Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gopgop

transferin son günü nagamato ve lopez'i alıcaz galiba geçen sene dzamali ve pandev gibi

Nagamato gelse iyi olur bence hem sağ kanat hem sağ bek hem sol bek hem sol kanat oynayabiliyor stoperde oynasa tek bir oyuncuyla transfer sezonunu kapatabilirdik
  • Değerini bilemedik, iyi paraya sattık fakat onun gibi biri bir daha asla gelemez yeri doldurulamaz. Adam gibi adam, hem yetenekli hem efendi tavrı ile kalpleri fetheden o reis Melo'dur. Kimi zaman hareketli olabilir fakat adamlığını hiç bir zaman bozmamıştır.Artılayın da millet adam görsün arkadaşlar, en üstte çıksın.

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• en az 4 yıldız aferin melo
  • Melo kesin gitti mi, kurtulduk vallahi.
    Gs için büyük kayıp, geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Rhodolfo bjk ye yıllık 1.4m e gelmiş. Biz getirmeye çalışsak en az 2-2.5 veririz. Bizim yönetim dangalak. Sebebi ise sen hakketmeyen adama 3m verirsen öbürüde o kadar ister işte.

Bjk yi tebrik ediyorum bu konuda kim ne derse desin türkiyenin en mantıklı en nokta transfer yapan takım
  • Melonun eksikliğini kapatabilecek tek adam Ozan Tufan'dır.Hemen takıma uyum sağlar diye düşünüyorum.

• Melo giderse Ozan,medel ikilisinden biri gelmesi gerek. Yoksa delik deşik oluruz.Geçen seneyi mumla ararız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BOSS kullanıcısına yanıt
    Ozan tufanı alamazsınız, alsaydi Fenerbahçe alırdı, çok para istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

8 milyon euro istiyorlar.Siz gittiniz ocaktaki beleş souzaya temmuzda 8 milyon euro bayıldınız. Ozan için 8 milyon euro normal.

Inter, Felipe Melo'ya karşı Yuto Nagatomo'yu önermişti. Hamza Hamzaoğlu olumsuz yanıt verdi ve Gary Medel'i istedi. (3P)

• quote:

Orijinalden alıntı: slck55

Beyler transferin son günü ne zaman ?

31 ağustos saat 19:00
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

8 milyon euro istiyorlar.Siz gittiniz ocaktaki beleş souzaya temmuzda 8 milyon euro bayıldınız. Ozan için 8 milyon euro normal.

Inter, Felipe Melo'ya karşı Yuto Nagatomo'yu önermişti. Hamza Hamzaoğlu olumsuz yanıt verdi ve Gary Medel'i istedi. (3P)

Souza birkaç gün geçsin kendine gelsin, o zaman görüşürüz, bu adamin kumaş çok iyi, kendini ispat edecek, az kaldı. Türk milleti olarak çok sabırsıziz,adam genc daha,yeni bir ülke kültüre gelmiş, biraz zaman tanimak lazim.
    Siz ozani alamazsınız, ozanı turkiyede alabilecek tek kulüp Fenerbahçe dir, bu saatten sonra doğru düzgün kimse de size gelmek istemez,para yok, hep sıkıntı, bakkal gibi klüp yönetiliyor.

• keşke şuan başımızda Ünal Aysal-Mancini-Haldun Üstünel üçlüsü olsaydı.müthiş kadro kurardık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

Şu Rhodolfo bjk ye yıllık 1.4m e gelmiş. Biz getirmeye çalışsak en az 2-2.5 veririz. Bizim yönetim dangalak. Sebebi ise sen hakketmeyen adama 3m verirsen öbürüde o kadar ister işte.

Bjk yi tebrik ediyorum bu konuda kim ne derse desin türkiyenin en mantıklı en nokta transfer yapan takım

Hocam şuan bizde 1.7m dan yüksek alan adam yok sanırım. Siz bu konuda cidden orta yolu bulamıyorsunuz,sabri nin aldığı para akıl mantık işi değil. Başkanınız GS'ın geleceğini hiç düşünmüyor sanırım. Selçuk ve Burakın ücretleride olması gerekenden fazla özellikle selçuğun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

Souza birkaç gün geçsin kendine gelsin, o zaman görüşürüz, bu adamin kumaş çok iyi, kendini ispat edecek, az kaldı. Türk milleti olarak çok sabırsıziz,adam genc daha,yeni bir ülke kültüre gelmiş, biraz zaman tanimak lazim.
    Siz ozani alamazsınız, ozanı turkiyede alabilecek tek kulüp Fenerbahçe dir, bu saatten sonra doğru düzgün kimse de size gelmek istemez,para yok, hep sıkıntı, bakkal gibi klüp yönetiliyor.

Adam 26 yaşına gelmiş. Bonservissiz ocakta transfer olmuş. Ne potansiyelinden bahsediyorsunuz ? Souza 26 yaşına kadar patlamadıysa bundan sonrada patlamaz.Aydının patlama ihtimali gibi düşün.

• quote:

Şu Rhodolfo bjk ye yıllık 1.4m e gelmiş. Biz getirmeye çalışsak en az 2-2.5 veririz. Bizim yönetim dangalak. Sebebi ise sen hakketmeyen adama 3m verirsen öbürüde o kadar ister işte.

aynen katılıyorum.hamza ya da cüneytten biri gomez için 9 milyon euro istiyorlar kendisi de 5 milyon istiyor dedi.bjk bonservissiz alıyor.birileri gs ı fena halde kazıklıyor.işe yaramayacak adamlara milyon eurolar bonservis veriyor.
    şimdiye kadar alınmış en uygun bonservisli isimler eboue,sneijder ve podolskidir.yenilen kazıkları saymaya sayfa yetmez.
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Bjk güzel kurdu sistemi, umarım boyle devam eder.

20 yasindayim daha evvel bi türk klubunun bu kadar oyuncu sattığını hatirlamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Hocam şuan bizde 1.7m dan yüksek alan adam yok sanırım. Siz bu konuda cidden orta yolu bulamıyorsunuz,sabri nin aldığı para akıl mantık işi değil. Başkanınız GS'ın geleceğini hiç düşünmüyor sanırım. Selçuk ve Burakın ücretleride olması gerekenden fazla özellikle selçuğun.

Öyle hocam şuan Bjk Stadı yapsın ve şu düzenini bozmasın belki şampiyon olamaz birşey diyemem ama tüm sorunlarını çözer. Üç beş yıla çok iyi yıldızlar alacak seviyeye gelir.

• 1-2 ay sonra yine hatirlatirim, Souza yi izlemeye devam edin.

• Yann M'vila diyorlar.Kafasını toparlasa hayvan gibi yetenekli bir arkadaş fakat çok saçma işleri var.

Medel Flamini gibi adamlar geleceğine M'vila gelsin.Risk almaya değer en azından.Flamini'yi ne yapacağız bu yaştan sonra ?
  • quote:

1-2 ay sonra yine hatirlatirim, Souza yi izlemeye devam edin.

Komisyon transferini övüp durma şurda . Adamı sözleşme fesih bedelini ödeyip aldınız .Burdan bile işkilenir insan.biz yapsak başkanı tefe koyduyduk şimdiye.

• 
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.