Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ondan sonra çift forvet oynayıp kanser olmaya devam edelim dimi?

Sezon sonundaysa artık 4. yıldız için ağlarız.Burak bu sene bu kadar formsuz olmasına rağmen o saydığın forvetlerin hepsinden daha fazla gol attı.Bizim kadronun ihtiyacı olan şey kanatları kullanmaktı o da bu sezon olacak.Orta sahada sneijder, selçuk gibi pas dağıtıcılarımız olduktan sonra istediğimiz kanat oyununu oynamak hiç zor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: relling

quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Arkadaşlar geçen;
    Galatasaray Stats ‏@CimbomStatistic 31 Tem
    Şimdi açıklayalım sizleri bekletmek hoşuma gitmiyor. Geçen hafta kulübe önerilen isim Marcos Rojo.

Bu oyuncuyu bu hesap açıkladı,şimdi gazetelerre düşmüş vs vs..

Şimdi herşey bir yana,şu alttaki videoyu bi izleyin,oyunta tarzı sol ayağı filan tam aradığımız oyuncu değil mi ?

Topu oyuna sokması falan iyi.Hamleleride sert.Bizim ligde iş yapar ama 10dan açarlar kapıyı.

7m dan açmışlar kapıyı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: man in the dark

Fenerin forvetleri:Emenike,Sow,Webo,Kuyt
    Besiktas:Cenk,Mustafa,Demba ba
    Trabzon:Cardozo,Deniz Yilmaz,Emre Gural
    Bizim:Burak,Umut

Trabzon bile kaliteli yabanci forvet almisken,fener iki tane terminator sow ve emenike ile oynarken,bizim acilen yabanci santrofor kiralik falan olarak halletmemiz lazim!

• İshak Doğan'ı da Trabzonspor'a kaptı. Helal olsun ne diyelim.
  • Bnce yonetim herkesi ters kose yapicak unlu forvet alicaklar yine bu kadar uzun surmesinin tek aciklamasi bu olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umut gündoğanı vermeyiz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Bnce yonetim herkesi ters kose yapicak unlu forvet alicaklar yine bu kadar uzun surmesinin tek aciklamasi bu olabilir

banada öyle geliyor rakiplerin forvetlerine bak bizde sadece burak var
  • her sene aynı şey kamp dönemi başlamış hazırlık maçları yapılıyor bizimkiler hala transfer yapacak.
    ondan sonra futbolcu gelecek takıma ve arkadaşlarına alışacak ohooo
    bir seferde transferleri kampa yetiştirin be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: relling

Ondan sonra çift forvet oynayıp kanser olmaya devam edelim dimi?

Sezon sonundaysa artık 4. yıldız için ağlarız.Burak bu sene bu kadar formsuz olmasına rağmen o saydığın forvetlerin hepsinden daha fazla gol attı.Bizim kadronun ihtiyacı olan şey kanatları kullanmaktı o da bu sezon olacak.Orta sahada sneijder, selçuk gibi pas dağıtıcılarımız olduktan sonra istediğimiz kanat oyununu oynamak hiç zor değil.

bunu görebilen tek adamsın forumda tebrikler
    burak ın kesilme ihtimali yok, yine ilk 11 için biri alınırsa burak kanata geçer çıldırmaya asıl o zaman devam ederiz
    bize yedek yabancı forvet, oyun sıkışınca girip hava toplarını alacak biri lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

her sene aynı şey kamp dönemi başlamış hazırlık maçları yapılıyor bizimkiler hala transfer yapacak.
    ondan sonra futbolcu gelecek takıma ve arkadaşlarına alışacak ohooo
    bir seferde transferleri kampa yetiştirin be

Geleneklerimize ters
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Şaka maka geçen sene en az gol yiyen takımdık,doria,balanta veya rojo gelirse bu sene hiç yemeyiz herhalde Doria+Tarık+Yabancı forvet(veya Mevlüt) alınır Chedjou gönderilir diğer gönderileceklerle beraber.Bol alternatifli hem yedeği sağlam hem as kadrosu sağlam 3 kulvarda da rahatlıkla gidebilecek bir takıma sahip oluruz.

Böyle birşeyin olacağını hiç sanmam.

*Doria bonservis değeri yüksek bir oyuncu. Minumum 7.000.000 - 8.000.000 € değeri var. Ek olarak yanlış hatırlamıyorsam bir zamanlar kendisi için 15.000.000 - 20.000.000 € gibi rakamlar telaffuz ediliyordu. Brezilya kulüplerinin dikkat çeken oyuncuları (istisnalar dışında) hiçbir zaman düşük bedellere satılmadı.

*Tarık için 3.000.000 € - 4.000.000 € civarı bir ücret isteniyor.

*Ek olarak yabancı forvet yazmışsın. Forvette,stoperde elzem. Fakat bu takımda sırıtmadan oynayabilecek yabancı forvetleri sayabilir misin?

Beşiktaş Demba Ba yı, Trabzonspor da Cardozo yu aldı. Biz Şampiyonlar liginde mücadele edecekken ve durumumuz da bu iki takıma oranla daha iyiyken, daha düşük seviyede bir yabancı mı alalım? Yedek bekleyecek 2. - 3. sınıf...

Benim gözümde Trabzonspor Cardozo yu alıyorsa Galatasaray (Drogba nın yerine) Doumbia,Dzeko,Huntelaar gibi oyuncuları alabilmeli.

Şimdi gelelim bizim transfer bütçemize. Ne demiş Şükrü Ergün

http://www.3puan.com/content?id=3131

Satılacak oyuncular hariç 12.000.000 € bütçemiz var. Bugün 2 Ağustos. Liglerin başlamasına 20-25 gün kaldı. Çok uzun bir zaman kalmadı yani. Henüz oyuncu satmadık.

Fakat transfer yaptık. 4.000.000 € ya Olcan alındı. Geriye 8.000.000 € luk bütçe kalıyor. Bu bütçeyle de ancak basında ismi geçen Tarık ve Erkan alınabiliyor maalesef.

Yani iyi bir stoper + iyi bir forvet almak bu bütçeyle imkansız. Kaldıki yabancı sınırı da buna elvermiyor.

Muslera+Telles+Melo+Bruma+Sneijder => 5 yabancı

Doria + Forvet alınsa nasıl oynayacak? Alınan adamlar mı yedekte tutulacak?

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum bize genç, gelecek vaadeden ve kafa toplarında iyi ve yedek bekleyecek bir forvet lazım.
  • quote:

Trabzon bile kaliteli yabanci forvet almisken,fener iki tane terminator sow ve emenike ile oynarken,bizim acilen yabanci santrofor kiralik falan olarak halletmemiz lazim!

O yazdıklarının hiçbiri ile değişmem Burak'ı.Türkiye'nin en iyi forveti bizde diye sallayıp durur millet hala Burak'ı geçebilenini göremedim ben.Şu oyuncularımızı küçümsemekten vazgeçsek iyi olacak, yabancı forvet şart Burak'ın yanına doğrudur ama o listedekilerin hiçbiri Burak'ın kılı olamaz.
  • mevlütü transfer edeceğiz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

İshak Doğan'ı da Trabzonspor'a kaptı. Helal olsun ne diyelim.

ishak ı trabzonun alması iyi oldu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

O yazdıklarının hiçbiri ile değişmem Burak'ı.Türkiye'nin en iyi forveti bizde diye sallayıp durur millet hala Burak'ı geçebilenini göremedim ben.Şu oyuncularımızı küçümsemekten vazgeçsek iyi olacak, yabancı forvet şart Burak'ın yanına doğrudur ama o listedekilerin hiçbiri Burak'ın kılı olamaz.

Hala sadece gol ile oyuncu kıyaslayanlar var

Tek golcün var , oda 5-10 seviyesinde atarsa orta sıralarda olursun.

Burak kanatların gollerinide yiyor ozaman golünden düşelim ?

Bak bakayım fenerbahçenin ileri hücum hattındaki gol dağılımına birbirine yakın. Niye acaba ?

Adamlar gol kralı olacam diye bir dertleri yok. Burak topu alınca direk kaleye bakar.Yeteneği topu kanatlara dağıtacak pas istasyonunu yapacak seviyede değil. Bu Emenike'de de var.Webo ortaya geçince daha iyi oynuyorlar.

Süper ligin en yeteneksiz santrafor' u bizdedir. Galatasaray' ın tek forveti zaten ortalama 15-20 atar.Biz ona gol atamıyorsun demiyoruz.Top ona gelince atağı öldürüyosun diyoruz. Santrafor bir maçta gol atamıyorsa attıracak.Bizim maçlarda Burak gol atamazsa genelde beraber kalıyoruz yada yeniliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Hala sadece gol ile oyuncu kıyaslayanlar var

Tek golcün var , oda 5-10 seviyesinde atarsa orta sıralarda olursun.

Burak kanatların gollerinide yiyor ozaman golünden düşelim ?

Bak bakayım fenerbahçenin ileri hücum hattındaki gol dağılımına birbirine yakın. Niye acaba ?

Adamlar gol kralı olacam diye bir dertleri yok. Burak topu alınca direk kaleye bakar.Yeteneği topu kanatlara dağıtacak pas istasyonunu yapacak seviyede değil. Bu Emenike'de de var.Webo ortaya geçince daha iyi oynuyorlar.

Süper ligin en yeteneksiz santrafor' u bizdedir. Galatasaray' ın tek forveti zaten ortalama 15-20 atar.Biz ona gol atamıyorsun demiyoruz.Top ona gelince atağı öldürüyosun diyoruz. Santrafor bir maçta gol atamıyorsa attıracak.Bizim maçlarda Burak gol atamazsa genelde beraber kalıyoruz yada yeniliyoruz.

mantıklı yorum

• Beyler prandelli 11 de çok rotasyon yapan bi hoca değil belli bi 11 yapar biz de o 11 i ezberleriz ben öyle düşünüyorum. Yani telles ya da bruma 11den kesilmez. En fazla muslera yerine sinan oynar bazı maçlarda o maçlarda da koray yerine ched oynar.

Kısacası yabancı transfer beklemeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra en fazla erkan, tarik ve ya mevlut gelir. Yabancı transfer olmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yvonne Strzechowski

Beyler prandelli 11 de çok rotasyon yapan bi hoca değil belli bi 11 yapar biz de o 11 i ezberleriz ben öyle düşünüyorum. Yani telles ya da bruma 11den kesilmez. En fazla muslera yerine sinan oynar bazı maçlarda o maçlarda da koray yerine ched oynar.

Kısacası yabancı transfer beklemeyin.

Milli takımda zaten rotasyon yapamazsın, daha önce çalıştırdığı kulüplerde de rotasyon yapmasına gerek kalacak bir durum olmadı ama Galatasaray'da Lig, Kupa ve CL gibi 3 kulvarda oynuyorsan rotasyon yapmak zorundasın, bu yüzden geniş kadro kuruldu
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.