Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
23.071
Cevap
85
Favori
576.091
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Marcelo, bizim scout ekibinin izlediği, hatta geldiği sene başında ilk teklif götürülen stoper. Ama Hannover96 6M isteyince bizimkiler ufaktan yol almışlar. Ama kader, devre arası teknik direktörle araları bozuldu ve 1/4 fiyatına geldi. Marcelo bizim hedeflediğimiz stoperdi zaten.

Çeycu konusunda sana katılırım ama adamı bitirdiniz. Adam futboldan soğudu. Onunda zaafları vardı, saçma hataları hep yaptı ama kafasını bulandırdığınız için daha çok yapmaya başladı. Çeycu büyük takım stoperi idi, hamleli, lider, topu oyuna iyi sokardı. Marcelo'dan daha iyiydi, kabul. Ama eskiden.

Kadronuz iyi, ama o kadar. Ligin en iyisi değil kabul edin. Sol bek, sağ bek yok. Varmı? Carole'mu sol bek? Stoperde maaşallah bolluk var ama ortada oynayan, performans gösteren yok. Orta sahada rotasyondsa De Jong, Selçuk, Josue ve Tolga var. Tolga'yı zamanında Atiba ile karşılaştırdınız hatırlarmısın? Ne acı hatıra ama. Bu rotasyon Selçuk hariç vasatın altında. De Jong ölmüş artık. Gömün o adamı. Tolga zaten kalıbının oyuncusu değil, sezonda hep beraber gördük. Orta sahan bitik senin. En önemli mevkide pilli bebek Selçuk dışında adam yok. Bu mu iyi kadro? Sorarım sana.

Ofansın maaşallahı var ama, Beşiktaş ile yarışır. Bruma evlere şenlik, bu sene özellikle şahane. Snaydır ölüsü yeter. Podolski ölüsü yeter. Sizde Yasin, bizdeki Olcay gibi. İş yapıyor ama kendini beğendiremiyor, ben beğeniyorum. Ama orada da zayıf halka santrafor. Sezon başında çok hayıflanmıştım Eren'i alamadık diye ama iyi ki almamışız, Cenk'ten fazlası yok eksiği var. Eren olmaz diyor ki, üstüne üstelik alternatifi bile yok. Kötü kadro mühendisliği.

Sadece Chedjou değil neredeyse her oyuncumuzu kendimiz bitirdik. Ben burada Semih'in üst düzey olduğunu falan söylemedim ama verim almayı bilsen Semih ile çok güzel işler yaparsın dedim. Yapıldı da. Şenol Güneş'in eline versen en az Marcelo kadar verim alacak. Marcelo'yu bize versen en çok küfürü yiyen olucak. Olay bu bunu anlatmaya çalışıyorum ama bazıları gelmiş Semih'e Pique diyormuşum falan güya. Algı yapıyorlar söylediklerimi çarpıtıyorlar yine.

Şampiyonluk ligin en iyi kadrosu kiminse onun olmuyor. Geçen sene kadro kaliteniz FB'nin hayli hayli gerisindeydi ama siz şampiyon oldunuz. Galatasaray'ın bir kere ileri dörtlüsü bu ligin hayli hayli üstünde. Stoperlerimiz daha kaliteli. Bak performans demiyorum kalite diyorum. Orta sahanız ve bekleriniz daha iyi diyelim hadi ama Tolga da sakatlanana kadar ilk devre de nasıl bir kumaşı olduğunu gösterdi verim alacak hoca Tolga'yı da müthiş kullanır. Hadi sizin kadronuz daha iyi olsun ama bu şampiyon olamamızın sebebi kadromuzun kötü olduğu anlamına gelmez. Burada öyle bir yazıyorlar ki sanırsın Sneıjder,Muslera,Podolski,Bruma falan BJK'de biz Emrah Başsan,Serdar Gürler ile oynuyoruz da ondan böyleyiz. Başakşehir 2 senedir kadrosu çok iyi olduğundan tokatlıyor bizi zaten. Yalçın Chedjou'dan Batdal Podolski'den Mossoro Sneıjder'den Cengiz Bruma'dan iyi demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasvetli limanlar -- 27 Mart 2017; 14:2:45 >

• Yarbay
    2948 Mesaj
    Galatasaray Sicil Kurulu'nda görev yapan Mesut Karaarslan sosyal medyadan görevinden istifa edeceğini açıkladı. (twitter)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir zamanlar tek derdimiz frikiği kimin atacağıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djalma Feitosa Dias -- 27 Mart 2017; 15:22:27 >
    |
    |
  • Haldun Üstünel'in Florya'nın başına geçeceği haberleri var umarım doğrudur.

Bu adam yurt dışına oyuncu transfer etmeye giderken uçak biletini kendi karşılayan, Galatasaray tribünlerinden çıkma gerçek bir Galatasaraylıdır.

Galatasaray ne zaman göreve çağırırsa sormadan gelir, Dursun'un altında çalışacak muhabbetlerini falan geçin kulüp parasını kendi parası gibi koruyan bir Galatasaraylıdır kendisi.
    |
    |

Osman Şenher: Size yemin ediyorum birebir şahit oldum.Mustafa Denizli, GS'li yöneticilere Emre Mor'a 2.5M € verin ve alın dedi, gitmediler.

Buzz Spor‏ @buzzspor 2 sa.2 saat önce

Osman Şenher: Galatasaraylı yöneticiler almamak için sonradan gidip 500.000 € teklif etmişler. Suat Ateşdağlı ve Oğuz Altay şahidimdir.

igor tudor kalırsa nasıl transferler yapılacak merak ediyorum. ama görünen o ki aksi bir durum olmadıkça 3 lü defans oynayacağız ve bu sisteme oygun oyuncular transfer edilmeye çalışılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 28 Mart 2017; 0:0:6 >

Sizin ofans gücünüz yüksek ama orta saha ve kaleci hariç defans zayıf. Hele orta saha(Snaydır'ı orta saha saymıyorum) çok zayıf, acilen en az bir-iki gerçekten iyi oyuncu ile takviye edilmesi lazım. İşin birde teknik direktör tarafı var. Bu kadro ile Tudor oynayacaksa Snaydır'ı unut. Bruma 5'lini solunda oynamaz, o yüzden maksimum verimi de alamazsınız. Ondan bir Eden Hazard olmaz. Zira Snaydır'da Pedro değil. İşin birde o tarafı var, teknik direktör. Allah kolaylık versin.
    |
    |
    asosyal yaratik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2446 Mesaj
    Ön taraf allaha emanet. Topu ayağına alan kişisel olarak bişeyler yapma derdinde ama nafile. Paslaşmalar çok zayıf ve mantıksız. Boşa kaçmıyolar çabalamıyolar. Adamın etrafını üç kişi sarmış ama gidip ona pas atılıyor.Top benden çıksın ne olursa olsun hesabı. Ön tarafta hiç bir zaman çoğalamıyorlar. Eren sanırım sürekli spor salonunda göğüs çalışıyor. Dar tshirt giyip hava basan tiplere benzemiş.Kafasına top gelicek gol atıcak ne ala memleket. Orta açamıyorlar zaten kanat oyunu mantığı yok.Hep defans eksikliğini konuşuyorlar ama ön taraf biraz sağlam olsa arkanın açığı kapanır gibi. Ayağıma alayım milletin arasına gireyim faul alayım selçuk gol atsın veya çalım atıp topu şişireyim mantığıyla oyun olmaz. Senelerdir aynı mantık gidiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 28 Mart 2017; 12:42:12 >
    |
    |
  • Yarbay
    6523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

Buzz Spor‏ @buzzspor 2 sa

Osman Şenher: Size yemin ediyorum birebir şahit oldum.Mustafa Denizli, GS'li yöneticilere Emre Mor'a 2.5M € verin ve alın dedi, gitmediler.

Buzz Spor‏ @buzzspor 2 sa.2 saat önce

Osman Şenher: Galatasaraylı yöneticiler almamak için sonradan gidip 500.000 € teklif etmişler. Suat Ateşdağlı ve Oğuz Altay şahidimdir.

igor tudor kalırsa nasıl transferler yapılacak merak ediyorum. ama görünen o ki aksi bir durum olmadıkça 3 lü defans oynayacağız ve bu sisteme oygun oyuncular transfer edilmeye çalışılacak.

Kardeş geç bunları ya, Denizli kaç kere açıklama yaptı 7-8 milyonlara bir oyuncu için çıktık ama vermediler diye, bu Emre Mor'du. Çoğu GS muhabiri, Uğur Karakullukçu falan da yazdı bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2948 Mesaj
    Yevhen Konoplyanka :''2 dönem önce Galatasaray ile her konuda anlaşmıştık, imzaya kalmıştık. Daha sonra anlaşmanın yapılmayacağı söylendi.''

Tanman doğru söylemiş.Hamza istememiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

Yevhen Konoplyanka :''2 dönem önce Galatasaray ile her konuda anlaşmıştık, imzaya kalmıştık. Daha sonra anlaşmanın yapılmayacağı söylendi.''

Tanman doğru söylemiş.Hamza istememiş.

Niye yalan söylesin Tanman, Hamza şampiyonluktan sonra gitseydi Kalinic de Konoplyanka da bizdeydi, Yevhen'i bilmem, ama Kalinic kesinlikle kaçan büyük balıklardan.

|
    |
  • Portekiz 21 Yaşaltı Milli Takım kampında sakatlanan oyuncumuz Bruma'nın sponsor hastanemiz Medical Park'ta yapılan ileri tetkiklerinde sağ uyluk arka adale grubunda orta düzeyde zorlanma tespit edilmiştir.

Oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.

Galatasaray Spor Kulübü
    |
    |
    1113 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı : Eski Açık Sarı Desene

Ryan Donk, Real Betis formasıyla 7 maça daha çıkması durumunda sözleşme gereği satılacak. Aksi halde sezon sonu Galatasaray'a dönüyor. Donk şuana kadar La Liga'da 28 maçın 14'ünde forma giydi.

@Eski Açık Sarı Desene Keşke Real Betis bonservisini alsa da kurtulsak. Fakat gidişata bakılırsa DONK büyük ihtimalle geri dönecek. Haziran 2018`de sözleşmesi bitiyor belki yurt içi transferde takasta kullanırlar DONK`u veya başka bir takım talip olur kurtarır bizi...

|
    |
    Eski Açık Sarı Desene kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Aynen geri döner. 6 maça çıksa 7.sine çıkartmadan gönderirler geri.

|
    |
    Bahsedilenler: FATAL1TY`

Arda ile başladı, Burak Yılmaz ile devam etti. Şimdi de Semih mi? Ne istiyorsunuz, takımdaki yerli yıldızlardan? Yazık ya!

Orijinalden alıntı: Catology

Troller hemen takımın en değerli oyuncularından Semih'i kötümsermiş çalışmalarına başlamış.

Arda ile başladı, Burak Yılmaz ile devam etti. Şimdi de Semih mi? Ne istiyorsunuz, takımdaki yerli yıldızlardan? Yazık ya!

Yerli yıldız Semih???

Orijinalden alıntı: osonguler

quote:

Troller hemen takımın en değerli oyuncularından Semih'i kötümsermiş çalışmalarına başlamış.

Yerli yıldız Semih???

Evet. Birkaç maç kötü oynayınca hemen küçümsüyorlar.

Muslera kaç maçı boş geçmiyor ama onu hala deli gibi savunan var.. Yabancı sevdası nedendir bu kadar anlamıyorum ki.

• quote:

quote:

quote:

Yerli yıldız Semih???

Muslera kaç maçı boş geçmiyor ama onu hala deli gibi savunan var.. Yabancı sevdası nedendir bu kadar anlamıyorum ki.

Bu Galatasaray sana ne etti kardeşim ? Forumda sürüyle trol var %90'ı Galatasaray'la uğraşmaya çalışıyor.

Cidden merak ediyorum bu takım sana ne etti, bu düşmanlığının nedeni ne çok başarılı olması mı ?

• Yarbay
    4692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

quote:

quote:

Yerli yıldız Semih???

Bu Galatasaray sana ne etti kardeşim ? Forumda sürüyle trol var %90'ı Galatasaray'la uğraşmaya çalışıyor.

Cidden merak ediyorum bu takım sana ne etti, bu düşmanlığının nedeni ne çok başarılı olması mı ?

Otorite olmadığın için detaylı yorum yapmayacağım. Eski GS'liyim. Futbolu çok saçma buluyorum artık bu cevaplar yeterli olmalı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

quote:

quote:

Yerli yıldız Semih???

Otorite olmadığın için detaylı yorum yapmayacağım. Eski GS'liyim. Futbolu çok saçma buluyorum artık bu cevaplar yeterli olmalı.

O zaman burada işin ne kardeşim konu dışına git orda yap trollüğünü.
    Yaşına daha uygun bölümlerde takıl.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.