Şimdi Ara

Galatasaray 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Fenerbahçe - Galatasaray | (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.839
Cevap
27
Favori
789.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eboue neymiş abi be
  • sağ kanada uğuru alıp sabriyi sezon sonu yollamazlarsa çok pis söverim.

baros'un yerine de forvet almadılar ya harbi tam sopalıklar yemin ediyorum!!! bu maç ders olsun bunlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake~Kakashi

quote:

la bu melo da kankası kazım'ın yerine oynuyor diye engin'e bağırıp duruyor herhalde. valla sinirlendim bugün melo'ya

Haklı Melo. Top her ayağına geldikten sonra yere atıyor eziyor topları Engin. Hele zaman alehimize işlerken kendini yere atıp zaman öldürmesi saçmalık.

kendini yere mi attı direk dizine tekme yiyor. orada bağırması saçmalık.

öyle bir anlatıyorsun ki dizine uçan tekme yedi neredeyse kırılıyordu falan sanacak maçı izlemeyen.

Takıldı düştü altı üstü onun için o kadar yatmasına ne gerek var, oyun durunca hemen kalktı yürüdü zaten.

• EVET BEYLER.. HALA HALA HALAAAAAA

SABRİYİ SAVUNAN ?

adamı kaptan yaptılar ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Sabri sarıoğlu :

Doğum tarihi 26 Temmuz 1984 (27 yaşında)
    Doğum yeri Samsun, Türkiye

Forma numarası: 55

burada ilginç bir bilgi var dikkat çekmek istemiyorum ama
  • Hadi be Fatih Hoca yap devre arası bir şeyler döndürsün şu takım maçı.
  • engin çok top kaybediyor. elmander hiç oyunda yok. bence reira oyuna girmeli emre forvet arkasında oynamalı.
  • Engin hiç iyi değil aldırdığı her topu öldürüyor.

Emre iyi beğendim.

Engin-Riera ,Elmander-Sercan değişikliği iyi olabilir.
  • İyi niyet iyi niyet bi yere kadar. Artık Sabri ve türevlerini bu takımdan koparmak lazım.

Yapacağımız en büyük transfer Sabri'yi takımdan göndermek olur. Süperstar bir yıldızın takımımıza gelmesinden daha çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

---------------Muslera---------------

Ujfalusi---Semih---Servet---Hakan

Sercan---Melo---Selçuk---Emre Ç.

--------Baros-----Elmander--------

Olması gereken kadro buydu. Ha böyle olsaydı, oyun farklı mı olurdu? Bilmiyorum. Ama bundan kötü olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakın bakın Ne anlatıcam

aklıma 2 sezon önceki 2-0 dan 3-2 çevirdiğimiz antalya maçı geldi.hadi bakalım belki yeneriz en azından beraberlik

İlk yarı 1 tane atmıştık o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake~Kakashi

quote:

la bu melo da kankası kazım'ın yerine oynuyor diye engin'e bağırıp duruyor herhalde. valla sinirlendim bugün melo'ya

Haklı Melo. Top her ayağına geldikten sonra yere atıyor eziyor topları Engin. Hele zaman alehimize işlerken kendini yere atıp zaman öldürmesi saçmalık.

kendini yere mi attı direk dizine tekme yiyor. orada bağırması saçmalık.

öyle bir anlatıyorsun ki dizine uçan tekme yedi neredeyse kırılıyordu falan sanacak maçı izlemeyen.

Takıldı düştü altı üstü onun için o kadar yatmasına ne gerek var, oyun durunca hemen kalktı yürüdü zaten.

ya neyine takıldı ters geldi demek ki bıraktı kendini. bilmiş bilmiş konuşmayın herhalde 2-0 yenilirken zaman geçirecek değil

• keita gibi adamın yoksa böyle maçlarıda kolay kolay çeviremezsin işte takımda ağırlığını koyacak hücüm oyuncusu yok...
  • Engin yeni nesil Arif sanırım. Dokunsalar da yerde, dokunmasalar da.
  • sabri ve engin derhal çıkmalı oyundan. sabriyi bahsetmiyorum bile, daha sabah dedim bu adam oynarsa berabere kalırız diye o bile olmayacak. enginde ayakta duramıyor
  • bari puan alalım 2 gol bizim için zor olmasa gerek fakat takım olarakta çok kötüyüz artı sabri etkeni var.
  • Fatih hoca nın vereceği gazla sabri ye rağmen maçı çevirebilir aslanlar
    hadi gösterin kendinizi
  • 2. golü görmedim ama ilk gol Melo'nun hatasından dolayı yenildi.
    Yenilsekte önemli değil. Arada böyle kazalar olur.
  • ABİ UFALUSİ SAĞ-BEK OYNASAYDI KÖTÜ MÜ OLURDU ! NE VAR BU SABRİDE BU KADAR YA HER GELEN HOCA KESİNTİSİZ OYNATIYOR. YEMİŞİMİM GALATASARAYLILIĞINI BİLMEM NESİNİ HALI SAHAYA ÇAĞIRMAM BEN BUNU. !
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.