Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibra bize göz kırptı
  • İbrayı izliyorum adam sahaya hükmediyor bu bize gelse nükleer bomba etkisi yapar

• Spikeri dövmek lazım, aşağılıyor ibrayı. Faul var ama kırmızı kart değil asla. !! Bence ibrahimoviç bize gelir. Şuan bunu hissettim

• quote:

Orijinalden alıntı: hzyato

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Başta taraftar olmak üzere o stadın güvenliğinden sorumlu kişiler hatalıdır.

Arkadaş bu adamlar isterse kulübün resmi maskotu olsun eline su şişesi kapağı vermeyeceksin, sağı solu belli olmayan milletiz...

Taraftara gelecek olursak kötü laflar söylemek istemiyorum ama ayıp ya, gerçekten ayıp bu kadar olmaz.

Bakın bu maç tatil oluyor, bu kafadaki insanlar övünüyor biz maçı tatil ettik biz bunu yaptık diye...Ders çıkaran adamlar olsa bir şey demeyeceğim

Ama her zaman aynı halt oluyor ya, koskoca şampiyonlar liginde bile yaptık bunu...

Hocam olay nedir ne yapti taraftarlar?

Hocam kusura bakmayın, çok geç girdim foruma alıntıyı yeni gördüm.

Gerçi olayları duymuşsunuzdur, hazırlık maçında sahaya yabancı madde atılması ve ses bombası patlatılması nedeniyle tatil edildi.

• Şu inter maçında ibrayi izleriz inşallah hayal ama

• Şu takımın eksiğini bir tek taraftar mı görüyor? Yine geç kalan ve gerekli olan transferler yapılmıyor. Bu kafayla gidesek işimiz çok kötü obkektif olmak lazım.

• Melonun yerine issiran bir adam alinmali. Yoksa lig 3.lugu garanti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbra nın bize gelmesi için sebep söyleyin beyler bakın

Paris gibi bi şehirde yaşıyor.
    Bizim verebileceğimizden az para asla almıyor.
    Oynadığı futbolcuların kalitesine bak bi de bize bak 3-4 kişi dışında dünyaca tanınan biri yok.
    Bizim ülkenin namıda yurtdışında çok parlak değil.

Cevaplarınızı bekliyorum.Boşuna üzülmeyelim..

• İbra'da her maç atıyor Psg salmaz bu adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

İbra nın bize gelmesi için sebep söyleyin beyler bakın

Paris gibi bi şehirde yaşıyor.
    Bizim verebileceğimizden az para asla almıyor.
    Oynadığı futbolcuların kalitesine bak bi de bize bak 3-4 kişi dışında dünyaca tanınan biri yok.
    Bizim ülkenin namıda yurtdışında çok parlak değil.

Cevaplarınızı bekliyorum.Boşuna üzülmeyelim..

Eğer gelirse İstanbul da çok güzel bir şehir.
    Vergi %70 oldu ve Paris bu sene İbra'nın vergisini de ödemeyecek büyük ihtimal.
    Paris Di Maria'yı alınca hucum hattı büyük ihtimal Lucas-Cavani-Di Maria olur.

• ibrahimovic gelmeyecek bu sene gelmez ... ben daha çok gervinho gibi adamları bekliyorum onlar bile imkansız oysa ...

şimdi beyler bugünde göründü sabri reisin geriye dönemeyişi olsun stoperlerin kalitesiz oluşu çok başımızı ağrıtacak bu sezon ve melo gider ki gitsin herkesin yeri dolar ama yerine flamini gelirse dolmaz ikisi farklı tip adamlar eğer futbol yapını değiştireceksen gelsin ama flamini den melo işlerini bekleyip aynı taktiğe devam etmek hata olur

öncelik stoper sonra sağ bek ve olursa sağ kanatta adam geçebilen biri alınmalı
  • beyler ibra gelmez boşa hayal kurmayın. bunun gs nin büyüklüğü ile alakası yok. ibra formda bi oyuncu yaşı ilerlemis olsada hala sağlam ve popüler. ibra spekulasyonlari ile taraftar oyalaniyor. ibra yi maliyet olarakta beklenti olarakta karşılariz ancak adam Türkiye ligine gelmez şu durumda.

• İbranın kendisi takım. Adamda defans orta saha santrafor 10 numara herşey var :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

ibrahimovic gelmeyecek bu sene gelmez ... ben daha çok gervinho gibi adamları bekliyorum onlar bile imkansız oysa ...

şimdi beyler bugünde göründü sabri reisin geriye dönemeyişi olsun stoperlerin kalitesiz oluşu çok başımızı ağrıtacak bu sezon ve melo gider ki gitsin herkesin yeri dolar ama yerine flamini gelirse dolmaz ikisi farklı tip adamlar eğer futbol yapını değiştireceksen gelsin ama flamini den melo işlerini bekleyip aynı taktiğe devam etmek hata olur

Roma bizi kazıklamaya çalışıyor Gervinho konusunda. Perfomansı rezaletken 8'e aldıkları adamı daha kötü durumdayken bize 12'ye kitlemeye çalışıyorlar. 13/14 sezonunda iyiydi ama bu sezon taraftarlara gerçekten çok çektirdi.

• İbra gelmez

• Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Ne bu hocam aydinlatir misi

• quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

ibrahimovic gelmeyecek bu sene gelmez ... ben daha çok gervinho gibi adamları bekliyorum onlar bile imkansız oysa ...

Roma bizi kazıklamaya çalışıyor Gervinho konusunda. Perfomansı rezaletken 8'e aldıkları adamı daha kötü durumdayken bize 12'ye kitlemeye çalışıyorlar. 13/14 sezonunda iyiydi ama bu sezon taraftarlara gerçekten çok çektirdi.

Hocam katılmıyorum sana. Romayı şuan Roma yapan Gervinhodur. Oyun kurucu gibi oynuyor kanatta ortadayken. Açıkta gördüğü adama verdiği pasla oyunu resmen çeviriyor. Deme öyle

• 
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.