Şimdi Ara

Galactus düştü (Varsa karşı görüşlü c'mooon) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
1
Favori
3.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

Hee. İyi de bana yine de saçma geliyor. Ne bu varlık olayı? Ünvan falan mı?

Üstün olduklarını gösteren birşey kanka
  • Nasıl nerden bilicem olm? Aç bak Facebook'u görürsün sana onu sorup sormadığımı. Ne demek istiyorsun anlamadım ki. Yok olm DC evreni ilgimi çekmiyor benim. Marvel'cıyım ben.
  • quote:

Hee. İyi de bana yine de saçma geliyor. Ne bu varlık olayı? Ünvan falan mı?

Adı üstünde duygu varlığı. Parallax dediğimiz korku duygusunun varlığıdır mesela. Bunlar Lantern'ların kutsal varlıklarıdır. Güçlerinin kaynakları bu varlıklardır. Green Lantern'ların kutsak varlığı Ion'dur.
  • Ben ne takıcam olm, Galactus düştü diye konu açan sensin te allam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 4 Ocak 2014; 19:00:02 >
  • quote:

Nasıl nerden bilicem olm? Aç bak Facebook'u görürsün sana onu sorup sormadığımı. Ne demek istiyorsun anlamadım ki. Yok olm DC evreni ilgimi çekmiyor benim. Marvel'cıyım ben.

Valla Megan Fox gibi ünlüleri daha çok DC'ye uyarlıyorlar photoshoplar.Megan Fox supergirl yaz görürsün Yani asıl DC'ci olmak fena Ben tek taraflı değilim tabi.2'sinide seviyorum.

• Öyle desenize olm yırtınıyorum burda kaç saattir Entity olayı ne diye. Ünvan oluyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 4 Ocak 2014; 19:04:38 >
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Tamam da isimlerinin başında "Varlık" yazması ünvanları falan mı oluyor? Güçlerinin kaynakları nasıl bu varlıklar oluyor bu arada? Onu da açarsak.
  • Ne yapacaklardı olm Spiderman'i mi uyarlayacaklardı Megan Fox'a? Ya valla kimi uyarlarlarsa uyarlarsınlar. Bizim derdimiz karıyla kızla değil süper kahramanların söz konusu olduğu yerde. Hem DC'ci olunca ne oluyor? Sana DC'ye uyarladıkları hatunu mu veriyorlar? Yoo. Marvel'cı olsan da hatunun fotoğraflarına internetten bakabiliyorsun. Ben tek taraflıyım valla. Superman de, Batman de dahil DC evreninde ilgimi çeken tek bir karakter bile yok. Zaten Batman çok basit ve güçsüz geliyor bana. Bilmiyorum fiziksel olarak ne kadar güçlü ama.

• Doppelgangbanger kullanıcısına yanıt
    Batman tam bir yaratıktır fiziksel olarak.Ama Supes'in tek yumruğu yeter gibime geliyor.Sonuçta insan Ayriyetten Batman'in zekası kurtarıyor olayı.Ayrıca Supes'in ilgisini çekemediği insan yoktur la heralde.Sen apayrı birşeysin Al izle.Amazo'yla savaşıyor.Ama Amazo'da çok aşırı güçlülerden kanka.Kim diye sorarsan o açtığım konuda var.

• quote:

Tamam da isimlerinin başında "Varlık" yazması ünvanları falan mı oluyor? Güçlerinin kaynakları nasıl bu varlıklar oluyor bu arada? Onu da açarsak.

DC'de her duygunun karşılığında bir varlık vardır. Bu varlıklar bir nevi o duyguların sahipleridir. Mesela Green Lantern'lar güçlerini evrende ki iradeden alırlar. Evrende ki bütün irade ana güç bataryasında toplanır. Bu iradeyi bütün evrene yayan ve kontrol eden ise Ion'dur. Entity olayına da takılma ya. Mesela Flash karakteri, Flash şimşek, ışık gibi birşey. Ancak bunun özel bir isim olduğu belli olsun diye başına The getirilerek The Flash deniyor. Buda onun gibi önemli birşey değil yani. Rütbe falan da değil.

• Ayrıca şunuda izle.Bu adamlara nasıl ilgi duymazsın la? Wonder Woman yeter
  • Ya bırak Allah aşkına nereye yaratık. Spiderman bile güçlüdür ondan. Videonun kalitesi 2:03. dakikaya kadar yerlerdeyken, 2:03. dakikadan sonra evrim geçiriyor. O çok övülen Superman, Amazo'yla normal dövüşmeye yemiyor, metal levhayla gözlerini lehimleyerek kapatıyor. Benim ilgimi çekmiyor abi. Bana çok basit geliyor. Ne o öyle, uçan, gözlerinden lazer çıkaran, kas yığını bir adam. Hiç ilgi çekici değil ve basit. Batman tam bir yaratıktır fiziksel olarak falan deyince, videonun sonlarına doğru aha Batman haşat edecek Amazo'yu dedim, ama yanıldım. Batman ne gösteriyor da Amazo süt dökmüş kediye dönüyor? Acayip tırsıyor resmen lan. Hatta Batman yaklaşınca intihar ediyor resmen. Catwoman sandığım kız da Kripton falan bir şeyler diyor. Bu arada Amazo'nun göğsünde, Superman'inkiyle aynı olan bir sembol var. Eleman güçlüymüş hakkatten. Superman kaçak dövüşmek zorunda kalıyor elemanla. Ama Batman'in gösterdiği şey sonucu süt dökmüş kediye dönüyor. Catwoman'dan daha çok kediye dönüyor.

Superman'in gücünü kopyalıyor işte.Ayrıca Superman'i kas yığını olduğu için sevmem diyorsun.Wolverine, Hulk vs. çok mu farklı ondan?
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    İradeden kastın ne anlamadım. Bu iradeler evrenin hangi bölgelerinde bulunuyor? Green Lantern'lar bu iradeye nasıl ve nereden ulaşıyorlar?
  • quote:

İradeden kastın ne anlamadım. Bu iradeler evrenin hangi bölgelerinde bulunuyor? Green Lantern'lar bu iradeye nasıl ve nereden ulaşıyorlar?

Kanka bana kalırsa DCUO'yu indir Orda alayının hikayesi var veya Justice League Unlimited izle.Şimdiye sende prof.dun la
  • Oha Doomsday ordusu. Tek Doomsday bile Superman'i öldürmeye yeterken, Superman nasıl oluyor da burda Doomsday ordusunu yok ediyor lan?

Duymuyorum abi işte, zorla mı. Bırak şimdi abazalığı.
    Kanka orduda tüm ordu Doomsday gücünde değil.Fake samsung s4'ler nasıl oluyorsa, onlarda öyle
  • Hee, demek o yüzden gözlerinden ışın çıkartıyormuş. Ben de diyorum bu eleman da Superman'in güçlerine sahip herhalde. Ben Superman'i kas yığını olduğu için sevmem demiyorum. Uçan, gözlerinden lazer çıkaran, kas yığını bir adam olduğu için basit olduğundan sevmiyorum diyorum. Ulan sen Wolverine'le, Hulk'la, Superman'i bir mi tutuyorsun? Çarpılır lan insan. Wolverine'e ve Hulk'a kasları yakışıyor. Superman gibi kas kütlesi olmayan ama hayvan gibi güçlü olan adamlar değiller. Saf kas yığını adamlar. Onların olayı kas ve güç zaten. Ama bilmiyorum, Superman bana basit geliyor. Onu geçtim bir Wolverine'in karizması Superman'de var mı? Ya da Hulk'ın o gösterişli vücudu? Yok.

• Yok ya, salla. Zaten İngilizce'm yok. Hikayesi olsa bile okusam da anlamam. Şu sıralar oyun oynamadığımı ve bir şey izlemediğimi sen de biliyorsun koç.
  • Tahmin etmiştim zaten. Yoksa, gerçek Doomsday gücünde o kadar Doomsday veya başka bir yaratık gelse karşısında kimse duramazdı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.