Şimdi Ara

Galatasaray 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Fenerbahçe - Galatasaray | (883. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.839
Cevap
27
Favori
789.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

yenilseniz bile lidersiniz.bundan güzel birşey olur mu ? bence sıkıntı yapmayın.

hadi hadi sen değil de sizin taraftarlar ne güzel seviniyorlardır şu an bukalemun gibi...
  • ULAN YETER , SANKİ KÜME DÜŞMEYE OYNUYORUZ DA TRANSFER DE TRANSFER , LİDERİZ İŞTE TUTTURMUŞSUNUZ TRANSFER DİYE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Gitti artık maç.Adam gibi pozisyona bile giremiyoruz.Daha transfer yapmasın yönetim.

zaten transfer clye lazım.tabi eğer 34de 34 düşünmüyorsan.
  • Kazım, Sabri , Riera, Hakan Balta, Sercan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atabérk

ULAN YETER , SANKİ KÜME DÜŞMEYE OYNUYORUZ DA TRANSFER DE TRANSFER , LİDERİZ İŞTE TUTTURMUŞSUNUZ TRANSFER DİYE

maçı izliyo musun sen ? pozisyona giremiyoruz.forvet yok.mal mal rieralar sercanlar oynuyor.
  • kilidi açacak oyuncumuz yok işler zora girince. arda mesela böyle bir oyuncuydu işler sıkıntıya girince topu isteyip birşeyler yaratabiliyordu. hala yok o pahalı bu bilmemne diye kimseyi almıyorlar hayret.

bursaspora da tebrikler. göya geçen senenin şampiyonular. 11 kişiyle kendi ceza sahalarındalar.
  • Geçmiş olsun artık dönmez maç.

Buradan 3 puan almamız çok iyi olacaktı.
  • Öykkkk... Bu Kazımlarla Rieralarla bu iş olmaz arkadaş.
  • Oradan yukarı nasıl vurabiliyorsun arkadaş bunca yıldır futbol oynuyorum çözemedim.
  • Sabri gerçekten pişmanlık, o kanat ataklarda komple felç
  • quote:

ULAN YETER , SANKİ KÜME DÜŞMEYE OYNUYORUZ DA TRANSFER DE TRANSFER , LİDERİZ İŞTE TUTTURMUŞSUNUZ TRANSFER DİYE

takım yeterli mi? ahahahah. güldürmeyin. allah bilir sabriyi de savunuyorsundur sen... bu kadar iyi niyetin futbolda işi yoktur. dön bak fenere aramızda bu maçtan sonra 3 puan fark kalacak onlar da kazanırsa. adamlar deli gibi transfer yapıyorlar 2. oldukları halde. gerisini sen düşün.
  • Uzun bir aradan sonraki ilk yenilgimizde bu kadar sinirleniyorsanız siz nasıl olduda geçen sene kalp krizinden gitmediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentatlos

quote:

Orijinalden alıntı: West!

bu sabri ve hakan BALTA ısrarı niye????????

balta yerine kim oynayacak.sabri yerine urfalıyı koysan stoperin zan dahamı iyi?

sabri-urfa >urfa-zan

kimse o ankaragücü maçından sonra ben teknik direktör olsam rierayı oynatmazdım demesin.bu kadrodaki çıkabilcek en iyi 11 çıktı bence.tabi kadro yetersiz o ayrı

sende haklısın hocam...ama transfer dönemi başlamadan önce yırtındık bu sabri ve hakan balta ile lig yürümezdiye.Yanlız şunu anladım işler kötüye giderse(ki inş gitmez)fatih hocanın hala eski takınları oldugu çok açık.Bazı adamları ısrarla oynatmakta.Özellikle sabri ve hakan balta fatih hocanın çok canını sıkacaklar gibi.
  • Bu nasıl bir oyun ya sahada kimse yok. Selçuk melo ne iş yapar bu adamlar? Hakan, Sabri, Kazım defolun gidin artık
  • quote:

Lafa bak. İlla küme düşmeye mi oynamak lazım transfer için ? Kadro yetersiz işte, görüyoruz. Play-off'ta Baroş sakatlansa ayvayı yedik. Şampiyonluk gider. Kanat zaten Allah'a emanet.
    TRANSFER ŞART !
  • bir yandan iyi oldu bu yenilgi görürler takımın halinide transfer yaparlar yoksa transfer yapacakları yoktu.
  • Ya bakın ne diyorum , transfer yapmazsak küme mi düşeceğiz , e 2. duruma düşeriz ne olacak abartmayın , böyle maçlar transfer olsaydı da olacaktı kayıplar olacaktı
  • bu gol olsaydı dönmüştü maç.
  • 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.