Şimdi Ara

G500 ve Z5450'yi birlikte deniyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
2.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kere sen aykutun avukatı mısın, seni ilgilendirmez iki kişi konuşurken diğerinin düştüğü duruma düşme istersen..
    bende z2300 yok ama kullandım, dinledim ve çok iyi biliyorum ve z2300 hiç de dediğiniz gibi bir set değil.. beğenmiyorsan imzanda neden saklıyorsun? ben o setle gözünüzün önünde harikala yaratırım ama siz logitech ismini duyunca çıldırıyorsunuz birden.. sakin olun lütfen.. bu kadar düşmanlığı yunan bize yapmıyor...
    quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Bazı arkadaşlar üstüne alınmış yazdıklarımdan, yarası olan gocunur misali. yarası olanların yaralarını deşmeyelim ama şurası bir gerçek, logitech firması son zamanlarda çıkardığı setlerle creative'den bir adım daha önde olmayı yine başardı.. her iki firmanın da hatalı ürünleri tabii ki var ama sadece bir yönüyle bir ses sistemini karalayıp diğer yönlerini görmezden gelmek de diğer firmaya yapılan fanatik bir destektir.

bu arada üye @aykut, senin g500ün mü var, z5450in mi var, neyin var sen bu kadar kesin nasıl konuşuyorsun? anlat da bilelim birader.. her seti biliyorsun maşallah..

seninde z2300 ün yoktu ama en iyi 2+1 dedin baba set ilan ettin aldık elimizde patladı iğrenç bir boğuk ses midler çatlak tizler sanal

• quote:

Bir kere sen aykutun avukatı mısın, seni ilgilendirmez iki kişi konuşurken diğerinin düştüğü duruma düşme istersen..
    bende z2300 yok ama kullandım, dinledim ve çok iyi biliyorum ve z2300 hiç de dediğiniz gibi bir set değil.. beğenmiyorsan imzanda neden saklıyorsun? ben o setle gözünüzün önünde harikala yaratırım ama siz logitech ismini duyunca çıldırıyorsunuz birden.. sakin olun lütfen.. bu kadar düşmanlığı yunan bize yapmıyor...
    quote:

quote:

Bazı arkadaşlar üstüne alınmış yazdıklarımdan, yarası olan gocunur misali. yarası olanların yaralarını deşmeyelim ama şurası bir gerçek, logitech firması son zamanlarda çıkardığı setlerle creative'den bir adım daha önde olmayı yine başardı.. her iki firmanın da hatalı ürünleri tabii ki var ama sadece bir yönüyle bir ses sistemini karalayıp diğer yönlerini görmezden gelmek de diğer firmaya yapılan fanatik bir destektir.

bu arada üye @aykut, senin g500ün mü var, z5450in mi var, neyin var sen bu kadar kesin nasıl konuşuyorsun? anlat da bilelim birader.. her seti biliyorsun maşallah..

seninde z2300 ün yoktu ama en iyi 2+1 dedin baba set ilan ettin aldık elimizde patladı iğrenç bir boğuk ses midler çatlak tizler sanal

avukatlıkla alakası yok senin de dediğin gibi forumun amacı insanları doğru bilgilendirme ve yöneltme olduğu için bende yazdım bunu öle denildiği gibi en iyi 2+1 değil bunu anlatmaya çalışıorum daha ii setlerde var ha aklıma gelmişken benim işime yaramıo sen logitechleri seviyosun ya sana satayım seti evinde 5500 ile paralel girer harikalar yaratırsınalanda yok zaten seti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @armagedon@ -- 5 Nisan 2007; 2:55:28 >

• @armagedon,

z5500üm bana yeter, konuyu z2300e çekerek konunun açılış amacını iyice değiştirdin.. sana cevap vermek zorunda kaldım.. konu z2300 değil.. burası 2. el satış yeri hiç değil, git 2. el topiğinde sattığını duyur..
  • quote:

@armagedon,

z5500üm bana yeter, konuyu z2300e çekerek konunun açılış amacını iyice değiştirdin.. sana cevap vermek zorunda kaldım.. konu z2300 değil.. burası 2. el satış yeri hiç değil, git 2. el topiğinde sattığını duyur..

çok duyurdumda yüzüne bakan yok ilanın hem süper bi set hemde alan yok ilginçnese konu dağılmasın
  • @armageddon
    burası z2300 toipi değil.

@wolverin
    burası creative 6600 topiğide değil
  • demekki ilan vermeyi bilmiyorsunuz, bu arada evet, konu dağılmasın..
    quote:

quote:

@armagedon,

çok duyurdumda yüzüne bakan yok ilanın hem süper bi set hemde alan yok ilginçnese konu dağılmasın

• sen 5450 mi kullanıyorsun g500 mü? önce buna cevap ver.. bu arada 6600 yorumunu bak bakalım creative kandırmacasıyla alakasını kurarak yapmamış mıyım? bu işler öyle watt matt lara bakmaz, gerçeği söylesin o zaman creative mega ve giga s750 ile ilgili.. bu setlerin gerçek değerleri hala bilinmiyor..
    quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

@armageddon
    burası z2300 toipi değil.

@wolverin
    burası creative 6600 topiğide değil
  • vallahi bendede sıfır hiç kullanılmamış creative t7900 var 165 milyona veriyom kimse yüzüne bakmıyo nerdeyse yarı fiatına alan varsa creativcilere satılır garantili faturalı kullanılmamış
  • z5450 ve g500 kullanmıyorum.Bose acuss. 10 ve s750 şimdilik yetiyor bana.Ayrıca bir set hakkında yorum yapmak için illaki sahibi olmam gerekmez.İkisini de dinledim ve g500 ü daha iyi buldum Bir de evet 6600 beş para etmez bir set.Esasında bunu bakşa versiyonu 6700.Ama creative Türkiye yi asya olarak kabul edip 6600 leri buaraya gönderdi.6700 de ise daha büyük kabinli center var.6600 deki 20 watt çıkış değeride amfi çıkışı
  • quote:

Orjinalden alıntı: superms

vallahi bendede sıfır hiç kullanılmamış creative t7900 var 165 milyona veriyom kimse yüzüne bakmıyo nerdeyse yarı fiatına alan varsa creativcilere satılır garantili faturalı kullanılmamış

t7900 çok kötü bir set. yanlış yapmışsınız almakla.alıcı da çıkmaz ona.
  • bende yanyana iki seti dinlemiş biri olarak g500 ün müzikte bariz daha güçlü ses verdiğini söleyebilirim.filmde deneme şansım olmadığı için yorum yapamıyorum.ama decoder avantajıyla z5450 nin öne geçeceğini düşünüyorum.
  • z-5450 nin portlarını süngerle kapatıp g500 ile kıyaslamak lazım. z-5450 nin uydularına da piyasa da satılan çok kaliteli midrange ufak sürücüler var(ah tam kastettiklerimi bilseniz.)ufak tizde eklense tek problem düzgün makyaj çözümü.. yapıldın mı mi yakar ortalığı. g500 ve 5450 nin seçiminde kullanıcı nihai karar vermelidir.
  • Hocam bir de yazdigin yazilari bir anlayabilsem
    yani cumlelerin cok devrik ve de anlam dusuklugu oldukca cok. Yanlis anlama ama yazdiklarini anlamak icin bi dekoder e ihtiyacim var sen ne onerirsin

quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

z-5450 nin portlarını süngerle kapatıp g500 ile kıyaslamak lazım. z-5450 nin uydularına da piyasa da satılan çok kaliteli midrange ufak sürücüler var(ah tam kastettiklerimi bilseniz.)ufak tizde eklense tek problem düzgün makyaj çözümü.. yapıldın mı mi yakar ortalığı. g500 ve 5450 nin seçiminde kullanıcı nihai karar vermelidir.
  • hayır aslında karışık değil.konu ile başka şeyleri de düşünmelisin. sadece çözümü... yapıldın mı dediğim ara beyni biraz şaşırtıyor.
  • ben x-fi g500 ikilisini kullanıyorum yaklasık 1 senedir ve kesinlikle logitech z5450 yada 5400 alsaydım demedim dememde :)

bence kalitesi çok iyi tavsiye edilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezar

ben x-fi g500 ikilisini kullanıyorum yaklasık 1 senedir ve kesinlikle logitech z5450 yada 5400 alsaydım demedim dememde :)

bence kalitesi çok iyi tavsiye edilir

+999999999999999999
  • bu arada çok yakın arkadaşım x-fi 5450 kulanıyor ve devamlı gittiğim dinlediğim bir yer ne kadar doğru bir karar verdiğimi her eve gittiğimde anlıyorum logitech z5500 basları dışında hiç bir şeyi yaramaz bu yıllardan beri yaşadığım deneyimlerden çıkarıyorum kim ne derse desin
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

z-5450 nin portlarını süngerle kapatıp g500 ile kıyaslamak lazım. z-5450 nin uydularına da piyasa da satılan çok kaliteli midrange ufak sürücüler var(ah tam kastettiklerimi bilseniz.)ufak tizde eklense tek problem düzgün makyaj çözümü.. yapıldın mı mi yakar ortalığı. g500 ve 5450 nin seçiminde kullanıcı nihai karar vermelidir.

Dostum dediğin şeyi nasıl yapabiliriz,z-5450 var ama bu konularda fazla deneyimli değilim ve yukarıda ki teknik terimleri anlamadım(port,sürücü vs.) daha detaylı olarak anlatabilir misin?
  • @Firuz gördüğüm kadarıyla logitech'i satışa koymuşsun. ayrıntı ve netlik olarak okadar kötü yani.
  • elinin altında g500 varken z5450 tutmak yersiz bence boşa yer kaplar bence ii yapmış @firuz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.