Şimdi Ara

G300s sağ tuş sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben bu mause'u 2 yıl önce aldım(aslında hediye) ve 2 hafta öncesine kadar hiç sıkıntısız kullandım. Ancak son zamanlarda, rainbpw six oynarken(oyun fark etmiyor da her oyunda ve normal kullanımda aynı sıkıntı) sağ tuşa basılı tutunca nişan alması, sağ tuşu basmayı bırakınca da nişan almaması gerekiyor ancak şimdilerde sağ tuşa basılı tutarken(özellikle basışı tutarken diyorum çünkü benim nişan alma ayarım basılı tutmaya ayarlı) danki elimi kaldırım tekrar basıyormuşum gibi oluyor yani bas-kaldır,bas-kaldır gibi bir şey oluyor(daha net nasıl anlatacığıml bilemedim kusura bakmayın). Bunun bir çözümü var mıdır yoksa direk çöpe mi atayım mause'u? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Logitech in uygulamasını kullanıyorsunuz değil mi? Sağ tuş ömrünü tamamladı ise benim önerim uygulamadan Sağ tık özelliğini sağ alttaki küçük G7 tuşuna tanımlamanız, oyunlarda aynı pratikliği ve hissi vermeyecektir ama en azından çöpe atmamış olursunuz
  • Ben de öyle yaptım ancak sizin de dediğiniz gibi aynı pratikliği vermiyor. Logitech'e bir mail yazdım umarım bir dönüş olur ama pek çözebileceklerini sanmıyorum çünkü anladığım kadarıyla türkiye'ye servislerini kapatmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.