Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
49.258
Cevap
163
Favori
1.161.665
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    267 Mesaj
    Galatasaray muhabiri Mehmet Demircan'a göre Hamza Hamzaoğlu hazırlık maçlarında gördüğü tablo neticesinde sağ bek'e de takviye kararı aldı.

hele şükür kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ϟ AC/DC ϟ
  • Yarbay
    2717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: __SpartacuS__

http://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2015/07/26/ibra-seferi

Gene umutlandırıyorlar..:(

ben bizim basında kimseyi takip etmiyorum. sen takip ettiğin yetmiyormuş gibi fotomaç'a bakıyorsun ayıp.

bu sitelerin çalışanlarıyla bi görüşseniz anlarsınız. google news diye bir olay var google'a ibrahimovic yazınca news'e sokmak için yapıyorlar bunu. çok güzel prim veriyorsunuz.
    |
    |

DURSUN VE HAMZA GİTMEDEN RAHAT YOK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mactotherack

yanlız formalar çok iyi , nike sınıf mı atlattırdı bize ?

Yildiz ustde degil yanda olsa daha mukemmel olurmus

|
    |
  • Yarbay
    3831 Mesaj
    Hala ibrahimovic var diyenler var saka gibi takimin sag tarafi agliyor ben oluyorum yardim edin diye hala zlatan diyorsunuz.

Oncelikli olarak en acilinden iyi bir sag bek ve onune iyi bir acik oyuncusu alinmasi lazim. Sabri ve yasinle paramparca ederler bizi o taraftan

|
    |

Bir Kere Girerseniz, Bir Daha Asla Geri Dönemezsiniz...
  • Binbaşı
    1130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: slck55

Beyler nedir son durum transferde takip edemedim uzun süredir ?

Dursun ozbek dalgaya almaya devam ediyo " Eksik varsa transfer yapariz" diyo lafa bak. Orda olucan kafasina vurucan bi tane ulan kor gormuyo musun sabri dokuluyo diycen melo gidiyo ne halt edicen diycen

Georgie...Simply The Best
  • Binbaşı
    1328 Mesaj
    cem uzan twitterdan kongreye koyun beni diyor olabilirmi başkan ? bence olursa cok güzel oldu cokta iyi oldu yani
    Şimdi taraftarın gazını almak için iyi bir transfer gelebilir arkadaşlar.Kardeşi getirildi sonuçta tepki almamak için.Ben böyle düşünüyorum.İbrahimoviç değil tabiki zaten takımın elzem eksikleri var.Hücum hattında yine yeteneksizde olsa Burak ve Podolski var.Meloda giderse sağ bek,stoper ve melonun yerine bir adam şart.İbrahimoviçe verilecek para ile bunlar iyi şekilde giderilse takım adına çok daha faydalı bir iş yapılmış olacağı kanaatindeyim.İbrahimoviçde belki seneye..Bir hayal..
  • Uzaklaştırılmış 358284 gün cezanın, 358283 gün 14 saat 37 dakika kadarı kaldı.
    3 Not

Başkanlık yapacak becerin kabiliyetin yoksa ne diye aday oluyorsun?Hiç aday çıkmasa biri el mecbur biri liste yapıp çıkardı (Ulusoy Süren vs.)Galatasaray orta büyüklükteki otelini yönetmeye benzemez.Yetki istedi aldı hala ortada bir gelişme yok.Transfer olsun diye jpk gibi 2 kişi alıp transferi bitirir gibi görünüyor.Tez zamanda defolup gider inşallah.2 yıl daha dayanılmaz bu adama.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MDelice

quote:

Orijinalden alıntı: slck55

Beyler nedir son durum transferde takip edemedim uzun süredir ?

Dursun ozbek dalgaya almaya devam ediyo " Eksik varsa transfer yapariz" diyo lafa bak. Orda olucan kafasina vurucan bi tane ulan kor gormuyo musun sabri dokuluyo diycen melo gidiyo ne halt edicen diycen

Dün maçı izledim 40-45 dk sürdü zaten malumunuz, sabri aynı sabri ligde idare ettik diyelim cl 'de imkanı yok otoban olur orası. Daha sonra telles iyi oynadı, aldı verdi podolski ağır geldi bana daha tam hazır değil sanki ama çevirdi ortaladı kalitesini belli etti. Yasin i beğendim başkada göze çarpan yoktu bana göre hamit ağır anlamıyorum nasıl görmüyorlar bu takımın oraya ihtiyacı var melo belirsiz mahalle takımı gibi süreç izliyoruz sonumuz hayrolsun sağa ortaya ileriye transfer gerek as kadro çıkmadı belki ama yedeklerdede iş yok benim gördüğüm yırtıcı adam yok abi. Bjk , Fb ' nin bu sene transferleri oldukça iyi birde takıma uyum sağlarlar takım oturursa bizim şu durumda pek umudumuz yok bana göre..

• Yarbay
    2882 Mesaj
    Cem Uzan @UzanCC
    GALATASARAY baskani olmam icin hic bir engel yok.. Genel kurul uyelik hakkimi yillar once geri aldim. ENGEL YOK. KONGREYI KOYUN BEYLER.

HEYCANLANDIM

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Cem Uzan @UzanCC
    GALATASARAY baskani olmam icin hic bir engel yok.. Genel kurul uyelik hakkimi yillar once geri aldim. ENGEL YOK. KONGREYI KOYUN BEYLER.

HEYCANLANDIM

o fake hesap gerçeği @CemCUzan

Orijinal hesaptan da benzer şeyler yazmış. Türkiye'ye giriş yasağı yok mu bu adamın? Fransa'dan mı yönetecek takımı anlamadım ki.
    |
    |
    rXb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rXb

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Cem Uzan @UzanCC

HEYCANLANDIM

o fake hesap gerçeği @CemCUzan

cemcuzan adlı hesapta da son tweete bak,tıkla.Aynı şey yazıyor.
    |
    |

"Benim baskanligimda Ibra'dan cok daha!! IYISI gelecek insaallah.NAMUS SOZU"
    |
    |

• Binbaşı
    1384 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Şimdi taraftarın gazını almak için iyi bir transfer gelebilir arkadaşlar.Kardeşi getirildi sonuçta tepki almamak için.Ben böyle düşünüyorum.İbrahimoviç değil tabiki zaten takımın elzem eksikleri var.Hücum hattında yine yeteneksizde olsa Burak ve Podolski var.Meloda giderse sağ bek,stoper ve melonun yerine bir adam şart.İbrahimoviçe verilecek para ile bunlar iyi şekilde giderilse takım adına çok daha faydalı bir iş yapılmış olacağı kanaatindeyim.İbrahimoviçde belki seneye..Bir hayal..

Sağ açıkta lazım. İşin saçma tarafı bu eksikler geçen seneden belliydi zaten. Hamza efendi kampta izleyecekmiş? eeee izledi de ne oldu. Biz taraftar olarak aylardır bağıra bağıra söylüyoruz. Bunlar ligin başlamasına 10-15 gün kala ilk 11'e 4 oyuncu alacaklar. Podolski'yi de katarsak bu sayı 5 oluyor. Ne ara bir arada oynamaya alışacaklar.?

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!

• Yarbay
    5196 Mesaj
    Galatasaray'da hırsız var diye ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz sonrada hırsızların şahını klübün başında istiyorsunuz.Bu ne yaman çelişki.Cem uzan gelemez hadi geldi olacakları söyleyim gider sana ibrahimoviçi getirir ama borç falan düşünmez 2-3 yıla kalmaz uefa'dan ceza yersin.Diğerleri gibi ufak komisyonlarda kesmez bu adamı, klübün tüm imkanlarını işine geldiği gibi kullanır...
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.