Şimdi Ara

PC G2A & HRK | YENİ İLAN AÇTIM, LİNK İÇERİDE! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
14
Favori
14.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %20 ek indirimle The Division Gold Edition'u 50 liraya satın aldım sayesinde. Sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu yine. Tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. :)

Düzeltme: Bu arada üç gün önce yine XanthiN aracılığıyla The Pillars of the Earth'ü de satın almıştım. Bahsi geçmiş de belirtmek istedim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 7 Haziran 2018; 16:15:14 >
  • Ulaşır mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü parayı yatırdıktan 5 dakika geçmeden teslim aldım güvenilir satıcı.gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • The Division - Gold Edition var mı steam için?
  • Forumun en hızlı ve en güvenilir satıcısı kesinlikle. Kendisi çok ilgili. Bu zamana kadar nasıl alışveriş yapmadığıma ve steamde harcadığım fazladan paralara yanıyorum :) Kendisine sormadan oyun almam artık.
  • Daha önce sayesinde epey alışverişim olmuştu, konuyu takip edenler bilir. Artık yaptığım alışverişleri saymayı bıraktım diyebilirim. :) Son olarak Dying Light Enhanced + Shank oyunlarını toplamda 30 TL'ye satın aldım sayesinde. Yine hızlı bir alışveriş oldu. Kendisi son derece samimi ve güvenilir bir satıcıdır. Tekrar tekrar herkese öneririm.
  • Kendisinden Dying Light Enhanced Edition aldım. Hiç sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Fifa 18de bi indirim var mı hocam
    Hocam bana da dönüş yapar mısın? @XanthiN
  • Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu, satıcı ilgili birisi, teşekkürler.
  • Slow58 kullanıcısına yanıt
    PM attım size @Slow58
  • 2 adet GTA V aldım hızlı güvenilir ucuz
  • Bugün 300 TLlik alışveriş yaptım gayet ilgili ve güvenilir arkadaş teslimatta hızlıydı almak isteyenler tereddüt etmeden alabilir.
  • pm attım
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Alışveriş için teşekkürler.
  • Sorunsuz, hızlı bir şekilde alışveriş yaptım. Kendisine teşekkür ederim.
  • 5-6 tane oyun aldım sorunsuz alışveriş.
  • 5 adet oyun aldım. Ücreti gönderdiğiniz gibi oyunları da hemen gönderiyor. Güven sıkıntınız olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler,

Age of empires 2 hd edition aldım.
  • 55 lira ederinde steam yaz indirimlerde oyun satın aldım. Parayı eft ile yatırdım ve para arkadaşın hesabına aktarıldığı anda oyunları iletti. Steam indirimlerine ek %20 indirim ile oyunları satın almış oldum. Tekrar tekrar alışveriş yapmayı düşünüyorum. Çok teşekkürler.
  • 2 oyun aldım. Gayet hızlı bir işlem gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreathex -- 26 Haziran 2018; 16:53:18 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.