Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: il buono 10

benim açımdan mario gomez ve huntelaar, van persie ye cevap niteliğinde olabilir ama niasse transferi akhisarın yeni afrikalı golcüsüne cevap olur ...

Mario Gomez ölü bir ligde oynuyor.

Huntelaar, milli takımda RvP'nin yedeği.

İkisi de kötü futbolcu değil, ikisi de RvP'ye cevap olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahcenin transferlerini izlemek icin ligtv alicam hamza transfer yapin ulan.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

Orijinalden alıntı: jocabonita

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_23

Bana kollektif futbol ayaklarını bırak çok fazla sen Önder Özen izlemişsin.2010'da niye BAM 3'lüsü şampiyon yapamadı bu takımıda gitti Fatih Terim Avrupa'dan dünya kadar yıldız getirdi?Kaç GS şampiyonluğu görmüş diyosun sizin 20 bizim 19 şampiyonluğumuz var çok fazlaymış gerçekten fark?Gs'nin son 3-4 yılda bu kadar ivme kazanmasının sebebi acaba Sneijder Muslere Melo Drogba gibi yıldızlar mı yoksa Sabri mi?Bana bunun cevabını ver bakayım bay çok bilmiş??

sineijder ile alakasi yok. Geldigi sezon hic bi sey oynamadi. Bu yil peak yapti. Kollektif futbol yine oynadigi oyunculara isindi ve etrafi tanidikti. Drogba gidecegi sene cok verim alamadik hatta sl de sezon sonuna dogru baya dususe gecti. Bence 4de 4 yapardi drogba sakatlik sorunu yasamasaydi. Kemik oyuncularimizin hepsi hemen hemen ayniydi. Bak real madride para var. bale geldi bale. Dunyanin en degerlisi ne oldu ? Barca aldi kupayi. Kollektif oyun var.

Gelelim chelsea ye 6 orta saha oynadilar bazen. Forvetsiz mac oynadiklarini bilirim ama cok oynanmadi kadroyla bir iki atis yapti moro yine aldi kupayi.

Burda oyunculari elinde tutmak cok onemli. Yoksa dortmund gibi sert dusus yasabilirsin. Her yil oyuncu getir her yil yildizlari doldur basari malasef forum sayfalarinda hayal gucu genis kisilerce bir kac cumleyle ifade ediliyor.

Gelelim sampiyonluk sayilarina. Bi kere 19 degil o sampiyonlluk 18 bunu kendi baskanin bile soyledi. Yaptiysam fb icin yaptim dedi. Cikip alin terine saygi gostermedigini acil beyan sundu.

20 yilda gs nin kollektif oyun anlayisiyla zirveye oturdugunu tek tek anlatirdim ama vaktim yok. Gir incele istersen. Ben fenerbahcenin boyle transferlerini hep sevmisimdir. Bize sonuc vermistir. Kontrol disi hamleler bunlar hep.

Ben drogba olayina karsiydim taraftar baskisiydi devre arasi geldi sampiyonlugu aldik ama guc belaydi sonraki sene size verdik. Bu adamin yerinde elmander kalsaydi 4 kupa almistik. Fakat juventus macinda indirdigiyle topla sezonu kaybetsekte unutulmaz bi gun yasatmisti.

Futbolda uyum ve kollektifite diye bi kavram var. Alt yapida burda cok onemli. sinan gumus diye bi adam var. Bu yasinda kac kupa aldi eline. A takima koyunca tecrubeli genclerden olup bize cok kupa getirebilir. Bunlari neden yazdim sana bilmiyorum ama belki faydasi olur dogru duzgun cumleler kurup olgun bi insan havasina girersin belki. Yoksa bu kafayla senin cocugunda galatasarayli olur.

uzun uzun yazmışsın başta ciddiyetle okudumda sonra o kadar saçma gelmeye başladı ki gülmekten sonunu getiremedim
    neyse seneye her şey belli olur

Gulen taraf bizdik hep. Galiba bu yuzden hosuma gitmedi. Sene bitmedi daha hala sampiyon takimin forumun kendi tatmin etmeye calisiyorsun. Ve sunu unutma transferle kandirilan milyonlarin icindesin. Genc yasini gs sampiyonluklariyla dolu dolu gecirdin. Biraz iddali degilde mutevazi olmayi ogrendiginiz gun hersey baska bi hale burunebilir

kendini kandırıyorsun sadece
    kendimi tatmin ettiğim filan yok elitist takılıp saçmalamışsın güldüm yazıyım dedim
    transferle kandırılmak ne onuda anlamadım ya
    adamlar rvp nani getiriyor
    bizi kandırıyonuz allah belanızı versin getirmeyin mi diyelim
    herkes hata yapar aziz yıldırımın hatalarını düzeltmeye başlaması iyi bir şey
    bir çok taraftarın aziz yıldırımı sevmemesinin tek nedeni futbola çok karışmasıydı ve bunu bırakarak şu anda en başarılı başkanlardan biri haline geldi
    asıl siz hazmetmeyi öğrendiğiniz zaman her şey başka bir hale bürünebilir

Basarili baskanlar haline mi geldi ? mayis ile temmuz arasinda hangi basariyi yakaladi. ? Sen transfere tav oldum desene. Aziz yildirim futbola karismiyor basarisi bile sizin icin nasil bir zavalli psikolojik durumdur ? Yanlis anlama. Bizim icin basarisizlik anlamina gelmiyor. Hala takimin basinda ve galatasaray basarisi icin 1 donem daha baskanlik yapacak efsanedir kendisi. Ayrica transferle ovunmeye geldim diye burda zaman gecirmek yerine 4 yilda neden 3 sampiyonluk verdik. 20 yilda 11 sampiyonluk verdik diye hesap sormalisin. Biz drogba oynarken bile elestirirdik yonetimi. Gelisim icin. Sen 2 ayda cozmussun herseyi hayallerinde valla ilginc

sana ciddiyetle cevap vermeme rağmen aklınca iğnelemeye çalışıyorsun daha fazla uğraşamıycam ben buraya sevinç amaçlı bir mesaj bile yazmamıştım fenerbahçeye salladığını görüp güldügümü belirttigim bir mesaj yazdım o kadar
    neyse iyi günler

kustuk mu ? Ben alintina cevap verdim. İgne yoktu. Mayis ile temmuz arasi kendini gelistiren baskan dedin sende. 2 ayda mini lig oynandi bende uyuya mi kaldim diye dusundum birden. Cok uyumusum diyecektim ki sen baska bi seyden bahsediyormussun. Kendini gelistiren baskan nedir ? Alt yapidan alip yetistirip chelsea ye falan baskan olarak mi satiyorsun ? Hatalarini yapmiyormus. 2 aydir futbol oynanmiyor. Oynanmayan oyuna nasil karisilabilir kafamda deli sorular.. Kusmeyelim lutfen ben seni cok sevdim. Bir istridyenin kiymetli incisini sakladigi gibi severiz biz aziz yildirimi. Sevmeyek mi ? Dile getirince alinti yapiyorsunuz. O artik eskisi gibi degil gibi gibiler.

Baskan baskandir adi ustunde. Oraya secildiyse butun vasiflari olmali. Hatalarindan vazgecmek icin bu kadar sampiyonluk gormesine gerek yoktu. Hem huylu huyundan vazgecer mi ? Can cikar huy cikmaz derler eskiler. Sana da iyi gunler. Kusmek yok.

• RVP bize gelseydi daha iyi olurdu

RVP - Burak
    Podoski - Sneijder - (?)
    Xelçuk
    4 DEF
    Mus

Sağlam 1 Forvet , Sağ Kanat , Stoper , Sağ Bek Please Cüneyt Tanman

RVP Fener için Türkiye için Hayırlı olmasın Avrupa'da Hayırlı olsun sadece

Hamza Hoca'nın konuşmaları beni bu sezon ikincilik için besliyor Bu sezon Fener +7 farkla şampiyon olacak gibi his var İnşallah olmaz

Galatasaraylı İş adamların ben hiç mi paranız yok 15-20 Milyon toplayın aranızda Forvet , Sağ Kanat getirin bütçe mütçe demeyin arkadaş ayıp yani Şampiyonlar Liginde oynuyoruz para lazımsa ŞL'de derece yapman lazım para kaldırmak için

•  Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

benim açımdan mario gomez ve huntelaar, van persie ye cevap niteliğinde olabilir ama niasse transferi akhisarın yeni afrikalı golcüsüne cevap olur ...

Bravo

• bi yönetim kombine izdihamı yaşatıyor diğer yönetim kombineleri iptal ettiriyor. çok iyi
  • quote:

quote:

Olaya bireysel değil, takım olarak bakmak gerek. O yüzden RVP'ye cevap diyip tüm bütçeyi bir forvette harcamazlar umarım.(zlatan gibi isimşer ayrı tabi)

• Sezon zaten bitti dostum.

• Cem Uzan @UzanCC 2 sa.2 saat önce
    Tum transferler kendi cebimden ve kendi paramla olacak. Kupalar ise tum Turkiye'nin. Soz.
    1.187 retweet 1.844 favori
    Yanıtla Retweetle1200 Favorilere ekle1800 Takip et
    Daha fazla
    Cem Uzan @UzanCC 2 sa.2 saat önce
    Benim baskan oldugum Galatasaray'da Drogba emekli, Robben yasli kalir.
    1.098 retweet 1.639 favori
    Yanıtla Retweetle1100 Favorilere ekle1600 Takip et
    Daha fazla
    Ibra'yi hazirladim. Yonetim korktu. Ben ne yapayim. Gelecek secimlerde Galatasaray Spor Kulubu baskanligina talip olacagim. CIMBOM'a SOZ.

gel kurtar bizi bunlardan büyük reis

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Ya siz hakkaten kafayı yemişsiniz ahahaha. E olm Drogba şimdi nerde? Hadi diyelim Drogba Dünya'nın en iyi topçusu, şimdi bu adam sizin takımda mı da hava atıyorsun RvP ile kıyaslıyorsun? 😂😂😂😂 bu şeye benziyo Anelka Podolski'den daha iyi 😂😂😂 Kafayı yemişsiniz kıskançlıktan 😂😂😂

Adam kendisi kıyaslamış drogba ile rvp'yi , ben mi kıyasladım önce. bi oku da öyle yorum yap.
  • Daha lig baslamadan takimdan soguttular , transfer yapin su takima be kardesim , hayir cok mu bencil davraniyoruz , bu taraftar yildiz oyuncu izlemek istiyo jem karacan birloyu degil..

• quote:

Orijinalden alıntı: 1s2s

quote:

quote:

Olaya bireysel değil, takım olarak bakmak gerek. O yüzden RVP'ye cevap diyip tüm bütçeyi bir forvette harcamazlar umarım.(zlatan gibi isimşer ayrı tabi)

Bu yönetim ve bu hoca oldukça, bütçemiz çöplerden başkasına harcanmaz. Az kaldı, 9'uncu haftada dayanamayıp bırakacaklar görevlerini.

• quote:

Sezon zaten bitti dostum.

2015-2016

Üretin biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim yönetim de buna çabuk transfer desin. biz yavaş transfer yaparız desin.carole alsın bilal alsın jem alsın.bu rvp yi bizde alamazmıydık.alabilirdik.niye almadık.çğnkü yönetim futboldan gıdım anlamıyor gıdım.hala onlara destek çıkanlar utansın.gitsin mario gomese 9 milyon versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tum transferler kendi cebimden ve kendi paramla olacak. Kupalar ise tum Turkiye'nin. Soz.
    Daha fazla
    Daha fazla
    Ibra'yi hazirladim. Yonetim korktu. Ben ne yapayim. Gelecek secimlerde Galatasaray Spor Kulubu baskanligina talip olacagim. CIMBOM'a SOZ.

İstanbulspor gibi bizi de mi batıracakmış?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hzyato

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_23

Bana kollektif futbol ayaklarını bırak çok fazla sen Önder Özen izlemişsin.2010'da niye BAM 3'lüsü şampiyon yapamadı bu takımıda gitti Fatih Terim Avrupa'dan dünya kadar yıldız getirdi?Kaç GS şampiyonluğu görmüş diyosun sizin 20 bizim 19 şampiyonluğumuz var çok fazlaymış gerçekten fark?Gs'nin son 3-4 yılda bu kadar ivme kazanmasının sebebi acaba Sneijder Muslere Melo Drogba gibi yıldızlar mı yoksa Sabri mi?Bana bunun cevabını ver bakayım bay çok bilmiş??

sineijder ile alakasi yok. Geldigi sezon hic bi sey oynamadi. Bu yil peak yapti. Kollektif futbol yine oynadigi oyunculara isindi ve etrafi tanidikti. Drogba gidecegi sene cok verim alamadik hatta sl de sezon sonuna dogru baya dususe gecti. Bence 4de 4 yapardi drogba sakatlik sorunu yasamasaydi. Kemik oyuncularimizin hepsi hemen hemen ayniydi. Bak real madride para var. bale geldi bale. Dunyanin en degerlisi ne oldu ? Barca aldi kupayi. Kollektif oyun var.

Gelelim chelsea ye 6 orta saha oynadilar bazen. Forvetsiz mac oynadiklarini bilirim ama cok oynanmadi kadroyla bir iki atis yapti moro yine aldi kupayi.

Burda oyunculari elinde tutmak cok onemli. Yoksa dortmund gibi sert dusus yasabilirsin. Her yil oyuncu getir her yil yildizlari doldur basari malasef forum sayfalarinda hayal gucu genis kisilerce bir kac cumleyle ifade ediliyor.

Gelelim sampiyonluk sayilarina. Bi kere 19 degil o sampiyonlluk 18 bunu kendi baskanin bile soyledi. Yaptiysam fb icin yaptim dedi. Cikip alin terine saygi gostermedigini acil beyan sundu.

20 yilda gs nin kollektif oyun anlayisiyla zirveye oturdugunu tek tek anlatirdim ama vaktim yok. Gir incele istersen. Ben fenerbahcenin boyle transferlerini hep sevmisimdir. Bize sonuc vermistir. Kontrol disi hamleler bunlar hep.

Ben drogba olayina karsiydim taraftar baskisiydi devre arasi geldi sampiyonlugu aldik ama guc belaydi sonraki sene size verdik. Bu adamin yerinde elmander kalsaydi 4 kupa almistik. Fakat juventus macinda indirdigiyle topla sezonu kaybetsekte unutulmaz bi gun yasatmisti.

Futbolda uyum ve kollektifite diye bi kavram var. Alt yapida burda cok onemli. sinan gumus diye bi adam var. Bu yasinda kac kupa aldi eline. A takima koyunca tecrubeli genclerden olup bize cok kupa getirebilir. Bunlari neden yazdim sana bilmiyorum ama belki faydasi olur dogru duzgun cumleler kurup olgun bi insan havasina girersin belki. Yoksa bu kafayla senin cocugunda galatasarayli olur.

uzun uzun yazmışsın başta ciddiyetle okudumda sonra o kadar saçma gelmeye başladı ki gülmekten sonunu getiremedim
    neyse seneye her şey belli olur

Gulen taraf bizdik hep. Galiba bu yuzden hosuma gitmedi. Sene bitmedi daha hala sampiyon takimin forumun kendi tatmin etmeye calisiyorsun. Ve sunu unutma transferle kandirilan milyonlarin icindesin. Genc yasini gs sampiyonluklariyla dolu dolu gecirdin. Biraz iddali degilde mutevazi olmayi ogrendiginiz gun hersey baska bi hale burunebilir

kendini kandırıyorsun sadece
    kendimi tatmin ettiğim filan yok elitist takılıp saçmalamışsın güldüm yazıyım dedim
    transferle kandırılmak ne onuda anlamadım ya
    adamlar rvp nani getiriyor
    bizi kandırıyonuz allah belanızı versin getirmeyin mi diyelim
    herkes hata yapar aziz yıldırımın hatalarını düzeltmeye başlaması iyi bir şey
    bir çok taraftarın aziz yıldırımı sevmemesinin tek nedeni futbola çok karışmasıydı ve bunu bırakarak şu anda en başarılı başkanlardan biri haline geldi
    asıl siz hazmetmeyi öğrendiğiniz zaman her şey başka bir hale bürünebilir

Ne hazmetmesi be hacim. Ben sunu anlamiyorum galatasaray fenerden kat be kat tarih olarakta kultur olarakta ustundur.basarilidir neyi tartisiyorsunuz ki? Avrupa oksun lig olsun kupalar olsun gs hepsinde onde neyin tartismasi ben onu merak ediyorum

aslında cevap vermiycektim ama bi şeyi çok merak ettim
    hangi tarih hangi kültür neyiyle önde
    kupalara gelirsek 1 şampiyonluk farkı var türkiye kupası zaten bütün değerini fener yıllar sonra alınca kaybetti
    fazladan bi uefa kupası var neyin tribi bu anlamadım ki

Kulüp olarak fener cok cok daha buyuk ya yalniz.Basarilar ve kupalarda acik ara ondeyiz.Futbolda bi tık önümüzdeydi gs yakin zamanda o farkta kapancaktir.

Erkek Basketbol; Fenerbahçe 6 (5 tanesi Ülkerspor) - Galatasaray 5
    Kadın Basketbol; Fenerbahçe 11 - Galatasaray 13
    Erkek Voleybol; Fenerbahçe 4 - Galatasaray 4
    Kadın Voleybol; Fenerbahçe 4 - Galatasaray 0

Gerçekten açık ara öndesiniz kupalarda.

• cem uzan kağıttan şapka ile oy toplamış adam başkan olmak yaratılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: well-disguised

quote:

Daha fazla
    Daha fazla

batacaksak İbrahimoviç,Guarin gibi isimlerle batalım, Jem gibi Bilal gibi futbolcularla degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: LOSTMAN'

quote:

Orijinalden alıntı: well-disguised

quote:

Daha fazla
    Daha fazla

batacaksak İbrahimoviç,Guarin gibi isimlerle batalım, Jem gibi Bilal gibi futbolcularla degil.

• 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.