Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Eskişehir Erkan+Tarık için 20m TL istiyormuş. Bence bu yerli piyasasında gayet uygun.

o parayı bırak 15 milyon tl bile verilirse kombine,dekoderi falan iptal ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Geldiğinden beri hamit bu takımda oynayamaz dedik, takımı toparlıyor, gizli kahraman yeaaa dediler.

Orta saha direncini arttırıyordu fakat yavaştı sakatlıktan sonra iyice dağıldı

belli ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Eskişehir Erkan+Tarık için 20m TL istiyormuş. Bence bu yerli piyasasında gayet uygun.

o parayı bırak 15 milyon tl bile verilirse kombine,dekoderi falan iptal ederim

Et kanka sen de kurtul biz de kurtulalım.
  • bence biraz pazarlikla 18 milyon tl yani 6 milyon euro verilebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarık+Erkan 20milyon TL=7m euro demiş Esk başkanı takas olursa U.Gündoğan'ı istiyorlar bizden o kadar çok rakam konuşuldu ki buna bile evet denecek haldeyiz şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Doria nın gelebileceğine inanan arkadaşları cidden hayretle izliyorum.Adamı izlemedim doğrudur ama istatistikleri, hakkında söylenenler ve bunun üstüne FM 2014 ün en iyi defans oyuncusu olması ( burda pc başından atıp tutma gibi bişey demeyin boşuna biraz araştırın) bile bize gelme ihtimalini sıfıra indirgiyor.

Ancak ve ancak, Şampiyonlar Liginde oynayıp piyasasını arttırmak için bize kiralayabilirler diyorum.Sonra da büyük bir takıma gider...

Bruma bize geldi ama? yada ManU sahip olduğu Pogba'yı bıraktı.Bernard shaktar da örneğin.Zibilyon tane örnek verebiliriz.Başarılı bir şekilde scouting yapabiliyorsan her oyuncuya sahip olabilirsin.Akhisar Niasse örneği en güzel örnektir.Bizim olanaklarımız çok daha fazla.

Doria tabii ki bi scouting başarısı değildir kısmen Bruma'yı da scout ekiplerinin başarısına bağlayamayız ama arz talep meselesi denen bir şey var futbolda.Eğer Doria'yı istiyorsak ve rakiplerimiz liverpool arsenal gibi takımlar değilse veya isteyen bizden başka kulüp yoksa neden alamayalım?Sneijder gibi bir oyuncuyu 7.5m euroya aldık hatırlatırım.Üstüne ülkemizde düzenlenen turnuvada pogbayla birlikte en fazla dikkat çeken oyunculardan biriydi bruma ama biz aldık.

• Ohh be campell gelmiyormus rahatladim valla. Zaten bu sene gs de yana en buyuk umudum forvet hattiydi campbell gibi adamlar gelmezse isiniz yas inşAllah gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Erkan Zengın super olur. (Bruma-Erkan dönüşümlü oynayabılır bu yabancı kuralı saçmalığında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mockingbird13

Ohh be campell gelmiyormus rahatladim valla. Zaten bu sene gs de yana en buyuk umudum forvet hattiydi campbell gibi adamlar gelmezse isiniz yas inşAllah gelmez

Nerde gördün campbell veya o ayarda genç birini alacağız...Ayrıca geçen yıl

geçemediyseniz bizi bu sene hiç geçemezsiniz
  • Saçma sapan oyuncularla ilgileniyoruz. Santrafor gelmeyecek bu gidişle şampiyon olmamız imkansız. CL ön elemeyi kovalamalıyız.

• Bizim çılgın çocuk yine formunda.Bu sene çok canlar yakacak yine.
  • Bize adam akıllı bir forvet lazım , burak'ı ateşleyip aynı zaman da bizi burak'ın eline düşürmeyecek bir forvet.
  • Bana göre yapılması gerekenler.
    1)Erkan+Tarık hemen alınmalı. (Bakın tarık çok büyük potansiyel erkan dediğiniz adam fenerle oynadığı tüm maçlarda o kanadı yerle bir etti)
    2) Şedcunun yerine yabancı stop. + yabancı santrafor(veya mevlüt tercihim değil ama olabilir)
    şimdi bu transferleri yaparsak.
    4-4-2 ve 4-2-3-1 çok rahat oynarız. Ayrıca yabancı konusunda esnek oluruz. Bruma tüm maçlarda oynayamaz zaten bu gerçek böyle bir kondsiyonu yok. Gerekli maçlarda erkanı o kanada alıp yabancı stop veya yabancı forvet oynatılır. Veya tarık sola hamit,veysel sağa geçip yine yaancı stop ve yabancı forvet oynar.
    Eğer dediğim transferleri yaparsak cidden çok alternatifli ve hücumcu bir kadromuz olur. Fenerin 1 ay webo sow emenike yararlanamayacağını da düşünürsek(ki ne yapacklar bilmiyorum) cidden şampiyonluk yakın. Şampiyonlar ligi için ise gruplardan çıkma olur diye düşünüyorum en fazla onun harici bu kadro uefaya her türlü katılır.

• Erkan ve Tarık 6-7 milyon Euro fena değil bu yerli piyasasında. Kadroya çok iyi takviye yapmış oluruz. Yerli yedeklerimiz vasat. Tarık, Veysel'i keser mi bilmiyorum ama Erkan Bruma'nın yedeği olacaktır.
  • erkan ve tarık ikisi toplam 2 milyon eder.
  • Takımdan Umut Gündoğanın takasla satılarak falan gönderilmesi tamamrn hata olur. Prandelli tabii ki benden daha iyi bilecek ama bu adamın kumaşı var. Oynar bu adam. Veyselden çok umutlu değilim ama bakalım... Yine de sağlam nonda tarzı bir forvet istiyorum takıma.

• @WINTER IS COMING

Transfer bütçen 10 milyon. Niye 10 milyon? Paraları Burak'a, Selçuk'a saçma sapan anlaşmalar yapıp, emeklilik parası çıksın kafasıyla hareket eder gibi yıl geçtikçe artan bir anlaşma yaptığın için olabilir mi? Ya da Eray denilen ''kalecinin'' aldığı maaşının birkaç katı miktarda anlaşma yenilenip, akabinde beğenilmeyerek kiralık verilmeye çalışılması yüzünden olabilir mi? Veya Hakan Balta gibi bir oyuncunun sözleşmesinin ''olağanüstü'' iyileştirilmesi yüzünden olabilir mi? Veya birilerinin büyük hizmetleri sonucu 3.5 milyon'a alınmış Hajroviç aleni kaçırılmış, ki sen bu rakam için ''hiç de önemli bir rakam değil,'' modundasın ve bu rakam transfer bütçesinin yüzde 30'u yapıyor. Daha oyuncunun talep ettiği ciddi miktarda paralar da var.

Sonra bütçe yok. Mancini de bu bahane ile gönderildi. Ama asıl sorun bütçe değil, vizyon.

Bu sene saç baş yolduran adamlar, yine lig bitince kurtarıcı ilan ediliyor. Fenerbahçe'deki Sow bizde olsa, Burak'ın iki katı gol atar ve attırır. Burak'ın attığı gollere bakılıyor ancak engellediklerine veya kaçırdıklarına pek önem verilmiyor nedense. Türk liginde atan kazanır. Defansın ne kadar pert olursa olsun, forvet hattın iyiyse, kazanırsın. Beşiktaş bunun örneği, Fenerbahçe bunun örneği. Beşiktaş gitti Ba'yı aldı, ki bana göre tam bizim ihtiyacımız olan tipte bir oyuncuydu. Maliyeti ise çok çok uygun. Neden alınmadı? Cevap yok.

Semih bu sene yaptığı hatalar ile meşhur oldu, Chedjou gitsin diye dua edilir oldu, Telles defansif olarak çok zayıf, Veysel ikinci yarı oyundan düşer bir performans çiziyor. Önlerinde bu sezon inatla oynamayan ancak, oynamadığı halde zam alan bir Selçuk var. Daha ileride bir Burak var. Geçen sezon alınıp oynatılmayan yabancılar var.

Yabancı sınırı 5 olmuş, alternatif kadro çıkaramaz hale gelmiş takım. Kadroya yazılabilecek kafadan 5 kaliteli yerli oyuncumuz var mı?

Durumun vahameti gözler önünde. Üzerine ayağı top yapan, geçen sene bir türlü kesilemeyen Selçuk yerine oynatılması gereken Umut Gündoğan'ı takasta kullanmayı düşünen bir yönetim var.

Üç kulvarda mücadele edecek olan bir takım için çok eksik var. Ama yöneticiler de senin gibi düşünüyor ve ''Boşver Şampiyonlar Ligini Türkiye Kupasını, ligi alalım yeter,'' diyorsa ayrı. Bu kadro kör topal ilerleyip, Fenerbahçe'nin yapacağı hataları değerlendirebilirse, belki şampiyonluğa oynayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Ohh be campell gelmiyormus rahatladim valla. Zaten bu sene gs de yana en buyuk umudum forvet hattiydi campbell gibi adamlar gelmezse isiniz yas inşAllah gelmez

Wenger acikladi kalacak diye ayrica haklisin gecen sene almeida gibi bir finisherimmiz varken bile gecenediysek demba ba ile hic gecemeyiz

• Yanliz bjk ve fb bu kafayla giderse yabanci sayisi 3e duser taraftarlari bile avrupada basariyi birakmis galatasarayla ugrasiyorlar aradaki farki en iyi anlatan
    Kimisi feyenoordu elemeyi basari sayar kimisi madridi👍

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Wenger acikladi kalacak diye ayrica haklisin gecen sene almeida gibi bir finisherimmiz varken bile gecenediysek demba ba ile hic gecemeyiz

yine her seneki gibi erkenden şampiyon etmeyin de kendinizi.

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.