Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gazi87

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Gazi87

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

Ben sunj anlamiyorum. Diyelimki fener Rvp almasaydi o zamanda yildizlar toplulugu olduk diyecekler miydi? 4 mio eur alan stoper, portodan 2 çöp, 8 milyona yusuf cakma souza, hayir bu neyin gazi anlamadim cidden. Ha tamam stoper iyi cikabilir hatta cakma souza da iyi cikabilir de rvp ve nani disinda kim yildiz?

Kjaer 4 almıyor.Ayrıca gayet iyi bir stoper 26 yaşında Roma, Wolfsburg, Lille ve Palermo'da sürekli forma giymiş bir oyuncu istikrarlı yani.7.65 milyon euro bonservis çok değil.Porto'dan alınan iki oyuncu her bölgeye alternatif olması için alındı.Bunu Pereira ilk geldiği gün söylemişti zaten.Souza konusunda herkesin endişesi var ki haklı insanlar ama ben kötü bir oyuncu olmadığını düşünüyorum.Şu an Türkiye'nin en iyi defans ve hücum hattı bizde.Elimizde Türkiye'nin en iyi bekleri ve ön liberosu var böyle denmesine şaşmamak lazım.

Shaktar siz yildizlar toplulugunun üstünden Tır gibi gececek...

Aldım SS'i.Hadi hayırlısı.

İyi yapmissin kaybettiginizde gorusuruz de.Kardes senin bu konuda ne i$in var

Adam bizle alakalı bir şey söylemiş ben de cevap yazdım.O yüzden buradayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

quote:

Ben sunj anlamiyorum. Diyelimki fener Rvp almasaydi o zamanda yildizlar toplulugu olduk diyecekler miydi? 4 mio eur alan stoper, portodan 2 çöp, 8 milyona yusuf cakma souza, hayir bu neyin gazi anlamadim cidden. Ha tamam stoper iyi cikabilir hatta cakma souza da iyi cikabilir de rvp ve nani disinda kim yildiz?

Sniejder dışında kim yıldız kardeşim takımında ?

17 milyon €'luk değeriyle ligin en pahalı oyuncusu olan Muslera.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaYoFFHeLL

Herhangi bir kongre olması halinde cem uzan başkanlığa adaylını koyacağını belirtti

bu adamı istemeyen hırsız gözüyle bakanları harbiden anlamıyorum. dile kolay adamın 4 milyar dolar serveti var real madrid'in 4 katı!

galatasaray'ın maçlarına gidiyor fotoğraflar çektiriyor. kim hiçbir beklentisi olmadan tuttuğu takıma alın lan hediyem olsun diye 17 milyona jardel'i getirir ?

bizi yeni psg yapabilir, güveniyorum başkana
  • Önümüzdeki sene ceza aldığımızı ve avrupaya gidemeyeceğimizi sanan FB ve Beşiktaşlılar var

Önümüzdeki yıl bize bütçeyi toparlama için verilen süre bitiyor. Bu sene adam akıllı işler yaparlarsa sıkıntı yok.

Aysal dönemindeki gibi burdisso, ontivero, hayroviç işleri olmassa sıkıntı aşılır.

CL den gelicek ücret, gereksiz adamların gönderilmiş olması, amrabat transferi, Forma satışı, kombine satışı birde Telles satılırsa
    rahat rahat geçmemiz lazım. Alacağımız adamları bonservissiz seçicez büyük ihtimalle....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alestair

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: hzyato

Hayir ya lutfen gidin bu sene.4x olayi klişe oldu yeni dalgalar lazimmm

Yazan tipe bak.Şampiyon olamayıp olmuş gibi sevinen kafa bizimle eğleniyormuş.4 yiyen takım sizi eze eze dördüncü yıldızı taktı ya o yeter.

(4.YILDIZ DEYIP FBNIN TRANSFERLERINI VE VIZYONUNU GORUNCE ICI ICINI YIYOR)

Yemişim fenerin vizyonunu kadrosunu her sezon boyle diyorsunuz elinizde patliyor.Galatasaray in ölüsü yeter sizin sahanizda kaç kere kupa kaldirdik doymadiniz

• podolski , muslera ? nani ve rvp ağır loser futbolcular tam yerine geldiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Umut Bulut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rvp ve Nani transferlerinin getirdiği sesi bastırmak için İbrahimoviç vs. hikayeleriyle iyi uyuttular taraftarı.
  • Sartlar gercekten buysa gelebilecek herhangi bir oyuncunun Kevin Prince'den iyi olacagini dusunmuyorum. Bari o gelse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çikaskondikas

Mourinho diyo mohamed salah'ı takımda düşünmüyorum fiorentinada kalacak bu yılda. La gidip alın şu adamı koy kanada kendi başına gider gol atar adam zaten sağda solda her yerde oynuyo çok da iyi topçu gelmesini isterdim de dengeler... :D

Bu çocuğu yaklaşık 4 sene önce izlemiştim ilk olarak. Hatta forumda konu da açmıştım.

http://forum.donanimhaber.com/m_65505421/f_//tm.htm#65505421

Çok çok yetenekli.

Scout ekipleri daha detaylı videolara,maç kasetlerine kolaylıkla ulaşabilir. Henüz 23 yaşına yeni girmiş olmasına rağmen Mısır milli takımında 36 maçta 23 golü var.

Geçen sene Fiorentina bedelsiz kiraladı. Oyuncunun yıllık kazancı yaklaşık 1.500.000 €. Kendisi müslüman. Bu ülkede,şampiyonlar liginde mücadele edecek bir takımda oynamaya sıcak bakabilir. Daha birçok şey yazarım.

Bu tarz oyuncuları izliyorlar mı, izliyorlarsa neden hamle yapmıyorlar? Bende fazlasıyla kuşku uyandırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Champarator

podolski , muslera ? nani ve rvp ağır loser futbolcular tam yerine geldiler

Muslera buraya gelip yıldızlamış biri podolski ise Köln dışında istikrar tutturamamış biri eğer bunları yıldız olarak sayıyorsan Meireles,Alves,Diego vs yi de yıldız sayacaksın.
  • galatasay'ın en büyük zararı hep bu transfer dönemlerinde alıyor. rakip mükemmel oyuncu da alsa, dandik oyuncu da alsa, hiç bir şeye tahammülü olmayan taraftarlar tarafından ağır yergiler altında kalıyor hep.

galatasaray'ın adam akıllı bi sezon öncesi hazırlık kampı yapamaması da bu yüzden. doldurulan taraftar ya bir hazırlık maçında meşale yakıp maçı iptal ettirir, ya gider bi gs store'un önünde protesto yapar ya da geçer klavyenin başında ejderha kesilir. bi durun sakin olun be. yerin dibine sokmayın şu takımı her sene.
  • Çıksınlar desinler ki yapmıyoruz transfer bu sene de bizim feda yılımız niasse gelsin sadece melo yu da vermesinler, Boateng di medel di yeni macera da olmasın.

Bu takım tr liginde yine iş yapar. Yabancı teknik direktörlerin nasıl olacağı belli olmuyor. Ne aragonesler Rijkaardlar tiganalar toschaklar rezil oldu. Hamza ligi bilen bi adam takim oturmuş. Bi sene de böyle olsun.

Bu sene poldi geldi. Seneye de iki sağlam orta saha iki bek gelsin diye geçti bir an icimden

• quote:

Orijinalden alıntı: İllegalBiri

quote:

quote:

Umut Bulut

Tarık çam

• quote:

Orijinalden alıntı: Alestair

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: hzyato

Hayir ya lutfen gidin bu sene.4x olayi klişe oldu yeni dalgalar lazimmm

Yazan tipe bak.Şampiyon olamayıp olmuş gibi sevinen kafa bizimle eğleniyormuş.4 yiyen takım sizi eze eze dördüncü yıldızı taktı ya o yeter.

(4.YILDIZ DEYIP FBNIN TRANSFERLERINI VE VIZYONUNU GORUNCE ICI ICINI YIYOR)

söleyin olm hanginizin var böyle duyguları,hanginiz yaşadı bu anları

bunun gibi yüzlercesi var......

ve son olarak

sonra düşünüyorsun

• Dursun Özbek takıma 4.yıldızın sahibi,takımın yıllardır başkanıymış gibi bir havayla geldi. Basına verdiği demeçler ile vs kendisini taraftarın yanında gibi gösterdi ama o günden sonra bir daha göremedik sevgili başkanımızı. Daha kimse transfer demiyoken Dursun Özbek çıkıp yıldızlar getireceğiz dedi. Şimdide paramız yok gibi bahaneler uyduruyor. Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'e yaptığı ayıp ortada. Açıkcası heryeri ayrı oynuyor bu arkadaşın. ''İlk biz aldık 4. yıldızı olum gerisi bizi ilgilendirmez ki'' kafası yaşanıyor şuan takımda. Allah sonumuzu hayır etsin. Merakla takip ediyorum.
  • Bu hamdiyelerin gidisini 4 gozle bekliyorum

takimdan ise sabri denen karaktersiz herifi Arena'daki ilk macta bu herifi aglatana kadar isliklamamiz lazim yoksa baska turlu kurtulus yok kahrolasica'dan

veya dua edelim futbol hayati sona erecek sekilde sakatlansin

• Alın neşeniz yerine gelsin Sneijder'in golleri fakat dikkat etmenizi istediğim bir şey var gollerde Burak'a dikkatlice bakın.Her gol de kare de var.Adamı sevmeme sebebim nefretimsin burak
  • garcibaba kullanıcısına yanıt
    Bunu anlamalarını beklemiyorsun umarım

• Videoyu eklemeyi unutmuşum pardon

https://vimeo.com/117086260
  • 
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.