Şimdi Ara

GAİA HUMAN EXP PARTY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar meraba gaia severında başlamıştım ben jump ile beraber 77 level warrior oldum.genie ile kasacagımız bir party - clan vs oluşturabiliriz oynamak isteyenler varsa.ancak koxp kesinlikle olmayacak sadece genie ile eslant brahman paramun vs uygun biryerde kasabiliriz katılmak isteyen vaarmıdır?

• Gaia da karusum. Sizden ricam gordugunuz koxp partyleri videoya cekip sikayet etmeniz. Boylece el ele verip temiz bir oyun yapabiliriz. Saygilar, kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz gaia da 20 yaş üstü 4 arkadaşız human tarafında şuan exp pre var hepimizde 65 olup jump yapıcaz 83 e kasmak istiyoruz haberleşelim jump yaptıktan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

biz gaia da 20 yaş üstü 4 arkadaşız human tarafında şuan exp pre var hepimizde 65 olup jump yapıcaz 83 e kasmak istiyoruz haberleşelim jump yaptıktan sonra

Exp premium 80-83 arasi katki saglamiyor bildigim kadariyla. Keske platinum alsaydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dancing Bear

quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

biz gaia da 20 yaş üstü 4 arkadaşız human tarafında şuan exp pre var hepimizde 65 olup jump yapıcaz 83 e kasmak istiyoruz haberleşelim jump yaptıktan sonra

Exp premium 80-83 arasi katki saglamiyor bildigim kadariyla. Keske platinum alsaydiniz.

120% veriyor 80-83 arası exp pre

100% veriyor plat.

zaten 83 baya zor genie dayanmaz ona
  • yeterli destek gelmedi
  • hocam bende kasıyorum. oyuna girebilsem premium yükeyeceğim ama giremiyorum şuan almıyor gaia. başka serverlarda yükleyince gaiada yine sıraya koyuyormuş. bununla ilgili çok kişi şikayetçi o yüzden riskede atmak istemiyorum. sorunları hallettiğimde oyun içi haberleşelim.
  • Baska serverfa yuklediginde sira bekletiyor ama 1-2dk fazla degil.ben suan gaia 1 eslant p1de clan olarak kasiyorum 78 yuzde 50 oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1 9 0 7

Baska serverfa yuklediginde sira bekletiyor ama 1-2dk fazla degil.ben suan gaia 1 eslant p1de clan olarak kasiyorum 78 yuzde 50 oldum.

hangi clan? genie istiyorlar mı? priest lazim oluyor mu?

ben jumpladım şuan 77 20% yim int priest.
  • EhliBeyt clani mypassion alt clani.gaia 1de paramun 1deyiz priest arada lazim oluyor ama suan degil hocam istersen seni friende alayim
    Lazim olunca cagiriyim.Mohr benim nickim pm atarsin oyundayim.Ayrica genie sarti bulunmakta.
    @Blaze`

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 9 0 7 -- 23 Haziran 2014; 10:48:02 >
  • Bir arkadas pm attı ama genie kurup dısarı cıkmıstım girdiğimde offline 'dı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.