Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

quote:

durun bakalım,
    bunlar daha iyi günleriniz

Bizim iyi günümüze denk gelirsen sokağa çıkmaya utanırsın, 7 sene olduğu gibi.Fazla konuşma, bölümüne yollan.1 şampiyonlukta formasını sandıktan çıkaran konuya damlıyor anasını satayım.

konuya damlama işinde sen çok iyisindir bilirim seni !
    saçma hakem kararı sonrası kiev maçında konumuzda yazdıkların halen aklımda

Hakem kararları gayet yerindeydi, o yüzden sizin o kadar ağırınıza gitti ya zaten.

BAK NELER YAZILMIŞ,
    OKUMANI TAVSİYE EDERİM

http://www.sporx.com/uefa-kiev-faili-thomsonin-kalemini-kirdi-SXHBQ606867SXQ?utm_source=Facebook_Sporx&utm_medium=facebookcom&utm_campaign=IcerikPaylas

Aynı haber Ivan Bebek için de yapıldı. Adam Avrupa 'da ve Dünya Kupası elemelerinde görev almaya devam ediyor.

Bizim medya sıcağı sıcağına yazar, ertesi gün yaptığı haberi unutur. Yani ben daha görmedim ki yoğurdum ekşi diye haber yapanı, varsa yoksa aptal bi milliyetçilik takınıp şöyle astı böyle kesti... Sonuç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Yarına çift antrenman koymuş Tudor.

http://www.galatasaray.org/haber/futbol/idman-raporu-20-subat-2017-pazartesi/34898

Tudor bizimkileri inşallah bi sakatlık olmaz.

• Uzun bir zamandır yan gelip yatmaya alışmışların sakatlık haberleri gelmeye başlar yakında.
  • Bruma sözleşme imzalamaya yanaşmadığı için sene sonu satılacak iddiaları var, doğru mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bruma sözleşme imzalamaya yanaşmadığı için sene sonu satılacak iddiaları var, doğru mu acaba?

3 - 3.5 M € maaş istiyor.

• quote:

quote:

Bruma sözleşme imzalamaya yanaşmadığı için sene sonu satılacak iddiaları var, doğru mu acaba?

Yönetimi de teknik direktörü de parmağında oynatsa Bruma ses çıkarmamalıyız. Adam istatistik kasmalı, böylelikle gelecek bonservis teklifleri artar, işin içine İngiliz kulüpleri girdi mi acayip paralara gidebilir.

• Rize maçında 118 km koşmuşuz.Lig ortalaması 109.6...Fakat rize'de 120 km koşmuş.

Buna rağmen takım gerekli mücadeleyi vermiş bence...Ofsayt olmayan golümüz verilse

2-0 kazanıp dönecez.

Başında yönetim olmayınca daha çok puan kaybederiz...Takım mücadelesini verse bile.

Hakkını savunacak birileri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fadeout -- 21 Şubat 2017; 12:29:24 >
  • Fadeout kullanıcısına yanıt
    Üzüldüğüm nokta bu benim. Hakkımız yeniyor, şampiyonluk elimizden alınıyor 1 tane yönetici çıkıp ses etmiyor.

Bizim forumdaki elemanlarda oynadığımız futbola takılıyor, kötü oynuyoruz diye. Sneijder olmayinca böyle kardeşim napalim hücum varyasyonları bitiyor. Bazı maçlar kötü oynayarak kazanilirsa o şampiyonluk getirir. Fakat hakemler buna izin vermiyor

• quote:

quote:

İster kardeşim neden istemesin. Selçuk'un 2.7 aldığı yerde ben neden 1.5 civarı para alayım ki, takımın en önemli oyuncusuyum. Herkese 2m yıllık ücret dağıtırken neden bu çocuk 1.5 alsın.

Anlaşın 3 m yapin çocuğu takımda tutun, zaten satarken büyük paralar kazanacaksın. Cin faktörüde var artik

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

quote:

İster kardeşim neden istemesin. Selçuk'un 2.7 aldığı yerde ben neden 1.5 civarı para alayım ki, takımın en önemli oyuncusuyum. Herkese 2m yıllık ücret dağıtırken neden bu çocuk 1.5 alsın.

Anlaşın 3 m yapin çocuğu takımda tutun, zaten satarken büyük paralar kazanacaksın. Cin faktörüde var artik

Sezon sonu çöplerle yeni sözleşme yapmasan gene çıkıyor Bruma'nın maaş. Dediğin gibi işe yaramazlar ne maaşlar alıyor Bruma 1.5 alıyor. Ben olsam ben de itiraz ederdim.

Düşünsene Selçuk gibi geriye pas yapan takımı sabote eden bir adam senin neredeyse 2 katın maaş alıyor.

• quote:

Üzüldüğüm nokta bu benim. Hakkımız yeniyor, şampiyonluk elimizden alınıyor 1 tane yönetici çıkıp ses etmiyor.

Bizim forumdaki elemanlarda oynadığımız futbola takılıyor, kötü oynuyoruz diye. Sneijder olmayinca böyle kardeşim napalim hücum varyasyonları bitiyor. Bazı maçlar kötü oynayarak kazanilirsa o şampiyonluk getirir. Fakat hakemler buna izin vermiyor

+11111111

yöneticilerimiz uyuyor, aziz Özgür yankaya bi daha macımız yönetemez dedi, adama 2 senedir mac veremiyolar kadıköyde, dursun acıklama yapıyor bjk derbisinin tarihini kabul etmiyorum, acıklama yap tff diyo, adamı takan yok cevap veren yok acıklama yapan yok tff den.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sezon sonu çöplerle yeni sözleşme yapmasan gene çıkıyor Bruma'nın maaş. Dediğin gibi işe yaramazlar ne maaşlar alıyor Bruma 1.5 alıyor. Ben olsam ben de itiraz ederdim.

Düşünsene Selçuk gibi geriye pas yapan takımı sabote eden bir adam senin neredeyse 2 katın maaş alıyor.

Ya hadi Selçuk un anlaşması yabancı sınırı varken ve de henüz yeni yeni kötü oynamaya başlamışken yapıldı. Peki futbol namına yaptığı tek olumlu iş her maç 14km koşabilmek olan sezonun yarısı sakat olan bir adama 2M maaş vermek nedir? Ona 2M tak diye veriyorsan Bruma ya 4 bile istese verecen. Veremiyorsan öbürünü de vermeyecektin.

• quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya hadi Selçuk un anlaşması yabancı sınırı varken ve de henüz yeni yeni kötü oynamaya başlamışken yapıldı. Peki futbol namına yaptığı tek olumlu iş her maç 14km koşabilmek olan sezonun yarısı sakat olan bir adama 2M maaş vermek nedir? Ona 2M tak diye veriyorsan Bruma ya 4 bile istese verecen. Veremiyorsan öbürünü de vermeyecektin.

Dursun Özbek yönetimi sürekli Aysal'ın bu sözleşmelerini eleştirip onun yüzünden bu haldeyiz diyor ama kendisinin de ondan hiç aşağı kalır yanı yok. Biz nasıl ekonomik olarak zor durumdayız anlamadım ben, Serdar'a Selçuk'a Tolga'ya falan böyle maaşlar veren kaç kulüp var bu ülkede.
    #DursunÖzbekİstifa

• Bruma'nın şuan sözleşme konuşmaması lazım. Lig bitince konuşulcak mevzular bunlar.

Muslera'nın da sözleşmesi aynı zamanda bitiyor. Adamın daha bi kere oynamak istemiyorum dediğine şahit oldunuz mu? Kırık parmakla maça çıktı.

Bruma'nın yaptığı yakışmadı eğer ki haber doğruysa.
  • Bruma aptalın teki çok yetenekli ama zeka yok herifte

Zaten oyunda yaptıklarından da belli son paslar son şutlar genelde sıkıntılı anca süratiyle ve kıvraklığıyla bişeyler yapıyor büyük futbolcu olamaz

Q7 gibi takılır anca

• quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

durun bakalım,
    bunlar daha iyi günleriniz

Bizim iyi günümüze denk gelirsen sokağa çıkmaya utanırsın, 7 sene olduğu gibi.Fazla konuşma, bölümüne yollan.1 şampiyonlukta formasını sandıktan çıkaran konuya damlıyor anasını satayım.

konuya damlama işinde sen çok iyisindir bilirim seni !
    saçma hakem kararı sonrası kiev maçında konumuzda yazdıkların halen aklımda

Hakem kararları gayet yerindeydi, o yüzden sizin o kadar ağırınıza gitti ya zaten.

BAK NELER YAZILMIŞ,
    OKUMANI TAVSİYE EDERİM
    http://www.sporx.com/uefa-kiev-faili-thomsonin-kalemini-kirdi-SXHBQ606867SXQ?utm_source=Facebook_Sporx&utm_medium=facebookcom&utm_campaign=IcerikPaylas

Aynı haber Ivan Bebek için de yapıldı. Adam Avrupa 'da ve Dünya Kupası elemelerinde görev almaya devam ediyor.

Bizim medya sıcağı sıcağına yazar, ertesi gün yaptığı haberi unutur. Yani ben daha görmedim ki yoğurdum ekşi diye haber yapanı, varsa yoksa aptal bi milliyetçilik takınıp şöyle astı böyle kesti... Sonuç ?

ivan bebekin hiç bir suçu yok feneri hiç sevmem ama topçularında sorun sen git ilk yarıyı 1-0 önde kapat sonra saçma sapan hatalar hakeme ters reaksiyon yap ne yaptıysa bu fenerli oyuncular kendine yaptı 1-0 da 1-1 hatta 2-1 de avantajlıydı zaten o takımdan bir halt olmazdı bu seviyede bunları yapıyorsan final göremezsin zaten ve orası Türkiye değil hakemler verir direk cezası neyse bize gelince craig thompson ülkesindede sevilmeyen hakem ırkçılık maçta yanlış oyuncuyu kart gösterme gibi olayları var ama bizde de suç var önemli olan galeyana gelmemek Türk takımları zaten bu noktada kaybediyor her olayda her bir harekette hakeme koşulmaz şu anda bizim ülkemizde avrupa liginde finale hatta yarı finale çıkacak şampiyonlar liginde çeyreğe çıkabilecek kapasitede takım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Şubat 2017; 15:42:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Bruma aptalın teki çok yetenekli ama zeka yok herifte

Zaten oyunda yaptıklarından da belli son paslar son şutlar genelde sıkıntılı anca süratiyle ve kıvraklığıyla bişeyler yapıyor büyük futbolcu olamaz

Q7 gibi takılır anca

ben brumaya zaten burada beyinsiz neymar demiştim neymarda sapıtıyor mesela bu aralar barça maçlarında verimi düşük bruma zaten evet dehşet potansiyeli var ama şuanda gs ye maça hızlılık katma dışında birşey katmak zayıf anadolu takımlarına karşı oyunu hızlandırıyor 3. bölgeye takımı daha hızlı taşır ama gerisi yok defansif olarak çok kötü paslaşma kabiliyeti zayıf disiplinli değil ve mahalle maçında ergenlerin yaptığı gibi kaleyi gördüğünde şut çekiyor bizdeki oğuzhan gibi sizdeki brumanında avrupaya 2 sene kiralanması lazım hollanda olur la liga olur bundesliga olur

• 
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.