Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (842. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakko9

Beyler bir şey sorucam eden hazard sözlesme yenilemeseydi herhangi bir türk takımı alabilme imkanı vsr mıydı?mobilim aklıma takıldı degeri falan gelir miydi tr ye

Mourinho tek bacağını 100 milyon'a satarım demişti düşün artık imkanını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fangshadow

Şu golü :https://www.youtube.com/watch?v=HEAQ6kE3EzI

Atan adamdan daha iyisini ve daha gencini alabilmek için 30 milyon € vermeniz lazım.

Eldekilere sahip çıkmak iyidir.

Hocam bir de kacirdiklarina bakin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Orijinalden alıntı: wewantsome

quote:

Orijinalden alıntı: duzah

Chicharito satılığa koymuş Mençıstır ne dersiniz futbol dehaları ? Gelmeli mi bu oyuncu ?

Eğer öyleyse mükemmel olur bence ancak bonservisi çoktur. Burak'ın yanına bu tarz bir adam çok iyi gider beyler. Gol yollarında da etkili. Takımda zaten adam eksiltebilen iki oyuncu var. Chicarito'da bu işi ileride yapabilen tipte bir oyuncu. Topta tutabiliyor. Podolski, Chicarito ve Sneijder ileride iyi tehdit oluştururlar rakiplerimiz için. Eminim de bu üçlünün uyumu çok iyi olur. Burak'ın da performansı artar. Dengeler de bozulmaz. Umarım alınır.

Chicharito benim bildiğim fiziği zayıf değil miydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? Fizikten kastım hız değil de işte yapılı olması.

Öyle hocam. Pivot tarzı değilde Tevez tipi bir adam. Ancak oyun stili olarak Tevez tipi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

Uzun zamandir takip edemedim M.Gomez i.zamaninin en iyilerindendi suan da 29-30 yasinda olmasi lazim.sakatlik disinda baska bir sikintisi var mi?sneijder de sakatliktan yeni cikmisti geldiginde belki ayni etkiyi gosterebilir.

bence zamanında bile en iyilerden değildi,bayernde attığı gollerin hepsi burak tarzı boşa atılan gollerdi,yine kazmalığına çok örnek görmüştüm hatta bayernden gitsin diye dua ediyordum bi ara.tam bir burak yılmaz kaçırır kaçırır ama çok gol atar o yüzden laf söyleyemezsin ama takıma çoğu zaman engel olur.alınması yanlış olur bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: duzah

Chicharito satılığa koymuş Mençıstır ne dersiniz futbol dehaları ? Gelmeli mi bu oyuncu ?

Eğer öyleyse mükemmel olur bence ancak bonservisi çoktur. Burak'ın yanına bu tarz bir adam çok iyi gider beyler. Gol yollarında da etkili. Takımda zaten adam eksiltebilen iki oyuncu var. Chicarito'da bu işi ileride yapabilen tipte bir oyuncu. Topta tutabiliyor. Podolski, Chicarito ve Sneijder ileride iyi tehdit oluştururlar rakiplerimiz için. Eminim de bu üçlünün uyumu çok iyi olur. Burak'ın da performansı artar. Dengeler de bozulmaz. Umarım alınır.

Chicharito benim bildiğim fiziği zayıf değil miydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? Fizikten kastım hız değil de işte yapılı olması.

Öyle hocam. Pivot tarzı değilde Tevez tipi bir adam. Ancak oyun stili olarak Tevez tipi değil.

Doğan görünümlü Şahin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

Uzun zamandir takip edemedim M.Gomez i.zamaninin en iyilerindendi suan da 29-30 yasinda olmasi lazim.sakatlik disinda baska bir sikintisi var mi?sneijder de sakatliktan yeni cikmisti geldiginde belki ayni etkiyi gosterebilir.

Hocam müzmin sakat.Bu sakatlıklardan sonra formu da düştü.Risk alınacak bir isim değil.Herkes Bayern'deki tankı bekliyor ama alakası yok artık.

Muzmin sakat degil. Sakatlik yasadi ve 50 gun surdu: sezonu kapatan agir sakatlik donemi yasayip tekrar eden bi sakatligi yok. Eger form tutarsa cok is yapar. Bayern bugun orta saha oyuncusunu bile satti hemde efsane ismini. Bayern 30 yas uzeri sadece tuttugu adam robben ve ribery iyi para aldigi zaman hemen gonderiyor. Kendi liginde mutlaka benzeri bi adam vardir. İs yapar gelirse hemde hakan sukur performansi verebilir eger destek gorurse. Ozguveni tam bi alman forveti acimaz yazar devamli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

Keşke Carlos Tevez'i alabilseydik. 5.000.000 €'ya Boca Juniors'a gitti.

Edin Dzeko,Seydou Doumbia,Loic Remy,Fernando Torres,Alex Pato,Kostas Mitroglu,Llorente,Papiss Cisse,Jonathan Soriano,Bas Dost... Sizce hangisi?

Tabii ki torres. Torres'in durumu ne olursa olsun şu an gelirse rvp transferini bize unutturur.
  • Bence sen unutmaya yer arıyorsun, Cissé gelse bile unutursun sen 😂😂😂😂

• Gomez'in 2 yildir ilk 11 maca ciktigi yok.

15 hafta sakat, 3 mac 60 dan sonra gir, tekrar 15 hafta sakat...

Genel dongu bu.

• Yav yapmayın etmeyin arkadaşlar adam 3 sezonda 73 maç kaçırmış. İş yapar diyorsunuz da oynayabilirse yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler zamanında hor görüp aşşağıladığınız ATM'ye ve Arda'ya dönüp bir bakın istedim.

Burada balon denilen küfürler edilen Arda, Barcelona'da Messi'nin methiyeler düzdüğü adama dönüştü.

Gide gide Atletico'ya gitti dediğimiz ATM Şampiyonluk ve CL finali yaptı.

Tabii tek bu değil.

Arda'yı 41 Mandzukic'i 19 Takımda tutunamayan Toby'i 16 Miranda'yı 9 a sattılar.Aldıkları adamlara bakalım.

Adamlar Martinez gibi zaten komplike santrafor sıkıntısı çeken gezegende alabilecekleri en komplike adamı aldılar.

Yetmedi dünya devleriyle adı anılan Vietto'yu aldılar.Monaco'dan da kanat Carasco'yu aldılar.Bu 2 isim 21 yaşında.

Koke Griezmann Torres Manquillo Carasco Vietto Oblak Correa Saul Jimenez gibi müthiş bir genç potansiyel çekirdeği oluştu.

Ellerinde Godin Tiago Moya Juanfran gibi bu gençleri yönetecek oyuncuları var.Hocaları ile uzun süredir beraberler.

Yani özet geç diyenler için çok fazla ders çıkarmamız gereken konu var.Hem de çooooooookkkk ama çookk fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: fangshadow

Şu golü :https://www.youtube.com/watch?v=HEAQ6kE3EzI

Atan adamdan daha iyisini ve daha gencini alabilmek için 30 milyon € vermeniz lazım.

Eldekilere sahip çıkmak iyidir.

Burak golcü de futbolcu değil. Ne oyunu acar ne top indirir ne top tutup takimi rahatlatir. Ya bazen dusunuyorum da bu adam bu kadar cok gol attığına göre galatasarayda forvet olmak kolay herkes yapabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Bence sen unutmaya yer arıyorsun, Cissé gelse bile unutursun sen 😂😂😂😂

Burak-Umut kankalarla sanan mutluluklar.
  • Yav ne gomezi yemişim gomezi Podolski zaten riskli transfer gomezde aynı şekilde ne gerek var birde cok para verecekler bunlar değilmi üç beş kuruş için huntelaar pahalı diyen

• Teknik direktörün yerinde olsam Felipe Melo yerine Alex Song'u isterdim. Geçen sene bedelsiz olarak West Ham United'a kiralandı mesela.

Ek olarak bizim eski stoperimiz Rigobert Song'un akrabası kendisi. Fenerbahçe'nin R.Van Persie transferinde Kuyt ve Hooijdonk gibi isimlerin etkisi ortada. Bizim de bu tarz hamleler yapmamız gerek.
    1 yıllık satın alma opsiyonlu bedelsiz olarak Song'un kiralanması çok yerinde bir hamle olurdu.

Ayrıca ben olsam Selçuk İnan'ı yedek bırakacak bir yabancı oyuncu daha isterdim yönetimden. Moussa Dembele,Fredy Guarin,Leroy Fer... gibi.
  • Aga saka bir yana kimi alacagiz biz?

Hunte zor gorunuyor

Mario Gomez cok riskli

bize yakisacak ve CL'de kesin is yapar diyebilecegimiz saglam forvet var mi baska?

yillik ortalama 3.5 - 4m eu, (gerekirse) 4-5 m bonservis baz alinirsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

Keşke Carlos Tevez'i alabilseydik. 5.000.000 €'ya Boca Juniors'a gitti.

Edin Dzeko,Seydou Doumbia,Loic Remy,Fernando Torres,Alex Pato,Kostas Mitroglu,Llorente,Papiss Cisse,Jonathan Soriano,Bas Dost... Sizce hangisi?

Dzeko tabii ki.Torres en sevdiğim futbolcu bile olabilir ama reyizin durumu malum.Doumbia Fifa efsanesinden öteye gidemiyor.Llorente 2. seçenek.

Diğerlerini alacağımıza Burak'la tek forvet oynayalım daha iyi.
  • quote:

Beyler bir şey sorucam eden hazard sözlesme yenilemeseydi herhangi bir türk takımı alabilme imkanı vsr mıydı?mobilim aklıma takıldı degeri falan gelir miydi tr ye

Kardeş Paralel evrenden mi yazıyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Aga saka bir yana kimi alacagiz biz?

Hunte zor gorunuyor

Mario Gomez cok riskli

bize yakisacak ve CL'de kesin is yapar diyebilecegimiz saglam forvet var mi baska?

yillik ortalama 3.5 - 4m eu, (gerekirse) 4-5 m bonservis baz alinirsa

http://forum.donanimhaber.com/m_106209826/tm.htm

Burada fiyat performans olarak çok iyi forvetler vardı ama kimse kalmadı nerdeyse bu adamları görüp alacak vizyon var mı da bizim yönetimde. varsa yoksa burak umut

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

quote:

Kardeş Paralel evrenden mi yazıyorsun ?

:-) :-D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.