Şimdi Ara

Gainward GTX 590 video inceleme; Kepler öncesinde Nvidia'nın amiral gemisi tekrar testte!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
30.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 12 saat 7 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 65
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 36
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (4 mesaj) fx57 (2 mesaj) bocekgrafik (2 mesaj) sadtneverdie (1 mesaj) ceycey11 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Gainward GTX 590 video inceleme; Kepler öncesinde Nvidia'nın amiral gemisi tekrar testte!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1519 Mesaj
    tasarım yerlerde 590 olduğuna inanmıyorum. Böyle bir kartın tasarımı bu kadar özensiz olabilirdi.
  • Yarbay
    2089 Mesaj
    Neden bizim Quad sliyimiz abe neden gtx590mız yok
    |
    |
    Allah aşkına bırakmışsınız kartın incelemesini, Erdi beyin konuşmasına, hareketlerine takılmışsınız. Çocukça hareketler bunlar, vazgeçin artık şu saçma yorumlardan...
    |
    |
  • Yarbay
    2735 Mesaj
    İnceleme için teşekkürler... Kart fazla yapılamamış olsada overclock'a tepki veriyor gözüküyor... Test sonuçlarında beklemediğimiz bir sonuç çıkmamış, benim kafarma takılan gtx 590'nın seçilmiş GPUlar'la üretileceği sayısının sınırlı olacağı ve her markanın çıkarmayacağı açıklanmasına rağmen şu an üretim sayısında sınırlama olmamış gibi gözüküyor nvidia ile anlaşmalı neredeyse her marka çıkardı çıkarmayan bir Galaxy bir de Palit var galiba...
    |
    |

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

oyun sayısı artırılmalı diye düşünüyorum..

120gb sabit diske anca onlar sığar :))
    |
    |
  • Yarbay
    18214 Mesaj
    Forum yönetiminin parça sıkıntısı mı olacak ? Bırak parayla almayı, en iyisini bile belki bir kuruş para vermeden alabilirler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    şu videoları mobil cihazlar için iyileştirin lütfen
    |
    |
  • Yarbay
    2526 Mesaj
    6990 yine kral...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Çok güzel konuşuyın " 4 gigaabayat bi belleh le " :D
  • Çavuş
    99 Mesaj
    keşke kart incelemelerini eskiden yapmış olduğunuz gibi yapsanız gerçekten çok daha iyi olurmuş kuru kuru gırafiklerle anlatmasanız keşke
    http://www.donanimhaber.com/Video.aspx?Id=35
    |
    |
  • Çavuş
    99 Mesaj
    Bende 2 adet GTX 590 slı modunda kullanıyorum, kart budur arkadaslar, sessız ve ayı gıbı guclu. HD 6990 kullanan radeon fanı sevgılı kardesım mete bıle GTX 590 hayranı oldu :)))
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66460 Mesaj
    arkadaşlar yeri değil ama bişey sormak istiyorum hdm bağlantı yaptığımda lcd tv ye görüntüde böyle bi karlımsı bi görüntü var yani çok parlak ama net değil ne yaptıysam olmadı hdm kablo yeni aldım 1.3 versiyon lcd tv philips ekran kartım sapphire 5830 extreme böyle bi sorunla karşılaşan var mı acaba bi yardımcı olur mu varsa
    |
    |
  • Yarbay
    14426 Mesaj
    İnceleme için teşekkürler. Derler ya "canavar gibi ekran kartı"
    |
    |
  • Yarbay
    34540 Mesaj
    güzel kart
    |
    |
    hem ati hem nvidia ile 1 sene civarı kullanılmış kartlarla, aynı kartların sıfır olanlarını karşılaştırıp ilk günkü performansını verip vermediğiyle ilgili bir test yapsanız, desem çokmu fantastik bir istekte bulunmuş olurum :DDD
    |
    |
  • Yarbay
    3405 Mesaj
    Bu enerji canavarı, süper kazık kartları kim alıyor merak ediyorum. Bu yorum yazanlar kullanıyor mu kartlardan? Yok ATI böyle yapar, yok nvidia şöyle eder... Bende HD6850 Cyclone Ekran kartı var. Çıtı çıkmıyor, her oyunu da HD çözünürlük, full ayarlarda oynatıyor kasmadan... Ne anlamı var ki 1000 liralık kart almanın...
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Nvidia Fermi mimarisini bir türlü toparlayamadı. Kepler mimarisinde benzer sorunlar yaşamazlar umarım.
    |
    |

Çankaya Üniversitesi

Bilgisayar Mühendisliği
    Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
  • Yarbay
    2418 Mesaj
    Şimdiki ekran kartım gibi;asla şaşmam Nvidia'nın gücünden.
    |
    |
  • Binbaşı
    1384 Mesaj
    teşekkürler güzel inceleme olmuş. gtx570 hakkında daha iyi fikir sahibi oldum.
    |
    |
Reklamlar
Bitcoin
Canlı Tv izle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.