Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

arkadaşlar twitter hesabımı kapatmıştım haliyle unuttum çoğu kişiyi bir iki duyumcu söylerseniz takip edeyim ara sıra

Tek tek yazmıyım benim takip ettiklerimden bakıp bulabilirsin, @erycebeci

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trtspor a gore Doria yi satin alma opsiyonuyla kiraliyoruz, Tarigi kapa bildiriyoruz.

Defansa yabanci gelirse Joel i unutalim. Daha elde Dany, Eboue, Ontivero belki daha hatirlayamadigim kisilerde var :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ bek gerekyior
  • Muslera gitsin diyenler kalecisiz günlerimizi çabuk unutmuş. Açıp 2 3 eski maçı izlesinler bence.

• Campbell için resmi teklif yapıldı

The Times gazetesinin haberine göre Galatasaray Arsenal'in Kosta Rikalı golcüsü Joel Campbell için İngiliz kulübüne resmi teklifte bulundu. Campbell'i için sarı kırmızılıların satın alma opsiyonuyla birlikte kiralama teklifinde bulunduğu belirtildi. The Times'ın iddiasına göre Joel Campbell için kiralama ücreti olarak 1 milyon Euro isteniyor ve oyuncunun yıllık maaşının tamamı da Galatasaray tarafından ödenecek.
  • Santrafor alamazsak bu seneyi unutun
  • Muslera mı saçmalamayın. Ula sinan bolat yedegi de eray mı olacak. Kolpa haber inanmayın.
    ama 2016/2017 sezonuna mitroglou yu yazın bence trabzonda bu sene patlama yapacak bu adam. E tabi sonraki senede bizde

• Erkan ve Tarık büyük ihtimalle gs' de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilsiz Gurme

Erkan ve Tarık büyük ihtimalle gs' de.

Erkan ,Allah`a yakın Galatasaray`a uzak olsun
  • Canı oynamak isterse kendi başına maç kazandirabilecek oyuncu, kupada onun sayesinde finale geldik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Campbell için resmi teklif yapıldı

The Times gazetesinin haberine göre Galatasaray Arsenal'in Kosta Rikalı golcüsü Joel Campbell için İngiliz kulübüne resmi teklifte bulundu. Campbell'i için sarı kırmızılıların satın alma opsiyonuyla birlikte kiralama teklifinde bulunduğu belirtildi. The Times'ın iddiasına göre Joel Campbell için kiralama ücreti olarak 1 milyon Euro isteniyor ve oyuncunun yıllık maaşının tamamı da Galatasaray tarafından ödenecek.

Yıllık maaşı nekadarmış
  • quote:

Canı oynamak isterse kendi başına maç kazandirabilecek oyuncu, kupada onun sayesinde finale geldik.

Bence finali de onun bencilliği yüzünden kaybettiniz.

• Beyler izledim de bir heycan bastı Bu sene ki en büyük transferimiz inşallah düzenli 11 oynar. Geçen sene sakatlanana kadar takımda beni heycanlandıran tek adamdı.
  • elimizdeki gereksiz yabancıları gönderemedik daha. Büyük bi sorun.

Eboue ve Dany dışındakiler klüp bulur fakat bu ikisi her klübe gitmezler. Problem çıkartırlar.
  • eee Emre çolak ? Kaç teknik direktörle çalıştın ,Medya da arkanda oldu taraftar da, forma şansı da buldun ??? Bu ne şımarıklık bu ne tembellik böyle ? 23 yaşında kadroya dahi ismi yazılmayan bir adam oldu çıktı....Yazık....Aydın yılmaz ? aynı şey onun için de geçerli..son sakatlığı aldatmasın bu adam 2007 den beri takımda....Paşa paşa gidin ve artık seviyenizin takımlarında oynayın...bu taraftarın size inancı kalmadı...Hamit'in maaşına kimler oynar bir düşünün...Yabancı sınırı boğazımıza basmışken en çok faydası dokunması gereken adam Hamit değil mi ? Sakatlıktan öncesini de biliyoruz..Schalke maçı için allah razı olsun ama böyle oynayacaksa takımda yeri asla yok...Amrabat'ı Fatih terim bile adam edemedi...Taktiksel uyumu sıfır....Orta yaparmış yapamazmış ben onunla ilgilenmiyorum....Günmüz futbolunda taktiksel yeteneği ve öğrenme becerisi olmayan adam gençken küçük takımlarda, yaşlanınca ancak halı sahada oynar...Aynı filmi bir daha izlemek istemiyoruz....acil kurtulmamız gereken oyucuların başında amrabat geliyor....
  • quote:

Canı oynamak isterse kendi başına maç kazandirabilecek oyuncu, kupada onun sayesinde finale geldik.

Sokak topcusu

Canı oynamak istesede birşey yapamaz.

Bize verip zarar etmeyin nede olsa 10 milyon euroluk adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Mahmut Uslu'ya beyin fakiri dedigim icin 4 gun ban, Ertem Sener ve Acun'a yalaka dedigim icin 2 ser uyari puani aldim. Besiktas konusunda 2 şahis Galatasaraylilara beyinsz dedi diye sikayet ettim birinin mesaji silinmis digeri duruyordu ve cezada almamislar. Son durumu bilmiyorum ama aksam tekrardan ceza almalari icin yazacagim.

Ayrica yalaka dedigim icin forumdestege basvurdum ve hakli kaile almadilar, arama kismina yalaka ve esanlamlilarini yazip arattim, en az 250-300 mesaj var ve hepsini sikayey edecegim, kisiye gore muamele yapiyorlarsa bana yapilan her cezanin benzerlerini bulup sikayet edecegim usenmeden....

Troll'ün tekine şu gif ile cevap verdiğim için 1 hafta bölümden uzaklaştırılmıştım. 2 - 3 gün sonra cezayı açtılar sağolsunlar. Şikayet edende aynı troll'dü. İsmini hatırlamıyorum kusura bakmayın. Böyle ergenler olduğu sürece forumun tadı kaçıyor.

/>
  • Size geldiginde di maria muamelesi yaparsınız, Olcan örneğinde ki gibi.
    Neyse umarım kalır ama yönetim satmayı düşünüyor

• quote:

Size geldiginde di maria muamelesi yaparsınız, Olcan örneğinde ki gibi.
    Neyse umarım kalır ama yönetim satmayı düşünüyor

di maria değilde belki takoz recep muamelesi yapabiliriz
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.