Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sonraki başkanlık seçimleri ne zaman ki?

İstanbulspor örneği verilmiş. Batacaksak bari Cem Uzan'ın getirdiği yıldızlarla batalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

Unutmayın Jardeli TÜrkiye ye getiren adam Cem Uzan Reyizdir

O eski mal varlığı olduğunu düşünmüyorum. Devlet her şeylerine el koydu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar sevindirik oldu yaaa. Alti ustu emeklilige merdiven dayamis bi topclass oyuncu, bir de topclass kanat oyuncusu getirdiniz. Neyin kafasini yasayip simdiden sampiyonlugunuzu ilan ediyosunuz. Bi de bu paylasimlari bjknin forumlarinda diil de ozellikle burda yapiyosunuz. Nasil bi asagilik kompleksine sokmusuz ki sizi sevinclwrinizi bile bizim forumlarda yasiyosunuz. Biz daha olmedik. Bizim hali hazirda 1 topclass oyuncumuz varken (sneijder) yanina bi tane daha aldik ( poldi.) Ustelik bi tane de topclass santrafor gelicek. (M. Gomez veya huntelaar kim bilir bakarsin belki de ibra ) havaya girmeyin yine erkenden. Yoksa sonuc 4. Yildizda oldugu gibi yine husran olur sizin icin. Baskaniniz aglayan bebege verilen emzik misali 4. Yildiz fiyaskosunu unutturmak icin hastaya verilen narkoz misali yapti transferleri istifa sesleri arasinda. O degil de o sampiyonlar ligi on elemesin gecemezsiniz o zamab napicak baskaniniz merak ve zevkle bekliyoruz. Ayrica sonuna kadar da bu takimin arkasindayiz. Bilalin transferiyle sabrinin sozlesmesiyle hamzayi baskani yerin dibine sokacak kadar da cig degiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Bir sonraki başkanlık seçimleri ne zaman ki?

İstanbulspor örneği verilmiş. Batacaksak bari Cem Uzan'ın getirdiği yıldızlarla batalım.

3 senede bir kez yapılıyor diye biliyorum. Olağanüstü bir olay olmazsa tabii.

• Snejder ve Drogba'nın geldiği yıllardan yazılar okudum ulan ne güzel günlermiş ya... Sneijder için 8 ocak 20 ocak arasında az beklemedik.
  • Uzayin hadi uzayin forumdan tuyleri yolunmus kanaryalar. 3 yildizli dunyanin en buyuk spor kulubunun (!) taraftarlari.

• Abi burda hala fenerbahcanin transferleri tartisiliyor..adamlar nani ve rvp yi aldilar gayet buyuk transferler ve loge tat katacaklar.nasil drogba ve sneijder bu lige heyecan kattiysa,bugun snoop dog gibi bir adam galatasaray formasiyla resimler paylasiyor,rooney nin oglu sneijder formasi giyiyorsa ayni heyecani naniyi bilmem ama rvp nin yaratacagi kesin.tebrik edelim gecelim,biz yolumuza kendi transferlerimize bakalim.normalde suanki transferlerimizden memnun olabilirdik(jem ve sabri haric tabiki) ama ne yazikki podolski golgede kaldi.bir 10 gun var onumuzde ayni yerde sayarsak eger o zaman sikinti baslar.bekleyelim ve gorelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Adam Fransa'nın en ünlü yerinde, şanzelize'de en kral otel odasında yaşıyor. Neyi var neyi yok kaçırdı dışarıya.
    Emin ol şu haliyle birçok varlıklı insanı donunda sallar

• forvete Fabio Quaqliarella bilgisi geldi az önce. bilen varmı kimdir necidir ?
  • Thomas Meunier (club brugge sag beki) galatasaraya gelecegini duydum seklindeki bir tweet i favorilerine almis.23 yasinda ve gelisime acik bir oyuncu.bence guzel bir yatirim olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren356

forvete Fabio Quaqliarella bilgisi geldi az önce. bilen varmı kimdir necidir ?

İstatistikleri kötü durmuyor. İtalya'nın baş kulüplerini dolaşmış.

Bilgiyi nereden aldın? :)
  • quote:

quote:

Cem uzanın az önce attığı twitler
    Cem Uzan; TANRI ,ALLAH ,YARATAN BANA NASIP EDER ISE BIR GUN GALATASARAY BASKANI OLARAK TUM TURKIYE'YE SAMPIYONLAR LIGI KUPASINI GETIRECEGIM. SÖZ.
    Cem Uzan; Ibra'yi hazirladim. Yonetim korktu. Ben ne yapayim. Gelecek secimlerde Galatasaray Spor Kulubu baskanligina talip olacagim. CIMBOM'a SOZ.
    Cem Uzan; Benim baskan oldugum Galatasaray'da Drogba emekli, Robben yasli kalir.
    Cem Uzan; Tum transferler kendi cebimden ve kendi paramla olacak. Kupalar ise tum Turkiye'nin. Soz.

Motorola'yı bile dolandırdı bu şahıs. Onun yüzünden Nexus 6 gelmedi be bu ülkeye.

Vodafone'u dolandirdi adam. O da çaldi ama gitti gavurun parasini caldiSayesinde az pringles yemedik, jardel'i az izlemedik hep bunlar reyisin sayesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren356

forvete Fabio Quaqliarella bilgisi geldi az önce. bilen varmı kimdir necidir ?

Juventusta oynuyordu fifa 14 zamaninda (13 de olabilir emin degilim) 11 de baslatirdim bilgim bu kadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KnghtER

Baska takimlarin basliklarina yaziyorum, laf atmadan ve sacma geyikler yapmadan herkesin baska takim konularina yazabilecegini savunuyorum.

Ancak artik bu biz temiziz siz sikecisiniz lafi bir yalani savunmanin otesine gectik.

Bu ulkenin kanitlanmis ilk tesvik sikesi sizin eserinizdir, malatyali futbolcularin itirafiyla belgelidir.

Ayrica tarihinde su isimlerin oldugu bir kulubu kimse temiz ilan etmesin;

Ergun gursoy
    Haluk ulusoy
    Mehmet agar

En azından tescilli değiliz istediğiniz kadar konuşun gülüp geçeriz kabullenmeyiz hiç bi şekilde tescilnnemmemiş ama biz size dersen zorunuza gidecek çünkü tescillenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fathgoz

quote:

quote:

Adam Fransa'nın en ünlü yerinde, şanzelize'de en kral otel odasında yaşıyor. Neyi var neyi yok kaçırdı dışarıya.
    Emin ol şu haliyle birçok varlıklı insanı donunda sallar

Yattığı oda Eiffel manzaralı, haklısın aslında.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkKnight25

Beyler şu mali işlerden anlayan varsa yardım etsin.kafayı yicem.şimdi feda diye ağlayan ,son bilmem kaç yılda şampiyonluk veya kupa yüzü görmeyen,doğru düzgün stad geliri bile olmayan beşiktaş van persieye teklif yapabiliyor.son 4 yılda 3 şampiyonluk 2 türkiye kupası 2 tff süper kupası alan her sezon avrupada oynayan galatasaray paramız yok diye ağlıyor.AKLIM ALMIYOR BEYLER

İşte bunları haklı olarak sorduğumuzda Galatasaraylılığımız sorgulanıyor birileri tarafından.

O birileri hayatinda bir tane forma bile almamış adamlar hocam.Bunları bugün sormazsak telafisi mümkün olmayan hezimetler yaşayacağız.ligin kadro kalitesi cidden yükseldi.şenol güneşli beşiktaş şampiyonluğa oynayacaktır.fenerin kadro zaten üst düzey.3.lük için oynayacak takım olduk..

• quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

Thomas Meunier (club brugge sag beki) galatasaraya gelecegini duydum seklindeki bir tweet i favorilerine almis.23 yasinda ve gelisime acik bir oyuncu.bence guzel bir yatirim olur.

Sağ bek transferi yapılmayacağını söylemişti Cüneyt Tanman.

• Ersun Yanal gibi bir hocayı GS ya da BJK neden almıyor halâ anlamıyorum. İster kızın, ister hakaret olarak algılayın ama samimi olarak söylüyorum. Hamza hocanın futbol mantalitesi ve bu şekilde başarısız bir transfer politikasıyla (podolski hariç) ilk yarıyı bu hocayla zor kapatırsınız. Bana öyle geliyor, izleyip göreceğiz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

Thomas Meunier (club brugge sag beki) galatasaraya gelecegini duydum seklindeki bir tweet i favorilerine almis.23 yasinda ve gelisime acik bir oyuncu.bence guzel bir yatirim olur.

Sağ bek transferi yapılmayacağını söylemişti Cüneyt Tanman.

Hocam orasi oyle ama adam dusundurdu favorilerine oyle bir tweet ekleyerek

• florya da çalışıyorum da ben hamza hocanın ekibinden samimi olduğumuz bi abi var konuşurken o söyledi. Hamza hoca tecrübeli olduğu için ciddi anlamda istiyomuş
  • 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.