Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
23.103
Cevap
86
Favori
573.645
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    321 Mesaj

@Jr. Corrado

İki tane orta saha değil de 1 dos 2 os şeklinde 4-3-3 daha verimli olur bence. 2 tane dos olursa ofansif verimsizlik oluyor genelde bu sene fenerbahçenin yaşadığı gibi.

Selçuk - OS
    ----DOS----

şeklinde.

Zaten ikili orta saha olunca melo-selçuk kaldırıyordu orta sahayı. Oraya 1 adet ofans yönelimli orta saha eklersek çok verimli olur takım.
    Orta saha gücü ile sürekli hücumlar yapıp dönem topları sürekli almak kolaylaşır diye düşünüyorum.

Ancak bu sistemde kanatlardaki oyuncular çok ofansif yönelimli oluyor. Bu açığı da orta sahalar kapatıyor. Bu yüzden orta saha oyuncularının kanat savunmalarına yanaşması lazım.
    Dolayısı ile kaliteli orta saha gerekiyor (Şu Dursun'un hiç takmadığı mevki )

@ExtrameBOY27

Aynen hocam ön libero çok önemli bir faktör. Taraftar kızacak ama mali durum ve kadro yapısı da düşünülürse Sneijder'in güzel bir fiyata satılması daha olumlu bence.
    Onun yerine daha çok koşan orta saha ile 4-3-3 tamamlanır. Kanatlarda da Sneijder-Poldi yerine Sinan-Poldi daha hızlı bir oyun sergiler. Zaten Poldi ve Sinan 4-3-3 de kullanılacak kanat-forvet tanımına çok uygun oyuncular.

Şuan bir adet ön libero ve bir adet orta saha (4-3-3 oynayacaksak) elzem görünüyor. Tabi bir adet de forvet.

Takımdaki oos teker teker gittiğinden dolayı da 4-4-2 veya daha yüksek ihtimalle 4-3-3 oynayacağımız düşünüyorum o yüzden bu konu üzerinde duruyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: ExtrameBOY27 , Jr. Corrado kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

YALNIZ rodallega yı evrenmanchester de paylastı. Buyuk ihtimal gelecek. Keske ereni alabilseydik

menajeri serdar aziz le aynıymış, a sporda serbest kalma maddesinin süresi bitti dedi.serbest kalma maddesiyle alınırsa komisyon olmaz tabii tff ye yatırıyorsun parayı.

quote:

YALNIZ rodallega yı evrenmanchester de paylastı. Buyuk ihtimal gelecek. Keske ereni alabilseydik

@trouble48 Katılıyorum. Eren`i alırsak daha isabetli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    trouble48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kulüpler bu yolu seçtiğinde sonuç genelde transfer olur
    Kulüple anlaşmamız, çalışmaya 8 Temmuz'da başlamaktı. 2 yıl daha kalmak istiyorduk. İtalya, İngiltere ve Çin'den teklifler var.
    Bu cezayla kulüp açıkça git dedi, bunu transfer için yapıyorlar. Wesley, en az 1 yıl daha Avrupa'da kalmak istiyor.
    http://www.vi.nl/nieuws/sneijder-mikt-na-pesterijtjes-galatasaray-op-transfer.htm
    |
    |

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

menajeri serdar aziz le aynıymış, a sporda serbest kalma maddesinin süresi bitti dedi.serbest kalma maddesiyle alınırsa komisyon olmaz tabii tff ye yatırıyorsun parayı.

Menajeri Haluk Canatar falan değil, aspordaki Canatar öyle oyuncu hakkında konuştu sadece. Muhtemelen başka isimlerle görüşmüşlerdir, ama olmayınca tekrar Rodallega'ya dönmüşlerdir.
    |
    |
    https://twitter.com/yunus_oyken/status/750406893663690753

Bence oyuncu+para yoluyla alacagız

|
    |
    WINTER IS COMING kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1384 Mesaj
    quote:

Ben Hatira: ''Galatasaray ile anlaştım, sadece küçük ayrıntılar kaldı.'' (RadioMosaiqueFM)

http://www.transfermarkt.com.tr/anis-ben-hatira/profil/spieler/35872

Bu adam mı?

Abi niye hala kanat peşindeyiz anlamadım ki?

Mevcut kadroya birer tane as olmak üzere ikişer tane forvet ve ortasaha alıp transfer sezonunu kapatsınlar yahu. Alacaklar 4 tane oyuncu. Ki bunun iki tanesi as olacak. İki tane adam gibi oyuncu alacaksın. Yedekleri de Eylül'e kadar kovalarsın. Ama gitsinler adam gibi bir forvet bir ortasaha alsınlar... 1 ay sonra lig başlıyor.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!

• Binbaşı
    1389 Mesaj
    Bu yönetimin defolup gittiği günü cips ve kolamı alıp büyük bir zevkle izleyeceğim.
    |
    |

Adamın 1.7 milyon euroluk serbest kalma maddesini kullanmadık.

Akhisar mümkün değil daha da 1.7'ye bu adamı satmaz.
    |
    |

• Teğmen
    180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Ben Hatira: ''Galatasaray ile anlaştım, sadece küçük ayrıntılar kaldı.'' (RadioMosaiqueFM)

http://www.transfermarkt.com.tr/anis-ben-hatira/profil/spieler/35872

Bu adam mı?

Abi niye hala kanat peşindeyiz anlamadım ki?

Mevcut kadroya birer tane as olmak üzere ikişer tane forvet ve ortasaha alıp transfer sezonunu kapatsınlar yahu. Alacaklar 4 tane oyuncu. Ki bunun iki tanesi as olacak. İki tane adam gibi oyuncu alacaksın. Yedekleri de Eylül'e kadar kovalarsın. Ama gitsinler adam gibi bir forvet bir ortasaha alsınlar... 1 ay sonra lig başlıyor.

daha önce yazmıştım kadroları 442 ye göre kursun millet.poldi nin yanına gelir biri bir tanede yedeğe umut 4. forvet.solda yasin sağda sinan yedeklerden biri emrah diğeri satılamazsa bruma satılırsa böyle uyduruk birini alırlar

o değil de solbek bile arıyorlar en az 6 transfer gelir

• Yüzbaşı
    601 Mesaj
    sneijderi gerçekten satmaya çalışıyorlar mı? eğer bu doğruysa ciddi anlamda saçmalıktır. kupa finalinde gördük sinejder çıktıktan sonra hücum falan kalmadı neredeyse.

kaldı ki sneijder dünya çapında bir oyuncu. yıllardır hagi ayarında bir oyuncu aradı galatasaray. bulduk başarılarda yakaladık. şimdi ise saçma sapan bir şekilde göndermeye çalışılıyor öylemi?

bu haberler doğrumu gerçekten?
    Sneıjder'in gitmesini en çok isteyenlerdenim ama bu tavır çok yanlış böyle gönderilmemeli. Ha Sneıjder gidecek bir akıl koyacaklar mı yok onu da biliyorum ama Sneıjder 32 yaşında 10m euro yakın para kazandıracak o yüzden gitmeli. Ve 5m euro maaş veriyoruz Sneıjder'e eğer Galatasaray bir oyuncuya yıllık 5m veriyorsa o oyuncu Allah gibi oynamak zorunda sahada. Geçen sezon Bilal Kısa kadar top oynamadı adam. Satılması çok doğru ama bu tavır yanlış.
    |
    |

Orijinalden alıntı: strongergo

sneijderi gerçekten satmaya çalışıyorlar mı? eğer bu doğruysa ciddi anlamda saçmalıktır. kupa finalinde gördük sinejder çıktıktan sonra hücum falan kalmadı neredeyse.

kaldı ki sneijder dünya çapında bir oyuncu. yıllardır hagi ayarında bir oyuncu aradı galatasaray. bulduk başarılarda yakaladık. şimdi ise saçma sapan bir şekilde göndermeye çalışılıyor öylemi?

bu haberler doğrumu gerçekten?

Sabri hamit umut'un kalmasından anlaşılmıyor mu yerliler el üstünde tutuluyor yabancılar sevilmiyor oldu bitti böyle. Taraffarında kanına işlemiş bu ayrımcılık. O değil sneijder gidecekse riekerink ile devam etmeleri saçma değil mi?

Böyle 1-2 milyonluk çöpleri mi dolduracaklar takıma?

Vallaha doldurabilirler. Bu DUrsun'a hiç güvenmiyorum. Resmen tüm hızla PTT'ye gidiyoruz.
    |
    |
    WINTER IS COMING kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Sneijder konusunda fazla duygusal yorumlar okuyirum aynisi melo icin yapildi zamaninda.. ilk 2 sezonki melonun hayaliyle 2 yil daha sabrettik vasat haline.. maalesef sneijderde de durum ayni gecen yil normal performansinin epey altinda kaldi fiziki olarak hic hazir degildi maalesef..
    Gelgelelim sneijder diye yanip tutusmakta da hakli bu taraftar.. adamlar vasat dedigimiz meloyu yolladi yerine berbat otesi bir donku getirdi.. sneijder gidince de muhtemelen cok daha vasat biri gelecek..
    Normal bir yonetim olsa ben de hazir piyasasi varken bizdeki miadini doldurmus sneijderin satilmasini isterdim ama bu capsiz yonetim sneijderi bize mumla aratacak turden..

|
    |
    |
    |

quote:

dursun özbek yalanlarından ibretlik bir video yapmışlar
    https://twitter.com/yunus_oyken/status/750406893663690753

@WINTER IS COMING Adamın hayatı yalan...

|
    |
    Bahsedilenler: WINTER IS COMING kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Winter is coming

• Binbaşı
    1113 Mesaj

quote:

@WINTER IS COMING Bu adam geliyorsa BRUMA yolcu demektir...

|
    |
    Bahsedilenler: WINTER IS COMING kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Winter is coming
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.