Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şort niye parçalı abi:S Palyoça görüyor gibi oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Podolski yalanlasın, ben gördüğüme inanırım.

http://www.dha.com.tr/dhavideogaleri.asp?vid=985723

biseyler olmuş belli podolski takımın ve taraftarin huzurunun bozulmamasi için tartıştık demememistir.

ayrıca burak kendini ne sanıyor öyle elini omzuna atmalar falan sanki karşısında 20 yaşında genç bi futbolcu var. Almanlar böyle gevşek hareketleri sevmez. Podolski bu sezon burak a ayarı verir umarim zaten taraftar bahane arıyor bu çakma kralı göndermek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bırakta o kadar olsun adamlar hırs yapmış baksana bir taraf gol atınca nasıl seviniyor diğer tarafta üzülüyor doğal olarak. Sen neye inandın onu bilmiyorum tabi ben. Ha burak yine triplere girer mi yapabilir. Hep yaptığı şeyler bunlar. Podo'ya özel bir olay değil yani. Ama uzun sürmez bunlar doğal ve ufak tefek şeyler.
  • Yıllardır akıl erdiremediğim mevzu şu;Bu Burak'ın ne b*k olduğunu bütün taraftarlar hatta bütün ülke biliyor.Beğenen bir Allah'ın kulu yok ama gelen giden her yönetim,td bu adamı öve öve bitiremiyor,takımda tutuluyor.Hiçbir yorumcunun da Burak'ı olduğu gibi eleştirdiğini gerçekleri söylediğini duymadım.Onlarda aynı şekilde hep övüyorlar.Vallahi çıldırcam artık

• qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Benim inandığım olay Burak pas vermediği için Podolski ile tartıştıkları. Videoda gözüküyor net bir şekilde. Burak pas yerine şut tercih ediyor Podolski sitem ediyor. O değil buna benzer pozisyonda Podolski şut atmak yerine Umut'a güzel bir pas çıkartıyor ama Umut kazması kale dibinden dışarı atıyor.
    Burak bencil bir karakter olduğu için çıkıyor bu problem. Aynısını bir resmi maçta kendisine yapsınlar oyundan düşüp küser bu herif.
  • Arkadaşlar Denge demiş ki ligin ilk haftalarında formda olmak istemiyorum daha sonraki haftalarda yükselterek ligi götürmeyi planlıyoruz. Şimdi ben anlamadım beynim durdu ne diyor bu zat ?
  • Podolski yalanladı zaten "burakla aramda hiçbir şey olmadi. Sadece maçı kaybetmemize kizdim. Yalan haberlere kulak asmayin" diye açıklama yaptı kendisi

• Umut Bulut'un antremanda kaçırdığı golü gören var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

Hem Sneijder hem de Podolski basına yalan ve saçma haberlerden ayrı ayrı ayar verdi. Bakalım yanlı medya daha ne kadar bunu sürdürmeye devam edecek..

Topuk yaylasında hepsine maaşları verildi malum şahıs tarafından, daha çok böyle haber çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Podolski yalanlasın, ben gördüğüme inanırım.

http://www.dha.com.tr/dhavideogaleri.asp?vid=985723

Umut Bulut yine formunun zirvesinde
  • Paralı kalemler konuşmaya devam etsin, sezon başlayınca Sneijder onlara gerekeni yapacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 505.

Arkadaşlar Denge demiş ki ligin ilk haftalarında formda olmak istemiyorum daha sonraki haftalarda yükselterek ligi götürmeyi planlıyoruz. Şimdi ben anlamadım beynim durdu ne diyor bu zat ?

Benim anladığım açıklamadan ilk haftalarda formda olupta ikinci yarıda formsuz bir takım istemiyorum demek istemiş(bjk yi kastetmiş) Muhtemelen yapılacak transferlerle birlikte takımın form'a girmesi ligler başladıktan sonra 2-3 hafta sonrayı bulur diye düşünüyordur.O yüzden böyle bir açıklama yapmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Umut Bulut'un antremanda kaçırdığı golü gören var mı?

İşte o çoban geçen sene 1750 dakika oynamış ligde yani 19-20 tam maç yapar ve 11 gol atmış.

Sizin geçen seneki en iyi forvetiniz Sow ise 2480 dakika oynamış ligde yani 27-28 tam maç yapar ve 14 gol atmış.

• Gervinho noldu o da mı yattı
  • Schalke, Farfan için 7 milyon avro bonservis bedeli karşılığında Al Jazeera ile anlaşmaya vardı. #Sporxtransfer

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

İşte o çoban geçen sene 1750 dakika oynamış ligde yani 19-20 tam maç yapar ve 11 gol atmış.

Sizin geçen seneki en iyi forvetiniz Sow ise 2480 dakika oynamış ligde yani 27-28 tam maç yapar ve 14 gol atmış.

Hangisini kadronda görmek istersin onu söylesene

• Umarim taraftarda biraz insaf,akil,gurur ve mantik varsa melo,burak ve umuta gereken ayari verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

burak biraz aklı varsa podolski ye bulaşmaz taraftar direk biletini keser çünkü. Selçuk kardeşiyle birlikte yol alırlar

avrupa'daki vergi sisteminde zenginden alıp, fakire veriliyor. bizdeki vergi sisteminde fakirden alınıp zengine veriliyor.

hal böyle olunca bu 2 vasıfsız eleman birçok dünya yıldızından fazla para kazanıyor, beni üzende bu. misal ramires 4.5m alıyor ama eline 2.4m geçiyor. selçuk bey 2.8 alıyor eline 2.5m para geçiyor. nasıl sinirlenmeyeyim ben ? mandzukic 4.7m alıyor eline 2.5m geçiyor burak 2.6 alıyor gelde sövme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.T.A.R.

Yıllardır akıl erdiremediğim mevzu şu;Bu Burak'ın ne b*k olduğunu bütün taraftarlar hatta bütün ülke biliyor.Beğenen bir Allah'ın kulu yok ama gelen giden her yönetim,td bu adamı öve öve bitiremiyor,takımda tutuluyor.Hiçbir yorumcunun da Burak'ı olduğu gibi eleştirdiğini gerçekleri söylediğini duymadım.Onlarda aynı şekilde hep övüyorlar.Vallahi çıldırcam artık

Canlı yayında oldukları için fazla sey soyleyemiyorlar fbli yorumcularında işine geldiği için öve öve bitiremiyorlar

Rasim ozan bu sene bi programda tutamadı kendini Burakla olmaz bu iş konusturtmayın simdi beni dedi baya bi sinirlendi canli yayin olmasa saydiricaktı herhalde burağa Allah ne verdiyse

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Hangisini kadronda görmek istersin onu söylesene

İkisini de görmek istemem hatta gideceklerse daha el ele tutuşturup göndermemiz gereken bir kamyon adam var

40 pozisyonu heba et bir röveşata çek secdeye kapan gıral ol

Bizdekini konuşmuyorum zaten
  • 
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.