Şimdi Ara

Galatasaray 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.304
Cevap
37
Favori
270.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: malum kişi

keşke böyle olsa

burak/drogba

arda sneijder nani/hamit

selçuk
    melo/alper

baines chedjou semih eboue
    muslera

Baines?

Hayatta gelmez Gs'ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Eğer ki q7 gelirse bütün güvenim sıfırlanacak .

ya arkadaş bu herif gözümüzün önünde ortalığı karıştırdı gitti ne diye geri getirmeye uğraşıyorsunuz ?

TAKIMDA PAPAZ İSTEMİYORUM!

Kaldı ki hiçbir zaman 1. sınıf bir oyuncu olamamış bir balonu , bu kadar büyük hedeflerin önüne koyarsan sonrasında yaşanacak hayal kırıklıklarından sen sorumlu olursun!

Q7 kesinlikle yönetimdeki bazı iş bilmezlerin burnunu sokması sonucu ortaya çıktı.Benim bildiğim Fatih hoca bu adamı almaz istemez

Aynen katiliyorum hocam, Melosuz ortasaha cok kirilgan olur. Alper Melonun yerini dolduramaz. Bu sartlarda bile 1 fazla yabancimiz var.
  • Quaresma'yı o kadar da hafife almayın arkadaşlar.Çöp vs vs.. bunlara ben katılmıyorum,ayrıyetten Quaresma'nın Beşiktaş mazisinde,sorumluların kesinlikle Beşiktaş yönetimi olduğu kanısındayım.Biraz hafızamızı canlandıralım,yaşanan sıkıntıları hatırlayalım mesela.. Peki Sneijder'e 2. senesinde yıllık ücretinin düşüreceğimizi söyleyelim ne yapar acaba? Onun ardından düşürülen ücreti kabul ettikten sonra kendisine kulüp bulmasını isteyelim bakalım ne oluyor?

Ben kendi adıma konuşuyorum,Quaresma bence karaktersiz bir oyuncu değil.10/11 sezonunda yani BJK'ye ilk geldiği sezonda neler yaptığını hatırlayalım,sonrası malum sakatlığı oldu.Toparlayana kadarda yönetimle ters düştü.Ben bu transfere olumlu bakıyorum ama;sözleşme Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda yapılırsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Quaresma'yı o kadar da hafife almayın arkadaşlar.Çöp vs vs.. bunlara ben katılmıyorum,ayrıyetten Quaresma'nın Beşiktaş mazisinde,sorumluların kesinlikle Beşiktaş yönetimi olduğu kanısındayım.Biraz hafızamızı canlandıralım,yaşanan sıkıntıları hatırlayalım mesela.. Peki Sneijder'e 2. senesinde yıllık ücretinin düşüreceğimizi söyleyelim ne yapar acaba? Onun ardından düşürülen ücreti kabul ettikten sonra kendisine kulüp bulmasını isteyelim bakalım ne oluyor?

Ben kendi adıma konuşuyorum,Quaresma bence karaktersiz bir oyuncu değil.10/11 sezonunda yani BJK'ye ilk geldiği sezonda neler yaptığını hatırlayalım,sonrası malum sakatlığı oldu.Toparlayana kadarda yönetimle ters düştü.Ben bu transfere olumlu bakıyorum ama;sözleşme Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda yapılırsa..

İnter? Chealse? oralarda firtinalar mi yaratti? 2 kendine calim atti. baska da bir sey yok. İnterliler gittiğinda bayram etti, kurtulduk diye.

Forzainter forums var, ortaya gidip bir sor bakalim, clde hedefimzi var, Quaresmayi aliyoruz de, bakalim ne diyecekler? emin ol dalga gecerler.

Quaresma kimdir ya? 2 trivela yapip, hareket yapip taraftarin gözünü boyayan bir oyuncu.

• Forza Galatasaray ! ‏@forzacimbom1905 11 dk
    SON DAKİKA | Ricardo Quaresma ile 3+1 yıllık sözlesme imazalandıgı konusuluyor.

*

Q7 bitmiş.
  • Bedavaya gelen bir Quaresmaya kesinlikle lafım olmaz.
    Ayrıca Galatasaray'daki davranışlarının ve oyununun farklı olacağını düşünüyorum.
    Beşiktaş'ta oynarken bu adam kendini takımın en üst seviyesinde görüyordu ki haklıda. Ama bizim için aynı şey geçerli değil. Bizde saçma sapan hareketler yaparsa Drogba'dan fırçayı yer ve sen kim oluyorsun da diyemez. Ayrıca Fatih Terim faktörü de var.
    Quaresma gelirse Arda için umudum artar.

• quote:

Orijinalden alıntı: iloveTheaqueen

quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Quaresma'yı o kadar da hafife almayın arkadaşlar.Çöp vs vs.. bunlara ben katılmıyorum,ayrıyetten Quaresma'nın Beşiktaş mazisinde,sorumluların kesinlikle Beşiktaş yönetimi olduğu kanısındayım.Biraz hafızamızı canlandıralım,yaşanan sıkıntıları hatırlayalım mesela.. Peki Sneijder'e 2. senesinde yıllık ücretinin düşüreceğimizi söyleyelim ne yapar acaba? Onun ardından düşürülen ücreti kabul ettikten sonra kendisine kulüp bulmasını isteyelim bakalım ne oluyor?

İnter? Chealse? oralarda firtinalar mi yaratti? 2 kendine calim atti. baska da bir sey yok. İnterliler gittiğinda bayram etti, kurtulduk diye.

Forzainter forums var, ortaya gidip bir sor bakalim, clde hedefimzi var, Quaresmayi aliyoruz de, bakalim ne diyecekler? emin ol dalga gecerler.

Quaresma kimdir ya? 2 trivela yapip, hareket yapip taraftarin gözünü boyayan bir oyuncu.

O senin fikrin arkadaşım.Ben beğenirim sen beğenmessin.Belki sen haklısındır da..Ama şartlar uygun olduktan sonra,Galatasaray bu işten zarar görmediği sürece,en basitinden alternatif olarak Quaresma'nın zararından çok yararı olacağını düşünüyorum.

• bence melo kesin alınmalı. melo'ya vereceğimiz bonservisle o kalitede başka oyuncu asla bulamayız anca hiç bilinmeyen bir genci bulup çıkarırsan olur ama o da çok düşük ihtimal.
    en iyisi melo yu almak. agresif magresif idare edeceğiz. ayrıca bence o mevki biraz böyle çirkef kavgacı oyuncu istiyor. yani bunu artıya da çevirebiliriz.
    melo alınmayıp o kalite başka oyuncu alınacaksa g.inler alınmalı. en azından yabancı kontenjanını yemez, verdiğimiz paraya daha az acırız.

sol bek için carlinhos'a bayağı bir öncelik verilmiş. büyük ihtimal alırız.
    stoper chedjou deniyor. o da iyi. ayriyeten yerli biri alınabilir. otursun kenarda.
  • quote:

Siyah – Beyazlı kulübün başkanı, geçen sezon ortasında yolları ayırdıkları Ricardo Quaresma’nın Galatasaray’a gideceği haberleriyle ilgili de ilginç bir yorum yaptı. Orman, “Bu haberleri okuyunca gülüyorum. Gitsin orayı da karıştırsın, bozsun” ifadelerini kullandı.

Hala böyle bir adami isteyen var. Futbolculuğu cöp. Bilerek kirmizi görür, takimin huzurunu bozar, kimse sevmez. Kimse kusura bakmasin ama Meloyu almayipta bu cöpü alirlarsa, büyük hayal kirikliğina uğraririm, clde basarida sampiyonlukta hayal olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

quote:

keşke böyle olsa

burak/drogba

arda sneijder nani/hamit

selçuk
    melo/alper

muslera

Baines?

Hayatta gelmez Gs'ye

keşke olsa dedim zaten bende pek ihtimal vermiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

quote:

keşke böyle olsa

burak/drogba

arda sneijder nani/hamit

selçuk
    melo/alper

muslera

Baines?

Hayatta gelmez Gs'ye

keşke olsa dedim zaten bende pek ihtimal vermiyorum

• quote:

Marca: Bu sezon transfer bombaları patlatacak takımlar: Monaco, PSG, Galatasaray, Real Madrid, Chelsea, Manchester City

Bizim yönetimde Q7'nin peşine 1.5 sene koşsun, ilk bombamız böyle bir etki yarattı;

• ALİ ‏@FERAHBOT 2 dk
    Atalarimiz bosuna dememisler,yarin ola hayrola...
  • Quaresma haberi yalan bence
  • Q7 bonservisi elinde gelip cuzi bir ücrete oynarsa bence sakıncası yok, denenebilir. yani amrabat ile yarışır en azından ve bence amrabattan da formayı alabilecek potansiyeli var.
  • Ne Q7 si arkadaş önce gidip Meloyu alsanıza şu Meloyu kaçırırsa yönetim ilk büyük hatayı yapmış olurlar son 2-3 aylık süreçte takımın en iyi oyuncusu Melo inş. b.k yoluna gitmez

birde bende kadro yazayım

Muslera

Carlinhos Semih Chedjou Eboue

Melo
    Selçuk

Snejder
    Arda Drogba Nani

Buda benim CL kadrom ligte de Alper Gökhan Hakan falan oynarız işte

• Farkında mısın bilmiyorum ama tok satıcı rolünde olan quaresma değil biziz. Bizim istediğimiz ücretlere ( bonservissiz + 1.5 yıllık ücret gibi) gelirse bu kumar oynamak değildir, kaybedeceğimiz birşeyimiz olmaz bu takım kimlere kimlere 1.5 veriyor. Ama ya tutarsa ? Ortalığın canına okur Quaresma. Adamlar quaresmaya yanlış hatırlamıyorsam 8 milyon bonservis + 2.5 milyon verdi, sonra fakir edebiyatı yapınca quaresma'da karıştırdı ortalığı. Kısacası ; kaybedeceğimiz birşey yok ama kazanacağımız çok şey olabilir. Bu takım Quaresmaya yıllık 3 vermez merak etmeyin, arkanıza yaslanın izleyin.
  • arkadaşlar, sizce kadrodan kimler gitmeli özellikle yabancı olarak?

bence riera amrabat ulfa elmander gönderilmeli kaynak yaratılmalı (riera elmander amrabattan en az 15m € kaynak yaratırız)
    melo/g.inler chedjou carlinhos alınmalı. bu üç mevki zaten açığımız olan mevkiler. yani zaten %100 birileri alınacak.

şimdi sattıklarımızla elde ettiğimiz 15m € kaynağı harcamaya geldi. bu paraya az da kulüp eklerse 1-2 okkalı hücum oyuncusu alınabilir.
    ve bence bu alacağımız 1-2 hücum oyuncusu amrabat elmander riera gibi oyunculardan daha fazla verim verebilir.
    yani ne bileyim elinde riera amrabat gibi 2 oyuncu olacağına bir tane nani olsun.
    hoş ben nani ye ayılıp bayılan biri değilim ama bu 2 isme göre daha ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Farkında mısın bilmiyorum ama tok satıcı rolünde olan quaresma değil biziz. Bizim istediğimiz ücretlere ( bonservissiz + 1.5 yıllık ücret gibi) gelirse bu kumar oynamak değildir, kaybedeceğimiz birşeyimiz olmaz bu takım kimlere kimlere 1.5 veriyor. Ama ya tutarsa ? Ortalığın canına okur Quaresma. Adamlar quaresmaya yanlış hatırlamıyorsam 8 milyon bonservis + 2.5 milyon verdi, sonra fakir edebiyatı yapınca quaresma'da karıştırdı ortalığı. Kısacası ; kaybedeceğimiz birşey yok ama kazanacağımız çok şey olabilir. Bu takım Quaresmaya yıllık 3 vermez merak etmeyin, arkanıza yaslanın izleyin.

Keita ve Yattarayida alalim, ondan sonra yaslanir, fenerin sampiyonluğunu izleriz birlitke.

Sende yabanci sinirlamasi var. Meloyu alirsan 7 oluyor. Amrabat yedekte. Bu Quaresma dediğin adam cöpün cöpü.

2 calim atar, 2 trivela baska bir sey yok. İnterde ne yapti? Chealse ne yapti? Orada da ayniydi. Bilerek kirmizi görür, sorunlu, disiplinsiz. takiminda kimse sevmez. Fikret Ormanin aciklamasi var daha bugün.

Bu adam savunma yapmaz, pres yok, bitirici degil, kenar forvet degil, takim oyunu oynamaz.

2 calim, 2 trivela baska bir sey yok. Cöpün cöpü.

Gecen sene A.Madrid maci vardi, ilk yariyi zor tamamladi. Tel Aviv gibi zayif rakip olunca 2 calim atar, 2 trivela yapar, gol falan atarda, rakip A.Madrid bile olunca, rezil olur.

• quaresma da iyidir ama o geleceğine nani gelsin olm ya yapmayın

ayrıca gellmeeeeezzzzzz
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.