Şimdi Ara

Galatasaray 2012/2013 Sezonu Maç Konusu | STSL | Eskişehirspor - Galatasaray l (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.691
Cevap
84
Favori
792.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüh be şu sıralar fazla tutulmaz konu diye mesaj atmadık kaldık 2. sayfaya...

Umarım ki avrupada bir başarı yakalarız hadi hayırlısı...
  • Hayırlı olsun şimdiden

Bu sene daha fazla gol atacağımızdan eminim
  • Yerimizi sağlamlaştıralım.
  • Buraya reklam verebilirsiniz.

PM'den ulasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: S10ERM

İlk sayfada benimde mesajim olsun basarilar beyler insallah centilmence guzel bir lig olur cl maclarinda zaten tek yurek olucaz onun icin ilk sayfaya yazmama kizmayin

Kalk ordan ben oturucam
  • Yerimizi alalım.
  • Yerimizi alalim
  • Arkadaslar sampiyonlar ligini neden gozumuzde buyutuyoruzki kotu rum takimi anarthosis bu sene ceyrek final oynamadimi defansimiz fena sayilmaz ama bir takviye fena olmaz hamit orta alanin soluna saglam bir adam birde son vurusu iyibir forvet aldikmi ben ceyrek finali asicagmizi dusunuyorum.korkulacak donemler eskide kaldi benim yasin 27eskiden gotebirgla malmoyle flan eslesirdik kac gol yiycez diye dusunurduk simdi tek cekinecemiz takimlar barcelona real madrid chelsea manchaster city -utd gibi takimlar onlarda ekonomileri sayesinde iyi yildizlarla bu haldeler.ben bu sene en kotu gruptan 2.cikip ist turlara cikacagmizi dusunuyorum saygilar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh be ilk sayfaya yetişemedik iyi mi Neyse herkese hayırlı uğurlu olsun.

İnşallah kazasız belasız bir sezon geçirmek,nice başarılı maçlar çıkarmak dileğiyle !

Fatih hocadan üst üste 2. şampiyonluğu bekliyoruz
  • şuraya kıvrılalım bakalım
  • ne dersiniz arkadaşlar,bu sene konu 1000 sayfayı bulur mu?
    malum şampiyonlar ligi de var
  • Yerimizi alalim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi hayırlı ola
  • Mesajım takılsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Arkadaslar sampiyonlar ligini neden gozumuzde buyutuyoruzki kotu rum takimi anarthosis bu sene ceyrek final oynamadimi defansimiz fena sayilmaz ama bir takviye fena olmaz hamit orta alanin soluna saglam bir adam birde son vurusu iyibir forvet aldikmi ben ceyrek finali asicagmizi dusunuyorum.korkulacak donemler eskide kaldi benim yasin 27eskiden gotebirgla malmoyle flan eslesirdik kac gol yiycez diye dusunurduk simdi tek cekinecemiz takimlar barcelona real madrid chelsea manchaster city -utd gibi takimlar onlarda ekonomileri sayesinde iyi yildizlarla bu haldeler.ben bu sene en kotu gruptan 2.cikip ist turlara cikacagmizi dusunuyorum saygilar...

3.torbadan katılacak takımları yenmemiz zorken, senin bunları yazman garip geldi bana.Sen umut ettiklerini yazmızsın ama gerçekler acıdır

• Hadi bakalım hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi hayırlısı
  • Bu sezonda şampiyonuz. Dediydi dersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.