Şimdi Ara

Gain | Ana Konu | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
86
Cevap
7
Favori
4.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasarsanız çalışabiliyor ama her şekilde çok sorunlu ya bazen girip uğraşıp izleyemeyip çıkıyorum.
  • Exxen Youtube çöplüğünü streaming'e taşıdı, Gain de galiba az izlenen ama kaliteli kanalları çekecek, biz de artık Youtube'dan bedavaya bir şey izleyemiyor olacağız. Fiyatı uygun olursa abone olurum ama 7-8 TL'den fazla da vermem açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu uygulamaya ne zaman güncelleme gelecek acaba içerik olarak çok iyi ama uygulama bütün herşeyi rezil ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    İki gün önce iOS güncellemesi oldu.Apple iPhone de bir sorun yok.Android kullanmadığım için eğer android ise güncelleme oldumu bilemiyorum.
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Benimde ios siz söyleyince baktım ama güncellemiş zaten, hala videoları yavaş açıyor bende. Umarım düzelir bir daha ki iyileştirmelerde.

• GAIN, post-apokaliptik film ve dizileri sevenler için muazzam bir fırsat sundu. Platform, bu yıl Emmy seçkisine de giren Fransız yapımı yenilikçi mini-dizi The Collapse'i (L’Effondrement) yayınlıyor.

https://boxofficeturkiye.com/haber/modern-toplum-birden-cokerse-gainden-the-collapse-surprizi--3107

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 30 Ocak 2021; 22:19:52 >
  • Gain kaliteli içerikler üretiyor güzel bir kullanıcı sayısına da ulaştı ancak insanları bağlayacak içerikler çok az. Şuan Gain ücretli olsa üyelerinin %80 e yakını kaybeder. Buna bir çözüm getirmeleri gerekiyor.
    Bence bu uygulama ücretli olmak yerine reklamlı olmalı isteyen ücretli üyelik almalı.

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Gain belli bir süre ücretsiz sunarken kişileri kendine bağlıyor.Gain sonuçta ticari kuruluş ve ilk kez denenmiyor dünyada var örnekleri.Onları örnek alıp piyasa araştırması yapmış ve ücretli hale gelince tahmini nekadar üye kalıp ücretini öder biliyordur.Hiç bir servis ücretsiz yaşayamaz.Reklam geliri ile bu iş yürümez.Özeti her servis gelir kazanmak için bu piyasaya giriyor.
  • Bugün itibarı ile apple tv, android tv ve pc üzerinden izlenebiliyor. Güzel oldu

İçerikleri inceleyebilirsiniz. Üye olmadan izleyebilirsiniz.

https://www.gain.tv/

• Android TV playstore da çıkmıyor bende
    Kullanan birisi varsa APK paylaşabilir mi

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Apple TV kurayım bari.
  • GAİN ücretli abonelik sistemine geçiyor hayırlı olsun :)

Aylık 21,90

https://www.webtekno.com/gain-abone-fiyati-h108440.html

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Gain nasıl bir fiyat politikası var anlamadım.21.99 bu hizmet için pahalı.Ama yakında forumda gain kardeşliği görebilirz 😁 3 ekran aynı andan izleme olayını sömürlerde.İçerik iyi ama geniş değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 7 Nisan 2021; 14:16:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Gain nasıl bir fiyat politikası var anlamadım.21.99 bu hizmet için pahalı.Ama yakında forumda gain kardeşliği görebilirz 😁 3 ekran aynı andan izleme olayını sömürlerde.İçerik iyi ama geniş değil..

Bu millete her şey ideal hocam boş ver. Kardeşlikte kurarlar, bu paraları da verirler.

Ya site başlı başına saçma. Sitede DRM koruması bile yok. Yani IDM ile film indirebilirsiniz :) Ama iş fiyata gelince yaz oraya 22 lira :)

Üyeliği olan varsa denesin. Arşiv yapmak isteyenler için oldukça güzel bir açık. IDM ile indirip arşiv yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 7 Nisan 2021; 14:25:53 >
  • Fiyat pahalı. Blutv bile 9.90 dan üyelik satıyorken gain'e kim niye ayda 22 lira versin?

• On Bin Adım'ın ilk 4 bölümü izledim ama sarmadı bunun yanında video oynatmada sorunlar var bazen video oynamıyor ekranın sadece yarısında oynuyor vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Fiyat pahalı. Blutv bile 9.90 dan üyelik satıyorken gain'e kim niye ayda 22 lira versin?

Ortaklık kardeşlik gibi bir şey söz konusu mu acaba? Yapalım mı ben açabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gain alınır mı

• gainde yabancı dizi mi var exxen gibi türk mü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.