Şimdi Ara

PC G2A & HRK | YENİ İLAN AÇTIM, LİNK İÇERİDE! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
14
Favori
14.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplamda tarafından 1000tl üzeri sorunsuz alışverişim oldu. Kendisine alışveriş sırasında gösterdiği ilgi ve alakasından ötürü ayrıca teşekkür ederim.
  • Kendisi ile daha önce alışverişimiz oldu, en son 18 tl değerinde bir oyun aldım. Kendisi satılık binlerce oyuna sahiptir ilgili konusu >>https://forum.donanimhaber.com/satilik-3000-steam-oyunu--96518001 . (hatta topluca 500'üne talibim hayırlısı olsun..)

Özetle ticarette hızlı ve güvenilir bir arkadaştır.

( Fake olmadığımı teyit etmek isteyen arkadaşlar için steam hesabım >>https://steamcommunity.com/id/Alatetan/ )

• 1 adet Fallout 4 satın aldım. Güvenilir ve hızlı bir satıcı.
  • arkadaş gayet hızlı dönüş yapıyor ilgisi alakası çok iyi tavsiye ederim.
  • kendisinden 50$ steam kod aldım teşekkür ederim ilgisi için
  • Yeni bir oyun daha aldım XCOM Complete Pack'i gayet uyguna temin ettim tşkler
  • Akşam üzeri konuştuk , sonra 20:00 gibi bana attığı mesajı görmemişim gece 23.30 da cevap yazdım evdeyim hemen halledebilirim dedi. Parayı yatırdım birkaç dakika sonra kodlar geldi ve indirmeye başladım. Güven konusunda sıkıntınız olmasın.
  • Sorunsuz ve güvenli bir alışverişim daha oldu. Tekrar teşekkürler. :)
  • Ozan beyden ilk kez alışveriş yapıyorum. Normalde G2A'dan kendim almaya niyetliydim, ama siteleri bana karışık geldi. Forumda Ozan beyin açtığı konuyu daha anlaşılır bulduğumdan ve yönelttiğim soruları kibar ve gâyet doyurucu şekilde cevaplandırdığından hemen almaya karar verdim.

Öyle ki, mesajlaşmamız, benim EFT'yi geçmem ( saat o sırada 17.13 filân) ve oyun kodunun bana ulaşması.. hepsi 5 dakikadan kısa sürdü sanırsam, bugüne değin en hızlı online alışverişim oldu :) Shogun 2: Total War ve ek paketlerini aldım. Tekrardan çok teşekkür ederim.
  • XanthiN' den direk Guilty Gear Xrd -SIGN aldım. Arkadaş çok net ve hızlı. Güvenilir. Teşekkür ederim.
  • pubg var mıdır varsa fiyatı nedir
  • hamitrf1 kullanıcısına yanıt
    PM ile dönüş yapıyorum.
  • HRK sitesi üzerinden "Make Bundle" kısmını kullandırtarak 15 adet oyun aldım, hızlı bir şekilde alışverişi yaptık, tavsiye ederim, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneLastKiss -- 28 Nisan 2018; 23:55:32 >
  • Sorunsuz bir alışveriş oldu.Sağladığı imkan için arkadaşa teşekkür ederim.
    Alım: Steam Gift For Honor Standart (42TL)
  • Pubg ne kadar mesela ?
  • 350tl lik alışveris gerçekleştirdik, ilgili ve anlayışlı bir satıcı :))
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    PM atıyorum.
  • kendisinden toplamda 5 adet oyun ve 300 tl ye yakın steam kod aldım sorunsuz hızlı bir şekilde geldi herşeyim teşekkür ederiyorum kendisine
  • Battlefield 3 Premium Origin Key aldım sorunsuz hızlı ve baya ucuza.
  • yüklü steam wallet alındı. hızlı alışveriş teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.