Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TekGecelikÜye

Telles satilmaz bence. Carole ile gitmez bir sene. Bunun ligi var, CL'si var...

Satilsa, yeri doldurulmalidir kesinlikle. Ama gidecegini sanmiyorum, en azindan bu yaz gitmez.

aaa olur mu kardeşim....Hamza hocamızın Hakan baltası var o da olmadı Olcan'ı var...Bi şekilde dengeleri kurar hocamız..allah başımızdan eksik etmesin!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsYcHoO

ya bu forma mevzusu çok önemli...Bayern taraftarı 4. yıldızın üstte olduğu formayı kapıştı...Beyler o formanın önemi 4. yıldızın inestetik bir biçimde göze sokulmasında...! Bir sezon üretilecek sonra yıldızlar yan yana olacak...10 sene sonra işte bu o seneki forma diyeceğiz...Koleksiyonluk...

Tamam da sende yap Bayern gibi kaliteli forma kimse çıkıpta yıldız vs demez ama bi Bayerin formasına bak bi bizimkine (onlarda çok güzel durmuş yıldızlar)
  • Digne gitmek istiyor diyorlar Digne giderse çökerler Telles'e ama max 7.5 olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

quote:

Orijinalden alıntı: PsYcHoO

ya bu forma mevzusu çok önemli...Bayern taraftarı 4. yıldızın üstte olduğu formayı kapıştı...Beyler o formanın önemi 4. yıldızın inestetik bir biçimde göze sokulmasında...! Bir sezon üretilecek sonra yıldızlar yan yana olacak...10 sene sonra işte bu o seneki forma diyeceğiz...Koleksiyonluk...

Tamam da sende yap Bayern gibi kaliteli forma kimse çıkıpta yıldız vs demez ama bi Bayerin formasına bak bi bizimkine (onlarda çok güzel durmuş yıldızlar)

almayalım mı diyosun yani ?
  • versinler ibrahimoviç'i alsınlar telles'i bu kadar basit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telles gitmesin ya hala umudum var
  • https://www.youtube.com/watch?v=H4m6X1k8YIk hatırlayan var mı beyler? Hala etkiliyor bu video beni
  • PsYcHoO P kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey mi demişim ? İstiyorsan al kardeşim ama ben bu formayı almam açıkcası ne kadar 4.yıldız olursa olsun
  • Ibrahimovic:"PSG dışında bir takımda oynayacak olsam bu Milan olurdu" https://twitter.com/RaulOrvananos/status/624282743707463681
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Digne gitmek istiyor diyorlar Digne giderse çökerler Telles'e ama max 7.5 olur bence.

Digne nereye gidiyor yav? Caner giderse biz çöksek keşke üzerine.

• Ben de güzelliğinden bahsetmedim zaten dostum...4. yıldızın üstte yer almasından dolayı koleksiyonluk bir forma olacağının önemini belirttim...Senin için bi önemi yokmuş...saygılar...
  • Emin olarak paylaştığım bir şey değil sadece rastladığım bir bilgi;

''PSG hocası Laurent Blanc,takımın sol beki Digne'nin Liverpool'a gitmek istediğini söyledi. Bu durumda PSG de Telles için girişimde bulunacak''
  • Al Telles'i ver İbra'yı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

versinler ibrahimoviç'i alsınlar telles'i bu kadar basit

İbo yetmez. David luiz, thiago silva, matuidi, veratti bunları da paket yapsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellidokuz

İlklerin takımı GALATASARAY

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Galatasaray stoper sağ acık forvet nokta atışı yapmazsa yine dört yemeye mahkum bu iş avrupada
    burakla umutla semihle olmaz

• Levent Tüzemen : "GS yönetimi ve sponsorlar İbrahimoviç için sessiz sedasız görüşmler yürütüyor" ,

"Club Brugge den sağbek Thomas Meunier düşünülüyor" ,

"Stoper olarak Zambrano hedefte"

İbra olmazda şu diğer iki transfer olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Levent Tüzemen : "GS yönetimi ve sponsorlar İbrahimoviç için sessiz sedasız görüşmler yürütüyor" ,

Levent tüzemen boş boş sıkalıyor.

• Levent Tuzemen bir ay oncesinin soylentilerini isitip isitip onumuze koyuyor amaci ne bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Levent Tüzemen : "GS yönetimi ve sponsorlar İbrahimoviç için sessiz sedasız görüşmler yürütüyor" ,

Levent tüzemen boş boş sıkalıyor.

Sıkalamaz bu adam pek ,GS yöneticileri ile en içli dışı olan gazetecilerden biridir aslında

• Levent Tüzemen Falcao diyordu RVP haberleri geçerken itibar etmeyin.

Bu arada daha yeni gördüm bizim Poldi ta geçen sene başlamış Cimbombom gazver vs diye Mesut gizli Galatasaraylı da haberimiz mi yok ya da kendinin yerine tweet atan Türk arkadaşı koyu Galatasaraylı artık neyse

• 
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.