Şimdi Ara

G402 Skatezi lazım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar G402 skatezi lazım fiyatı çokta önemli değil.Türkiyede elinde olan biri var mıdır gerçi pek zannetmiyorum ama .. Eğer elinizde varsa mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dirty Sprite -- 29 Haziran 2016; 0:07:13 >

• Logitech müşteri hizmetlerini arayarak söylerseniz belli bir ücret karşılığında göndereceklerini sanıyorum.

Eğer göndermezler ise ingilizceniz var ise amerikadaki logitech şubesine mail atın.
  • Logitech sitesinden ticket at. 1 seferlik ücretsiz olarak gönderim yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Hocam attımhttp://support.logitech.com/tr_tr/home adresinden umarım dediğiniz gibidir.Cevaplarınız için çok teşekkürler şuanda beklemedeyim
  • Ürün fatura, seri no ve sizin olduğuna dair ss isterler onlardan sonra gönderim yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Hocam desteği aradım cidden sizin dediğiniz gibi ürünü ücretsiz olarak gönderiyorlarmıs (Ekstra 1 çift daha yollayacakmıs hatta ) Suanda Ticket'ın durumu "Çözümlenmedi" aşamasından RMA(return merchandise authorization) aşamasına geçti , sayenizde hallettim sanırım.Çok teşekkür ederim
  • beyler seneler sonra yazıyorum ama benimde skatezler eskidi ve tr de satılmıyor amazonda ise 25 dolar gibi saçma fiyat ben zaten mausu 200 tlye almıştım. mail attım 2hafta sonra anca döndüler şimdi de ellerinde yedek skatez olmadığını söylüyor koskoca firma ama maousu hala satıyorlar
  • atillla2000 A kullanıcısına yanıt
    https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20200525093859&SearchText=logitech+g402+mouse+feet

Aliexpress'dan uygun fiyata bulabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.