Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hamza hoca gitsin diyenlerde var neyini begenmiyonuz adamın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeblood6

Ya hocam ben de bu lafı anlamıyorum, işin içinde değilsiniz - ben de değilim - geçmiş yok, tecrübe yok, birikim yok.. siz nasıl Tanman'ı değerlendiriyorsunuz acaba?

Yani onu değerlendirirken dayandığınız kısaslar nedir? Adama verilen direktif belli, Ünal Aysal'la çalışmıyor ki beceriksiz diyelim... Zaten takım şampiyon kadroya sahip fazla transfer yapmayacağız denildi, bu konu üzerine daha da insanların üstüne gitmeye gerek yok...

Eğer eleştireceksiniz, başkanın inşaatçı kardeşinin Cüneyt hocanın yerine gelmesini eleştirin...

Hocam terraneo ve cüneyt geldiklerinden beri yaptıklarına bak sadece.Adam kalitesini belli etti hemen,fener başarılı olur olmaz bu ayrı konu ama bence terraneo yapacağı işi yaptı.Birde bizim hamza ve cüneyte bak şampiyon olmuş bir takımın taraftarı yani bu kadar kızdırılabilrdi.Onların pozisyonlarındaki adamlar kitleleri yönlendirir ve taraftar bu kadar sinirliyse demek ki o pozisyonun adamı değildir

• ben bu takımı yıllardır takip ediyorum ama çok uzağa gitmeye gerek yok Fatih hocayla geçen 2 sezon ortada...

transfer değil taktikler oynar..

yalan yok fener kalite takım oldu ama ilk 11de 5 tane oyuncu değiştirmek demek büyük risk...

aşı tutar tutmaz bilmem ama şampiyonluğa en yakın isim önce beşiktaş ardından bir tık altında galatasaray sonra fenerbahçe...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monte Kristo K.

Hamza hoca gitsin diyenlerde var neyini begenmiyonuz adamın ?

Türk pasaportu olduğu için beğenmezler.Ahh bi yabancı pasaportu olcaktı 2 kupa kaldırıp kendi yıldızlarımızı çıkarcaz deseydı şimdi burda .Vizyonlu hoca işte yıldız yetiştircek aslan koç 2 seneye portoyuz 4 seneye CL bizde diyip sözlerini imza fotosunuda avatar yaparlardı

• kaldı 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monte Kristo K.

Hamza hoca gitsin diyenlerde var neyini begenmiyonuz adamın ?

Hocam bir kere teknik bilgisi bence çok kötü.Futbolcu geçmişi olmasa hayatta buralara gelemezsi ve fm oynayan biri hamzadan kötü td yapmaz açık ve net

2.olarak burası hayır oyuncu yetiştirme kurumu değil.Asgari ücretlerle maçlar giden,forma almaya çalışan insanlar var ve karşılığını almak ister.Burak yedek kalmasın diye daha iyi forvet istemiyor adam.Böyle bir şey olabilir mi sana soruyorum?Adam iyise oynar değilse defolup gider buda açık ve net

3.Fatih terimden emir aldığı ortada.Milli takım için oyuncu deniyor misal jem.Yabancılara karşı bir garezi var bence.Kimse kusura bakmasın ben milli takımdan önce Galatasarın başarılı olmasını isterim.Valla iyi kimse oynasın burada Hamza hocanın görevi milli takımı veya oyuncunun kariyerini düşünmek değil,onun görevi Galatasarayı nasıl daha iyi ve üst düzey takım yapabilirim

Umarım açık ve net olabilmişimdir

• quote:

Orijinalden alıntı: lifeblood6

ben bu takımı yıllardır takip ediyorum ama çok uzağa gitmeye gerek yok Fatih hocayla geçen 2 sezon ortada...

transfer değil taktikler oynar..

yalan yok fener kalite takım oldu ama ilk 11de 5 tane oyuncu değiştirmek demek büyük risk...

aşı tutar tutmaz bilmem ama şampiyonluğa en yakın isim önce beşiktaş ardından bir tık altında galatasaray sonra fenerbahçe...

Hocam bana göre fatih hoca iyi bir hoca değil bunu milli takımda görüyoruz.Teknik bilgisi hamzanın 1 tık ötesi.Son senelerde gelmiş en iyi hocamız bence Mancini hocaydı ve yazıkki onu tutamadık

• Ben Cüneyt Tanman'ı kişisel olarak suçlu bulmuyorum. Evet saçma şeyler söyledi ama hepsi taraftarı sakinleştirmek için söylenmiş panik hali cümleleriydi. Bence yönetim suçu Tanman'ın üzerine yıkmaya çalışıyor. Eğer Podolski'yi Hamza istememesine rağmen Niasse yerine aldyısa da helal olsun. Yönetim ve teknik ekip genel olarak başarısız bir çizgi çizdi. Cüneyt ne yapsın tek başına.
  • Beyler yok mu duyum falan öldük valla ? Gerçi temmuzdan sonra dediler o ağustos ortasını rahat bulur.

• Haldun Ustuneli istiyoruz..yada Ali Durust alt kademelerinede Hasan Umit Davala guzel olurdu adamlar Elmanderi belese getirttiler la

• burda değerlendirme kriteriniz yine yanlış hocam...

dünyanın en hızlı arabası x'dir bu araba saatte 400 km hıza çıkar dolayısıyla ankara istanbul arasını 2 saatten kısa sürede alır demek gibi oldu.

Mancini italyan ekolüyle yetişti, ingiliz futbolunu gördü, terimden taktik anlamda tabiki de çok iyi, ama malesef burası türkiye... buranın dinamikleri farklı... zaten ben orda terim iyidir kötüdür demedim, o iki sezonda eldeki kadroyu ve ulaşılan noktaların ne olduğunu belirttim. mancini terim kıyaslamasına girerek konuyu dağıtmaya gerek yok. o sezonlarda da kadromuzda nokta oyuncu fazla değildi, yıldızımız fazla değildi ancak çıktık aslanlar gibi oynadık, müdahaleleri doğru yaptık doğru stratejiyi izledik sonuca ulaştık...
  • lifeblood6 L kullanıcısına yanıt
    Hocam transfer değil taktik oynar demiştin en başta haklısın ama bizim hamzada pek taktik bilmiyor bunu geçen seneki birçok maçta gördük

• Yaa sabıır

şuan muhalefet yapmak için konuşuyorsun.

kadro kötü

teknik direktör kötü

yönetim istifa

stat uzak

riva yapılmadı

para harcanmıyor

madem öyle tutma kardeşim bu takımı insanın asabını bozmaya gerek yok, adam gelip şampiyon yaparken iyi sonra kötü... daha mı çok biliyorsun hamzadan? daha mı iyi oynuyorsun sabriden?

çağımızın hastalığı bu fütursuzca eleştirmek. sen nesin sen kimsin ki sürekli burun kıvırıyorsun. bu sektördeki bir toz zerresinden ibaretsin fazlası değilsin. sen kombine almasan, maça gelmesen, forma almasan, elbet bir alan bir gelen olacak. çünkü biz seviyoruz bu takımı, seviyoruz bu renkleri..
  • lifeblood6 L kullanıcısına yanıt
    Hocam sakin biraz niye kızıyorsunki şimdi bu kadar.Bizde her türlü sevicez bu takımı ama aynı zamanda en iyisini istiyecez.Neyse fazla uzatmaya gerek yok umarım iyi bir sezon geçiririz iyi geceler

• Beyler nolur ama nolur şu haberdeki videoda 24.saniyede umutun kaçırdıgı gole bi bakın daha önce biryerde rastgeldiniz mi yemin ediyorum şimdi şu klavyeyi kaldırıp monitöre koyacam artık

http://www.sporx.com/burak-ve-podolski-idmanda-kapisti-SXHBQ478628SXQ
  • Yalnız beyler Poldi hem antremanlar da hem de maçta çok hırslı. Adam Alman ya.. Valla Hamza buna sahip çıkamaz. Takımda ki çete bununla uğraşır kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDelice

Haldun Ustuneli istiyoruz..yada Ali Durust alt kademelerinede Hasan Umit Davala guzel olurdu adamlar Elmanderi belese getirttiler la

Elmanderi getiren Adnan Polattı. Ünal Aysal başkan olmadan yani Fatih terim başa geçmeden önce alınmıştı elmander. Hatta Fatih terimin elmaderi takımdan göndermeyi düşündüğü haberleri bile çıkmıştı ilk zamanlar.

• Abdurrahim Albayrak çok güzel olurdu fakat Dursun Özbek'le yaşadıklarından dolayı Dursun Özbek zamanında geleceğini düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barney_stinson_awesome

Cüneyti kovmuşken hamzayı kovsa keşke başkan yerine birde klopp geldimi +İbra tadından yenmez

Keşke

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cüneyt Tanman yerine başkanın kardeşi getirilecek deniyor ne saçma şeydir la üsttkeki arkadaşa katılıyorum yönetim başarısızlığını Cüneyt Tanman üzerine atıyor.
  • 
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.