Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı : DinoCrocetti

8 numara olarak beğeniyorum.İyi oynuyor ve mücadele ediyor.8 numaraya para harcamak yerine diğer mevkilere daha fazla ağırlık verilmeli bence.İyi kötü Selçuk da idare edebilir orayı.He Eğer maddi durum el verirse bir tane de 8 numara alınsın ona lafım yok.

@DinoCrocetti JOSUÉ bence GALATASARAY seviyesinde bir oyuncu değil. Gerçi Emre AKBABA`yı alıp orta saha transferini kapatabilecek çaptalar. Yanlış anlaşılmasın Emre`yi beğeniyorum ama tek başına çok çok yetersiz kalır. Keşke Lucas LEIVA ve Vurnon ANITA`yı alabilsek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FATAL1TY` kullanıcısına yanıt
    Özellikle Orta saha ve stopere en iyilerini almamız lazım.Çünkü hem defans hattımız zayıf Hem de takım savunmasını yapamıyoruz.Orta saha ve stopere çok üst düzey adamlar almadığımız sürece gol yeme sorununu çözemeyiz.Yaya Toure,Vida,Maicon falan kovalamaları lazım.Ya da komple yenilenmeye gidip genç takım kuracağız , başka çözüm yok.

• Pes 2018'in ana menüsünde tanıdık bir takımın forması var. Az da olsa gp aldırır.

https://mobile.twitter.com/GencEkibi/status/849020176855175168/photo/1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eski Açık Sarı Desene -- 4 Nisan 2017; 2:20:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

quote:

Orijinalden alıntı : DinoCrocetti

8 numara olarak beğeniyorum.İyi oynuyor ve mücadele ediyor.8 numaraya para harcamak yerine diğer mevkilere daha fazla ağırlık verilmeli bence.İyi kötü Selçuk da idare edebilir orayı.He Eğer maddi durum el verirse bir tane de 8 numara alınsın ona lafım yok.

@DinoCrocetti JOSUÉ bence GALATASARAY seviyesinde bir oyuncu değil. Gerçi Emre AKBABA`yı alıp orta saha transferini kapatabilecek çaptalar. Yanlış anlaşılmasın Emre`yi beğeniyorum ama tek başına çok çok yetersiz kalır. Keşke Lucas LEIVA ve Vurnon ANITA`yı alabilsek...

Josue fiyatına göre çok iyi bir yedek olabilir. Az maaşlı bir oyuncu olarak alınırsa tabiki.

• Josue direk alınmalı. Bu adam tudorla iyi iş yapabilir. Bir sistemin içinde fark yaratır. Zaten hem o tarz takımlarda iş yaptı. Rie döneminde ne oynadığını bilmeyen bir gs vardı. Adama 10 numarada görev verdik bi cacık oynamadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray hepsinin vergi borçları silindi. Açıklamıyorlar. Bir tek Dursun Özbek açıkladı."

• quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray hepsinin vergi borçları silindi. Açıklamıyorlar. Bir tek Dursun Özbek açıkladı."

Fenerbahçe yıllardır hiç açıklamıyor, Beşiktaş 2.5-3 senedir açıklamıyor. Yıllardır aksatmadan kuruşu kuruşuna açıklayan tek takım Galatasaray.

Ben Fenerbahçe'nin ve Beşiktaş'ın çok daha fazla vergi borçlarının silindiğini ve bu yüzden açıklamaya cesaret edemediklerini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray hepsinin vergi borçları silindi. Açıklamıyorlar. Bir tek Dursun Özbek açıkladı."

Fenerbahçe yıllardır hiç açıklamıyor, Beşiktaş 2.5-3 senedir açıklamıyor. Yıllardır aksatmadan kuruşu kuruşuna açıklayan tek takım Galatasaray.

Ben Fenerbahçe'nin ve Beşiktaş'ın çok daha fazla vergi borçlarının silindiğini ve bu yüzden açıklamaya cesaret edemediklerini düşünüyorum.

Bizim borç silinmedi galiba sadece cezamız silindi taksit şeklinde ödüyoruz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

Bizim borç silinmedi galiba sadece cezamız silindi taksit şeklinde ödüyoruz.

Borç + ceza + faiz şeklinde olan borcumuz kulüp gelirine göre yapılandırılıyor. Bizim ceza ve faiz haricinde ana vergi borcumuz 90 M TL ama bu borcun 76 M TL'si sportif aş ve futbol aş'nin birleşmesinden kesilen cezalar ve vergisinden oluşmuş. Ödediğimiz rakam 19 M TL, yani asıl borç silinmiyor.

Ayrıca Galatasaray binlerce şirketin ve milyonlarca insanın yararlandığı vergi barışı affından yararlandı yani aralarında Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da olduğu 300 küsur kulübün de yararlandığı yasadan.

• Sezon sonu 2012 sezonunda olduğu gibi temizlik yapılıp sağlam takviyeler yapılırsa Başarılı bir sezon bizi bekler

Gitmesi Gerekenler

Cenk Gönen

Serdar Aziz Satilabilirse 3 e falan satilmali (zor ama iyi kitlediler sakat oyuncuyu )

Chedjou(Sözleşme bitecek )

Sabri ( sözleşme bitecek )

HAkan Balta

Cavanda( Sözleşmesi Fesh edilmeli )

Tolga ciğerci

Yasin

Podolski ( Satıldı )

Sneijder ( 5-6 falan verirler çinden Adı var :D )

*****Gelmesi Gerekenler

Vida

Sol bek

Ofansit orta saha

Defansif orta saha

Forvet

• 2014den beri tüm transfer konularına yazdım şu mesajı.

Allahını seven üstümüze forvet atsın.

Bu sene de bir değişiklik yok. Yine forvet transferi bekleyeceğiz yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 5 Nisan 2017; 8:18:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trebonianus

Sezon sonu 2012 sezonunda olduğu gibi temizlik yapılıp sağlam takviyeler yapılırsa Başarılı bir sezon bizi bekler

Gitmesi Gerekenler

Cenk Gönen

Serdar Aziz Satilabilirse 3 e falan satilmali (zor ama iyi kitlediler sakat oyuncuyu )

Chedjou(Sözleşme bitecek )

Sabri ( sözleşme bitecek )

HAkan Balta

Cavanda( Sözleşmesi Fesh edilmeli )

Tolga ciğerci

Yasin

Podolski ( Satıldı )

Sneijder ( 5-6 falan verirler çinden Adı var :D )

*****Gelmesi Gerekenler

Vida

Sol bek

Ofansit orta saha

Defansif orta saha

Forvet

Serdar o kadarda kötü bir stopper değil, ha sakatlık açısından söylüyorsan katılırımda kalite anlamında şuan GS deki en iyi stopperdir bence.

Ayrıca Yasin -bazen bende sinir oluyorum- ama iyi bir takım oyuncusu, bazen yaptığı işler takıma çok katkı sağlıyor.

Tolga konusunda da katılmıyorum. Tolga sezon başı çok iyiydi. Sakatlık geçirdi, sıkıntılı bir döneme girdi. Mental bazı sorunlarıda var belliki. Ama istekli hırslı bir oyuncu. 2m€luk yedek olurmu olmaz ama maaşını görmezden gelirsen takımda kalması gerkeen isimlerden birisi.

Diğerlerine eyvallah.

Ayrıca kiralık olan Josueninde alınması gerektiğini düşünüyorum. Ortasahanın ortasında , 10numara pozisyonunda gerekirse sağ iç pozisyonda oynatabiliyorsun. Maliyeti az olursa çok iyi bir rotasyon oyuncusu olur.

Edit1.

Birde Vida iyi oyuncu eyvallah belki bize ilaçta olur. Ancak bir ujfalusi etkisi arıyorsak vida değilde Corluka yı ikna etmeliyiz.

Corluka bu takıma çok ama çok faydalı olur. Ha yaşı var 31 ama 2 sene defansı toplar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 5 Nisan 2017; 11:7:36 >

• quote:

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan García, "Jackson Martínez Avrupa'ya dönmek istiyor. Daha yarışmacı bir kulüpte, daha yarışmacı bir ligde oynamayı tercih ediyor. Ve O, Galatasaray gibi takımlar için çekici bir oyuncu. Türkiye'de Galatasaray'ın onu transfer edeceğine inanılması son derece normal. Sakatlıktan sonra rehabilitasyon raporları iyi ise, iyi fiziksel verilere sahipse, Galatasaray'a transferi söz konusu olabilir" dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

2014den beri tüm transfer konularına yazdım şu mesajı.

2 senedir adam akıllı forvet yok, geçen sezon ligin en golcü 2. takımıydık bu sezon 1. takımıyız.

Ne saçma sapan bi takımız biz anlamadım.
  • Başakşehir galatasaray maçı için Doğu VİP alt başakşehir tribününde 2 adet kombine galatasaray dışında pasosu olana satılabilir.

İlgilenen arkadaşlar pm atabilir.
  • quote:

Bizi konuşuyorlar sadece kendilerine gelince sus pus öyle zaten. Bak gör bu muhabbette unutulur aradan 1 sene geçer bunlar o zaman "sozon vorgo borcu silindo yağğğ" demeye devam ederler. Bizim toparlanıp lige tekrar ambargo koymamız gerekiyor.

• quote:

yıllardır aynı muhabbet, kıyak herkese yapılır ama tek gs medyada yer bulur. stadyum konusu başlı başına skandal,uyduruk ptt takımlarına bile stadyum yapıldı ama araziden çıkıp devlete 1 milyar kazandıran gs ye stat yapıldı oldu,gs sermaye arttırdı ortalık yıkıldı bizden sonra bjk fb ts yaptı kimsenin haberi bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivri Biber

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

2014den beri tüm transfer konularına yazdım şu mesajı.

2 senedir adam akıllı forvet yok, geçen sezon ligin en golcü 2. takımıydık bu sezon 1. takımıyız.

Ne saçma sapan bi takımız biz anlamadım.

Ya aslında Podolski transferi underrated oldu. Çok çok kaliteli bir oyuncu, o seviyede bir forveti zor buluruz.

Ama adamın şansına en kötü zamanımızda geldi. Ne adam gibi yönetim ne adam gibi hoca ne adam gibi kadro ne de ciddi bir hedefimiz vardı. 2012de falan gelse kulüp efsanesi olmuştu.

Eren de kötü değil aslında. Doğru kullanılsa leblebi gibi gol atabilirdi. Ama oyun planına uymadı. 2. forvet olarak yeterli yine de.

Negredo falan alınabilse seneye kafamız rahat olur. 32 yaşına girecek yazın yüksek bonservis istemez Valencia.

Sözleşmesi bu yaz bitecek bir sürü iyi oyuncu var yine. Ama tabi ki o konuda bir çalışma yoktur. Balotelli falan olmaz tabi ama Clichy, Zabaleta, Leiva gibi oyuncular ikna edilse 1-2 senelik kontratlarla takım çağ atlar.

Neyse düzgün adamlar kapılsın da menajerlerin önerdiği kimsenin almadığı çöplere saçarız parayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 6 Nisan 2017; 2:11:55 >

• Trebonianus kullanıcısına yanıt
    Hocam merak ediyorum o kadar Türk oyuncu gönderildikten sonra biz 20 oyuncuyla mı oynayacağız yoksa Anadolu takımlarından fahiş fiyatlarla oyuncu mu alacağız? Malumunuz 15-21 yaşlarında kulüp tarafından tescil edilmiş 4 Türk oyuncuya ve en az 14 milli takım statüsünde oynamaya uygun oyuncu olması gerektiğini söyleyen kural var.

• sir balık kullanıcısına yanıt
    Clichy buralara uğramaz ama Zabaleta olabilir , çok da güzel olur.Leiva'dan ziyade defansif orta saha için ben çok büyük bir oyuncu almaya çalışılmasından yanayım.Leiva da olur ama Yaya Toure vs denensin.Gerekirse 10 milyon Euro civarı ödeyelim ama en iyisini alalım oraya.

• 
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.