Şimdi Ara

Gainward GTX 590 video inceleme; Kepler öncesinde Nvidia'nın amiral gemisi tekrar testte! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
30.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tasarım yerlerde 590 olduğuna inanmıyorum. Böyle bir kartın tasarımı bu kadar özensiz olabilirdi.
  • Neden bizim Quad sliyimiz abe neden gtx590mız yok
  • Allah aşkına bırakmışsınız kartın incelemesini, Erdi beyin konuşmasına, hareketlerine takılmışsınız. Çocukça hareketler bunlar, vazgeçin artık şu saçma yorumlardan...
  • İnceleme için teşekkürler... Kart fazla yapılamamış olsada overclock'a tepki veriyor gözüküyor... Test sonuçlarında beklemediğimiz bir sonuç çıkmamış, benim kafarma takılan gtx 590'nın seçilmiş GPUlar'la üretileceği sayısının sınırlı olacağı ve her markanın çıkarmayacağı açıklanmasına rağmen şu an üretim sayısında sınırlama olmamış gibi gözüküyor nvidia ile anlaşmalı neredeyse her marka çıkardı çıkarmayan bir Galaxy bir de Palit var galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

oyun sayısı artırılmalı diye düşünüyorum..

120gb sabit diske anca onlar sığar :))
  • Forum yönetiminin parça sıkıntısı mı olacak ? Bırak parayla almayı, en iyisini bile belki bir kuruş para vermeden alabilirler.
  • şu videoları mobil cihazlar için iyileştirin lütfen
  • 6990 yine kral...
  • Çok güzel konuşuyın " 4 gigaabayat bi belleh le " :D
  • keşke kart incelemelerini eskiden yapmış olduğunuz gibi yapsanız gerçekten çok daha iyi olurmuş kuru kuru gırafiklerle anlatmasanız keşke
    http://www.donanimhaber.com/Video.aspx?Id=35
  • Bende 2 adet GTX 590 slı modunda kullanıyorum, kart budur arkadaslar, sessız ve ayı gıbı guclu. HD 6990 kullanan radeon fanı sevgılı kardesım mete bıle GTX 590 hayranı oldu :)))
  • arkadaşlar yeri değil ama bişey sormak istiyorum hdm bağlantı yaptığımda lcd tv ye görüntüde böyle bi karlımsı bi görüntü var yani çok parlak ama net değil ne yaptıysam olmadı hdm kablo yeni aldım 1.3 versiyon lcd tv philips ekran kartım sapphire 5830 extreme böyle bi sorunla karşılaşan var mı acaba bi yardımcı olur mu varsa
  • İnceleme için teşekkürler. Derler ya "canavar gibi ekran kartı"
  • güzel kart
  • hem ati hem nvidia ile 1 sene civarı kullanılmış kartlarla, aynı kartların sıfır olanlarını karşılaştırıp ilk günkü performansını verip vermediğiyle ilgili bir test yapsanız, desem çokmu fantastik bir istekte bulunmuş olurum :DDD
  • Bu enerji canavarı, süper kazık kartları kim alıyor merak ediyorum. Bu yorum yazanlar kullanıyor mu kartlardan? Yok ATI böyle yapar, yok nvidia şöyle eder... Bende HD6850 Cyclone Ekran kartı var. Çıtı çıkmıyor, her oyunu da HD çözünürlük, full ayarlarda oynatıyor kasmadan... Ne anlamı var ki 1000 liralık kart almanın...
  • Nvidia Fermi mimarisini bir türlü toparlayamadı. Kepler mimarisinde benzer sorunlar yaşamazlar umarım.
  • Şimdiki ekran kartım gibi;asla şaşmam Nvidia'nın gücünden.
  • teşekkürler güzel inceleme olmuş. gtx570 hakkında daha iyi fikir sahibi oldum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.