Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elazığspor'dan Galatasaray'a yılın transfer çalımı Mehmet Yıldız Elazığspor'da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

Udineese maçı ilk 11'imiz GALATASARAY: Eray, Hakan, Koray, Sabri, Telles, Selçuk, Hamit, Sinan, Yasin, Podolski, Burak
    4-4-2 mi acaba yoksa 4-2-3-1 mi merak ettim

Selçuk Hamit
    Sinan Yasin
    Burak Podolski mi?

Yasin-Sinan-Podolski
    Burak mı

Podolski için açıp izleyeceğim yalan yok. Heyecan bırakmadılar ki bizde. Sneijder'a Podolski'ye bağlamaya çalısıyoruz kendimizi.

Burak'ın her gol kaçırdıktan sonra dünyası yıkılmış surat ifadesi de heyecanımızı her maç iyice kaçırmıyor mu? Gol bu kaçar,baksana yoluna.Ama adamın kendine güveni de kalmamış ki. Ağır zaten artık. Çalışmıyor belli ki.

Hele Umut. Ilginç. Önündeki topa dönüp ayak koyamıyor ben böyle ağır adam görmedim. Umutu maçlarda dikkatli izleyin lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Poldi Burak
    Yasin Selçuk Hamit Sinan
    Telles Hakan Koray Sabri
    Eray

Ön 4lü bmw arka 5li tofaş resmen, hamza yine dengesini kurmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene hemen hemen aynı kadro 1 yaş genç halinde sadece 1 puan topladı, gol bile atamadık hala forvet yeterli deniyor. Bu sene 11e sadece 1 oyuncu alındı. Üstelik rakipler güçlendi geçtim avrupayi. lig bile zora girdi. Siz hala toz pembe tablo çizin. Ne forvet yeterli ne orta alan ne sağbek nede stoper yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

quote:

Orijinalden alıntı: goz_35

Burada futbol tartismak icin ugrasma kardesim. Aynen katiliyorum dediklerine.

Burdakiler ibrahiçoviç gelsin de takımın defansı çöp olsun kümeye oynasın mutlu olurlar.
    Yıldızsız ligde 90 puan alsın beğenmezler.
    Formayı beğenmedik derler hayatlarında bir forma almamışlardır.
    Bu takımın maclarını izlemem derler ne maça gitmişlerdir ne de lig tv almışlardır.

Geneli böyle.

Tekrar ediyim forvete gelene kadar 3 tane ondan önemli eksik noktq var.sağ bek , stoper, sağ açık .

Burakın oyun stilini beğenmezler rvp olsun çılgın atarlar halbuki futbolu takip edenler oyun yapısı olarak rvp burak aynı olduğunı bilir.bunlar için önemli olan sadece yıldız transferidir yıldız oyuncularda forvvette olduğu için her dönem forvet isterler.

Elindeki oyuncu 30!maç 40 gol atsın bir eksik yönü bulunur manu , arsenal, totheam, vs takımının isim yapmış eskş günlerini mumla arayan yedek oyuncusu istenir.
    Yani bunun burakla alakası yok.

Ayrıca elindeki oyuncu bildiğin oyuncu kıymetsiz olur.

Arda gelsin , bir robben kadar etki etmez insanların gözünde

Dayanamadım yazmaya cidden bilmiş bilmiş konuşmalarına. Tek bir cevabım olacak.
    Hangi kafayla rvp ve burak ikilisini karşılaştırmanı sağladı. Yanlış anlama benim gözüm rvp dünya yıldızı falan da değil.
    Ama göz var nizam var yahu. Oyun stili benzemesi ayrı bir durum, ama oyuncunun mal olması ayrı bir durum.
    Bir insan 5mt top süremez, 5mt önüne pas atamaz, aldığı topu saklayamaz, faul yapmadan hava topuna çıkamaz. Hava topu zaten alamaz.
    Yahu sen bu adamla hangi oyunu oynamaya çalışsan işe yaramıyor. Yanında sağlam bir partneri olmadan kayıp bir oyuncu. Bu kadar basit.
    Ayrıca kimse yıldız istemiyor sen merak etme. Bu takıma jem,bilal gibi adamların alınmasına karşılar sadece.
    Kimse Carole transeferine tepki gösterdi mi? Herkes biliyor ki hem uygun hem de geleceğe yönelik bir transfer. Sıkıntı olmaz.
    Ama sen sabriye 2katı zam yaparsan, yıllarca bir işe yaramadığı halde adama 32 yaşında 2M euro verirsen ses çıkartmak zorunda herkes.
    Körü körüne taraftarlığa lüzum yok.

Rierra 3 m
    Dany 2.5 m
    Seluk 3m
    Burak 3m
    Eboue 3m
    Umut 2m

Daha aklıma gelemyen ne adamlar ne kadar ücret aldılar.Bu zamana kadar takımın her sezon yanında olan yıllardır iyi kötü hizmet eden sabri ye nasıl bir on yargı bu...

Brezilyalı olsa her tarafını imzalamasını isterdin.Şimdi reisi yalnız bırak !!!!!

Yuhh ciddi yazmış birde.

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Burak 3.7m , Selçuk 3.9m alıyor senede.Bu adamları kesip yerine transfer mi yapacaksın?
  • Abdurrahim albayrak geldi,ertesi ilk işi sabriyi A takıma aldı.
    Cüneyt tanman geldi,ilk işi ertesi gün ZAM yapıp sözleşmesini uzattı.

Ne sabriymiş be. Melo dışlanıyor giderse gitsin diye SNEIJDER ile halen sözleşme yapılacak 2.yıl. Muslerayı bile satacaklar taraftardan korkuyorlar. Ne sabriymiş be arkadaş :) Bunların hepsinden iyimiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Angamaite

Burak 3.7m , Selçuk 3.9m alıyor senede.Bu adamları kesip yerine transfer mi yapacaksın?

Bu durumdan sanane birader? İstersek alırız, yetersiz görülürse alırız.

• SİNAN GÜMÜŞ YENİ SEZONDA KADRODA YERİNİ ALSA KEŞKE
  • Koskoca Galatasaray Kalinic ile görüşüyor ve görüştüğüne sevinen adamlar var.Burak yılmaz ve umut'tan ne farkı var bu adamın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Koskoca Galatasaray Kalinic ile görüşüyor ve görüştüğüne sevinen adamlar var.Burak yılmaz ve umut'tan ne farkı var bu adamın ?

UMUTTAN IYIDIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: werwac

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Koskoca Galatasaray Kalinic ile görüşüyor ve görüştüğüne sevinen adamlar var.Burak yılmaz ve umut'tan ne farkı var bu adamın ?

UMUTTAN IYIDIR

Umut'tan kötü oyuncu bulmak icin ciddi bir scout calismasi yapmak lazim zaten.

• Türkçe yayın int üzerinden izleyen varsa link alabilirmiyim
  • yasin
  • Takım berbat defans buharlı tren sanki cok yavaş dk 17 sinana yeni top geliyor.burak-selçuk aptal aptal top atıyor. Denge hocaaaaa dengeeeeeee

• Zabri bütün ortaları ön altı pasa kaleciye... :) Takılmayım diyorum ama zorla dikkat çekmek için yapıyor herhalde. :)

• Beyler Burak bıraktığımız gibi. Bu sene yine saç baş yolacagız. Gol kaçırdı diye değil, frikikte topun başına geçti diyeyim siz anlayın işte.

• Maçın iyi oynayanları, Hamit ve telles.
    Burak tırt neden böyle anlamadım..

• Abi şu Sabrinin ortaları yok mu?

Podolskş ne düşünüyordur acaba
  • 
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.