Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haberin kaynağıhttp://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29627443.asp

Haber doğru sanırsam , biri gitti kaldı 3 , darısı Dursun ve Hamza'nın ve yerli çöplerin başına.
  • En buyuk transfer tanman' ın defolup gitmesi olur.Haber dogrudur inş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuneyt Tanman denen adam, "Bizim transfer edecegimiz oyuncular zaten takimlarinda antrenmana cikiyorlar. Hazir olmamalari gibi bi durum soz konusu degil" dedi.. Bu kadar amatorce konusulur mu yahu bunu ben bile soylemem arkadasarkadas ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu uefa yida anlamadim arap milyarderler parayı basiyor transferleri yapıyor koymuşlar şimdi mali fair play diye bi saçmalık çoğu büyük klüp bi şekilde așiyordur bunu mali kayitlarla oynayarak falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defol git Tanman.

• Tamam Tanmanın gitmesi okey.Ancak yerine Dursun Özbek'in kardeşi gelecek diyorlar.Çok fena kıllandım bu işten.
  • Yabancı sınırı kalkmışken başımızda Ünal başkan olacaktı ah ah. Adam çok uğraşmıştı zaten bu illeti kaldırmak için.

• Başkanın kardeşi kim oluyor da takımın işlerine müdahale ediyor sabır. Dursun sende defol git Hamza sende
  • Yalnız yukarda çok değişik işler dönüyor yine. Takımın başına kampa kardeşini yollamak nedir yahu? Takımın sahibi mi oldu başkan oldu diye nedir yani.
    Garip işler var yine bakalım çıkar konusu.
    Bu yönetim devre arasını göremez. Hamzayla beraber hepsi gider.
  • Beyler buyuk skandal var.Başkanın kardeşi tanmanla beraber transfer yapıyormuş.Röportajda aranız bozukmu tarzında defalarca soruya kaçak cevap vermiş tanman.Kardeşiyle yaptık diyerek de aba altından sopa gösteriyor.

Ya sabır delirecem artık bu klup insanı verme eder.Yine karışık kuruşuk işler dönuyor bakalım hayırlısı.Adnanların dönemine dönduk hayırlı olsun hepimize.

http://www.sporx.com/galatasarayda-flas-ayrilik-SXHBQ478733SXQ
  • Transfer taraftarları gelmiş kulüp efsanelerinden Cüneyt hocaya laf ediyor

• fener medyasının haberleri kanmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnavut7

Transfer taraftarları gelmiş kulüp efsanelerinden Cüneyt hocaya laf ediyor

Hocam oyunculuğuna adamlığına laf yok ama galatasarayda yöneticilik yapacak kapasite yok adamda

• quote:

Orijinalden alıntı: Barney_stinson_awesome

quote:

Hocam oyunculuğuna adamlığına laf yok ama galatasarayda yöneticilik yapacak kapasite yok adamda

Olmayabilir buna lafım yok ama çok laf söylüyorlar. O adam bunu haketmiyor.

• Cüneyti kovmuşken hamzayı kovsa keşke başkan yerine birde klopp geldimi +İbra tadından yenmez

• quote:

quote:

quote:

Bence tamamen başkanın hatası,tecrübesi olmayan bir adama bu kadar önemli ve aktif görev vermek bence yanlıştı zaten.Cüneyti daha pasif çok göz önünde bulunmayan bir göreve vermeliydi ve o pozisyona daha tecrübeli ve yetenekli bir adam getirmeliydi

• Nagatomo 2. sabri çikmasin simdi
  • Umarim cuneyt tanman'dan kurtulusumuz da fener medyasinin uydurmasi degildir

• quote:

quote:

quote:

Sabri varken Maxi Periera'ya gerek duymuyoruz diyen adamdan bahsediyorsun
  • Ya hocam ben de bu lafı anlamıyorum, işin içinde değilsiniz - ben de değilim - geçmiş yok, tecrübe yok, birikim yok.. siz nasıl Tanman'ı değerlendiriyorsunuz acaba?

Yani onu değerlendirirken dayandığınız kısaslar nedir? Adama verilen direktif belli, Ünal Aysal'la çalışmıyor ki beceriksiz diyelim... Zaten takım şampiyon kadroya sahip fazla transfer yapmayacağız denildi, bu konu üzerine daha da insanların üstüne gitmeye gerek yok...

Eğer eleştireceksiniz, başkanın inşaatçı kardeşinin Cüneyt hocanın yerine gelmesini eleştirin...
  • 
Sayfa: önceki 11951196119711981199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.