Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1021. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nazımcılar birbirini bulmus yine hadi takılın ben kactım

• Alex telles kirmizi kart gormus galiba. Juve porto maci devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklama | Bazı yayın organları ve sosyal medyadaki belli hesaplarca ortaya atılan Dembele transferiyle ilgili iddialar tamamen asılsızdır.

Galatasaray Facebook.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 23 Şubat 2017; 0:6:15 >
  • Beyler artık şu Beşiktaşlılarla bu konuda diyaloğa girmeyin lütfen, konuya yazan olursa da kovun.
    Bunların konusuna sadece "Muahaha" gifi koydum diye haftalık cezalar almıştım, bunlar gelip konunun içine pisliyor takan yok.

Madem yöneticilerin umurlarında değil kendi konumuzu kendimiz koruyalım. Tartışma çıkarmaya çalışanını görürseniz postalayın kendi çöplüğüne gitsin.
  • Neye dayanarak diyorsun bunu.

• Bir iki yorum okuyayım dedim Konuya kuşlar pislemiş... Yok mu buralara bakan temizlensin..
  • Dün Porto- Juve maçını izleyeyim dedim, hatta Telles ne hallerde diye bakmakta istedim adam kırmızı gördü ya :)
  • -RüzgarGibiGeçti- kullanıcısına yanıt
    Onlarca örnek var parayı ön plana koyup kariyeri ikinci plana atıp beklenilen en üst düzeye ulaşamamış kişi olarak. Aksine önce kariyer diyenler de beklenilen üstünde kulüplerde top oynuyorlar

• Levent Nazifoğlu;

"Derbide tribünlerimizin dolacağını düşünüyorum. taraftarlarımız 90. dakikaya kadar bizi desteklesin. takımımız bu desteği hak

ediyor.süper lig'in, türkiye kupası'nın en fazla şampiyon olan takımıyız. yurt içinde ve yurt dışında başarılarımız ortada.

taraftarlarımız takıma biraz daha kredi açsın."

Bizden ve takımdan bir bok olmaz geçmişteki başarılarla övünmeye devam edin demiş resmen adam

Yolun sonuna geldiniz, hoca daha yeni değişti...Bjk maçını kaybedersek bitersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Levent Nazifoğlu;

"Derbide tribünlerimizin dolacağını düşünüyorum. taraftarlarımız 90. dakikaya kadar bizi desteklesin. takımımız bu desteği hak

ediyor.süper lig'in, türkiye kupası'nın en fazla şampiyon olan takımıyız. yurt içinde ve yurt dışında başarılarımız ortada.

taraftarlarımız takıma biraz daha kredi açsın."

Bizden ve takımdan bir bok olmaz geçmişteki başarılarla övünmeye devam edin demiş resmen adam

Yolun sonuna geldiniz, hoca daha yeni değişti...Bjk maçını kaybedersek bitersiniz.

Kaybedersek bitersiniz ne demek aga:) hayırdır biz fener miyiz başımızda 20 sene aziz gibi dursunu mu tutacağız:) yada biz beşiktaş mıyız şampiyon olmak için gs ve fenerin ölü top oynamasını mı bekleyeceğiz? Galatasaray ın tek gerçeği yönetim olarak şuan için iki ye bölünmesidir, kimse merak etmesin derin galatasaray, tüpçüden de aziz den büyüktür:) adama kupa verditmekten kol kası yaptırırlar.. buradada en çok bjk li arkadaşlara gülüyorum 2002 de üçüncü yıldızlı formamız bizim retro forma oldu beyler böyle bir fark var.. Dursun bir görev için getirildi.. amaç riva arazilerinin satışıdır. .

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Yazık yıldızlarımızı silmişler

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

2030 dan sonra gelecek 4 cü yıldız güncellemesi şuan mevcut olmadığı için adam koymamış. Olmayan bir hayali neden şimdiden koysun? Bizim taraftarlardaki anlayışsızlık çok kötü:)

• Beşiktaş taraftarları GS'ye küfrediyor, TRT'nin aklına sesi kısmak yeni geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Beşiktaş taraftarları GS'ye küfrediyor, TRT'nin aklına sesi kısmak yeni geliyor.

Avrupa maçında full Galatasaray'a küfür :D Bu kadar mı acıttık be bu kadar mı incittik kalbinizi :D Beşiktaş'tan çok Galatasaray diye bağırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 23 Şubat 2017; 21:30:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aty.

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Beşiktaş taraftarları GS'ye küfrediyor, TRT'nin aklına sesi kısmak yeni geliyor.

Avrupa maçında full Galatasaray'a küfür :D Bu kadar mı acıttık be bu kadar mı incittik kalbinizi :D Beşiktaş'tan çok Galatasaray diye bağırdılar

akustiği bozuk statta güzel olmaz öyle şeyler,pazartesi arenaya bekleriz..

• Valla yarım saattir sinirlerim bozuldu ben en azından kendi adıma bir taraftar olarak ozur dilerim beyler rakip olursun sevnezsin ayrı konu hatta dusman olabilirsin kendi içinde ama Avrupa maçında turk takımına küfür nedir böyle taraftar her takımda mevcut lanet olsun bir bok olmaz bizlerden.

• Beşiktaş savunma da çok hata yapıyor açık veriyor. Hızlı ve seri ataklar yaparsak çok rahat goller bulabiliriz. Kapalı oynayacaklar muhtemelen ilk golü erken atarsak maçı kazanırız büyük bir ihtmalle diyeceğim ama aklıma Semih ve bizim savunma futbolcuları geliyor sonra vazgeçiyorum.
  • Şenol Güneş fikstürün konuşulmasını doğru bulmuyormuş
    La geçen sezon şampiyon olana kadar, bu sezon da ligin ilk yarısı adam fikstürden başka bişey konuşmadı basın toplantılarında şimdi doğru bulmuyorum diyor
  • şunları acı acı yenelim başka bir şey istemiyorum
  • Pazartesi umarım tribünler bunların anladığı dilden konuşur. Büyük maçlarda bunların eli ayağına dolaşıyor zaten, futbolcularımız uamrım az adam olurda doğru düzgün oynar. Son şansları.
  • 
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.