampiyonda olabilrdik belki. podolski sinan sinejder ve drogba. iyi bir hücum gücü olurdu. o nedenle galatasaray sneijder gibi oyuncuları, oyuncu tarafında sorun yoksa eğer iyi bir şekilde değerlendirebilmeli.
    |
    |
    Cane® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1814 Mesaj
    Bir komplo teorisi de benden.
    Şırayder gider Riekerinkle sözleşme fesh edilir.
    İmPARAtor gelir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: strongergo

sneijder var diye riekerink de var anlamı çıkmamalı bence. riekerink zor bir dönemde geldi. ve kupayı aldırdı galatasaraya. başarılıydı en azından. yeni sözleşmeyle neler yapılacak bakalım. ama ben riekerinkin başarılı olmasın isterim. çünkü karakter olarak da iyi biri gibi görünüyor.

ve sadece sneijder değil ki haberler doğruysa muslera ve diğer futbolcularda ceza durumuyla karşı karşıya.

ama cidden bu haberler doğruysa saçmalıktır bunlar.

ve bazen para önemli değildir. sneijer galatasaraya prestij kazandırıyor. belki 7.5milyon euro alırsın evet. ama önemli olan o paraya bakmamak. başka bir şeklide para girişini sağlamaktır önemli olan.

sponsorlar, kombineler, stat müze gelirleri, forma ürün satışları v.s.

niye bunu söylüyorum çünkü galatasarayın taraftarı çok. ve yeni taraftar olma ihtimali de yüksek.

ama işte bunları değerlendirmektir önemli olan. mesela basket takımımız eurocup şampiyonu oldu. bo çok önemli başarı. ve bunun karşılığında ürün satışları kombineler v.s. daha çok arttırılabilir. örnek olarak basketbol forması satılyormu gs storelar da?

yada ürün çeşitliliği varmı?

galatasaray ligde bir şeklide şampiyonluğa oynar. asıl önemli olan avrupa turnuvalarında nasıl bir başarıya ulaşacağıdır galatasarayın. yani galatasaray avrupa da başarı odaklı olmalı ki bence galatasaray bir dünya klasmanında bir külüp.

sinejder gibi oyuncularda önemli faktör. mesela acaba drogba kalsaydı sonraki sezonlarda bu forvet yada hücum gücümüz nasıl olurdu? bence çok iyi olurdu. yaşına falan bakmayın. önemli olan performanstır. ki bence drogba kalsaydı şampiyonda olabilrdik belki. podolski sinan sinejder ve drogba. iyi bir hücum gücü olurdu. o nedenle galatasaray sneijder gibi oyuncuları, oyuncu tarafında sorun yoksa eğer iyi bir şekilde değerlendirebilmeli.

Sneijder yerli ve yabancı oyuncular arasında köprü görevi görüyor. Sneijder en çok sevilen isimlerden biri olduğu için yerliler onla ters düşemez. Sneijder'in varlığı riekerink i daha da güçlendiriyor. Sneijder giderse riekerink otorite sağlayamaz.

|
    |

• Teğmen
    207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Uyanınca, sabri ve hamitten kurtulduğumuzu gösteren haberleri okumak dileğiyle...

Hocam tam tersi oldu yav.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: nil2014

Bu otelci Dursun'u gondermenin bir yolu yok mu? Allah aşkına, benim bugüne kadar gördüğüm en rezil yönetim

http://www.hire-a-hitman.com/how-to-hire-a-contract-killer-and-never-get-caught/

|
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!

• Yüzbaşı
    626 Mesaj
    Adam olması muhtemel transferleri de zorlaştırıyor. Hala savunan var. Yabancı oyuncu gelir mi bir daha? Yarın benim başıma da aynısı gelir diye mümkün mertebe uzak durur takımdan. Işi uluslararası heyete götürür DelBosqe gibi alır çatır çatır parasını. Bu Adamın amacı belli batirmadan gitmeyecek. Bakkal kafalı kar ettiğini sanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: psirik

"Erhan ÇELİK @Erhan_Celikk 4 Tem
    FB'nin sağ bek Van der Wiel'e imza attırdığı gün D. Özbek aynı mevkide Sabri'yi KAP'a bildiriyorsa parasının değil kafasının olmadığındadır."

"Sneijder Galatasaray'a değil, Dursun Özbek yönetimindeki takıma dönmek istemiyor. Çünkü #GSYönetimineBeyinNakliŞart"

"Muslera, Dursun Özbek'ten randevu bekliyor. Sneijder'in ardından Muslera da yolcu. İşte o zaman değil kombine, o stadda su satılmaz su."

Abi tüm herkes farkında, herkesin dilinde bu mevzu ama bir tane yönetim kurulu üyesi yada başkan çıkıp bu konu hakkında konuşmuyor. Yabancı basında bile haber yaptılar. Hani artık bu haberler yalan diyen birisi çıkmaz. Abi ortalık yanıyor bir tane açıklama yapan yok. Yalan olsa şimdiye açıklama yaparlardı.

Diğer taraftan bunlar Galatasaray'ın itibarını da marka değerini de düşürüyor. DÜnya ya rezil oluyorsun. Bundan sonra hangi yıldız yada iyi kariyerli bir yabancı oyuncu gelir buraya? ADamın maaşının yarısını ceza diye kesiyorsun.

Dursun Özbek ölse üzülmem. Yemin ediyorum sevinirim. Öyle böyle değil hem de. Takımın resmen ağzına etti.

Çevremde bazen anlatıyorum. Aslında hepimiz yapıyoruzdur. "Şu şu oyuncu alınsa Galatsaray'a çok faydalı olur. " diye.

Yaklaşık 2 ay önce biriyle konuşuyordum. Galatasaray'a sağ bek mevkisine de transfer lazım. Wiel boşta. Değerlendirilmesi gerek diye. Adam başladı sıralamaya.

X karşımdaki kişi, Y ben

X) Linnes ve Sabri varken sağ beke gerek yok.
    Y) Sabri'nin sözleşmesi uzatılmamalı. Linnes as oynyacak kapasitede değil. Bu durumda bonservisi elinde olan Wiel çok yerinde tercih olacaktır.
    X) Gerek yok. Hem maaşı çok yüksek. 5.000. 000 € civarı olacaktır yıllık maliyeti. Türkiye'ye getirmek kolay değil öyle adamları. 2.000.000 - 3.000.000 € ya alamazsın.

Lafı fazla uzatmadan ayrıldım yanından. Çünkü doğrusu da bu. Ne demişler, ne kadar anlatırsan anlat, anlattıkların karşıdakinin anlayabildiği kadardır.

Devre arası alınan Linnes'in maliyeti 1.5 sezon için 4.000.000 €
    Sabri geçen sezon 7.400.000 Tl kazanmış. PSG den alınan Wiel in maaşı yıllık net 2.200.000 €. İmza parasını da eklesen yıllık maliyeti en fazla 2.800.000 € olur.

Bu yazdıklarım her mevki için geçerli. Sağ bek bir örnekti. Benim gözlemlediğim durum şu. Galatasaray da büyük bir kesimi böyle insanlar oluşturuyor maalesef.
    Ve maalesef bizler azınlık durumunda kalıyoruz. Acı ama gerçektir ki insanlarda hak ettiği şekilde yönetilir genelde.
    |
    |

• H.Balta ile sıkıntı varmış chedjou kalacaksa gitsin chedjou giderse sıkıntı.

haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.