Şimdi Ara

Galatasaray 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Fenerbahçe - Galatasaray | (884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.839
Cevap
27
Favori
789.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abartmayın beyler arada böle yenilgiler iyi olur yönetim uyanır şanslıyıski transfer dönemi hala kapanmadı fatih hocanında bi dayanağı olur ünal başganla konuşurken son maç kasetini verir alın bakın son 2 maçtır pozisyonumuz yok ben şu şu bölgeye adam istiyorum alınırsa iyi olur alınmazsa sorumluluk kabul etmem diyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Bu Riera futbolcuysa bende Pamuk Prensesim.

olsa da yesek

pamuk şeker yani
  • bugün çok net gördükki bu takıma play off için kesinlikle transfere ihtiyacı var

eğer ki almazlarsa ünal aysal hakkındaki bütün düşüncelerim değişecek
  • Kazım coştu
  • Kazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

quote:

Orijinalden alıntı: Atabérk

ULAN YETER , SANKİ KÜME DÜŞMEYE OYNUYORUZ DA TRANSFER DE TRANSFER , LİDERİZ İŞTE TUTTURMUŞSUNUZ TRANSFER DİYE

takım yeterli mi? ahahahah. güldürmeyin. allah bilir sabriyi de savunuyorsundur sen... bu kadar iyi niyetin futbolda işi yoktur. dön bak fenere aramızda bu maçtan sonra 3 puan fark kalacak onlar da kazanırsa. adamlar deli gibi transfer yapıyorlar 2. oldukları halde. gerisini sen düşün.

deli gibi transfer yapıyorlar ne demek?altı üstü bi forvet aldılarki zenci guizaları varken alsınlar yani.sercan>bievenü bence tabi cl için forvete belki bişeyler yapılır kanata bu lig içinde 1transfer yapılabilir.baltada bu lig için yeterli bence ama cl için onun yerinede biri alınabilir

• Yok abi ya acayip kötü oynuyoruz bu takım transfer yapmazsa ne normal sezonu 1. bitirir ne de şampiyon olur.
  • karşı karşıya atamadı radyodan duyduğum kadarıyla
  • balta, sabri bu takım küme düşmeye oynasa yine olmamalı sahada..herşeyi geçtim bugün takım isteksiz..
  • Yenilmemizi istiyorum umarım farkına vararlar birşeylerin eksik olduğunun..
  • Yiğit atardın onu bee!
  • En az 3 transfer lazım
  • quote:

Ya bakın ne diyorum , transfer yapmazsak küme mi düşeceğiz , e 2. duruma düşeriz ne olacak abartmayın , böyle maçlar transfer olsaydı da olacaktı kayıplar olacaktı

Sen 2. liği Galatasaray'a yakıştırıyorsan....
  • Sefilleri oynuyoruz bu takımdan sabri,hakan balta,reira,kazım bu takımın topçuları olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

yenilseniz bile lidersiniz.bundan güzel birşey olur mu ? bence sıkıntı yapmayın.

hadi hadi sen değil de sizin taraftarlar ne güzel seviniyorlardır şu an bukalemun gibi...

Niye sevinmeyelim ki ? Senin rakibin puan kaybetse sevinmeyecek misin ? Bukelemunlukla ne ilgisi var ? Saçmalamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bu nasıl bir oyun ya sahada kimse yok. Selçuk melo ne iş yapar bu adamlar? Hakan, Sabri, Kazım defolun gidin artık

Hakan, Sabri, Kazım

Şeytan üçgeni arkadaş ya, 3 kişi eksiğiz resmen. Ciddi bir performans düşüklüğü var deplasmanlarda, sabri artık ne kadar katkısızsa, eboue gitti o kanat yok resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Tolkien

quote:

Ya bakın ne diyorum , transfer yapmazsak küme mi düşeceğiz , e 2. duruma düşeriz ne olacak abartmayın , böyle maçlar transfer olsaydı da olacaktı kayıplar olacaktı

Sen 2. liği Galatasaray'a yakıştırıyorsan....

Lafı neresinden anlıyorsun ? En fazla 2. liğe düşeriz diyorum , merak etme bu takımın tekrar lider olacak gücü var. Neyse uzatmayalım
  • BAM'dan kurtulduk derken HSK cikti simdi

HSK
  • Kazım da Riera da rezalet. Transfer yapılmadan şampiyon olamaz bu takım.
  • Allah belanızı versin.
    Şu takımdaki kanat oyuncularına bakın ya: Emre, Yiğit, Kazım, Aydın, Engin ve Riera gel de kanser olma bir de bunların arkalarında Sabri ve Balta gibi öküz adamlar var.
  • 
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.