Şimdi Ara

g2 mi note 3 mü? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG ninde Samsung unda ekranı güzel benim gibi ekran 1 numaransa Sony e bakma bence 2 si arasında karar ver.Ben kapasitif tuşları ekranın iç kısmında olan telefonları kullanamıyorum o yüzden LG bana göre değil yoksa telefon çok güzel marka fanboyluğu yapmaya gerek yok sonuçta telefonunu aldım diye kimse o şirkete beni ortak yapmıyor hoşuna gideni al dostum 2 side yolda bırakmaz seni burda dahada çok kafan karışabilir.
  • 2200 bir telefona verilmez. Eger o kadar parayi verebiliyorsan git biraz daha ekle ip5s al. O kadar para android telefona verilmez. Note4 cikinca zaten piyasada rezil olacak note3. Lg'nin onceki amiral gemileri hala yuksek fiyattan satiliyor. Ikinci eli de dahil. Lg g2 ekran olarak neredeyse note3 kadar. Ekrani on numara. 192hz 24 bit ses cikisi olan dunyanin ilk telefonu. Ois kamera. Quickwindow ozelligi vs vs...

• kelly_1 kullanıcısına yanıt
    biri telefon biri tablet

• G2 ile Note 3 aynı lansmanda incelemek doğru değil. Çünkü note 3 photablet. Note 3 , diğer kıyaslanan telefonlar g2 ve z1 den daha sonra piyasaya çıktı. Burda düzgün bir cevap alamazsın. Milletimiz iyice yobazlaşmış yada liseliler iyice forumlara dadanır olmuş ki. herkez kendi telefonunu övüyor. Evet ben note 3 kullanıcısıyım. Yok böyle rahatlık. 2 gün gitti şarjım son baktığımda 1saat 20 dk görüşme yaşmışım ekransa 4 saat açıkmış. Pil bilgilerine bakarak görüyordum. evet 2 gün gitti şarjım. Bende hayretler içindeydim. Note 3 ısınıyor diyorlar donanım haberin uzmanları ısınmayan telefon yok artık diyor. Ki öle bir ısınmayla karşılaşmadım da. Note 3 bu telefonlardan sonra çıktı, note3 diğer telefonlardan iyidir diyemem çünkü diğerlerini kullanmadım. ama Donanımhaber uzmanları note3 incelemesini izle ve gör ne diyorlar. Burda yorum yapan herkes uzman. :D kendi telefonlarını övüyorlar. Video yu izle gerisi sana kalmış.

Bu arada video nun adı : Dengeleri değiştiren telefon. Buyrun izleyin uzmanlar ne diyor.
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-Note-3-Dengeleri-degistiren-telefon-video-inceleme.htm

Buda lg g2 nin incelemesi. Son 10 dk ları izlemen bile yeterli aslında. Ama lg kullanan arkadaşlar üzülmesin. Oda kendi kategorisinin şampiyonuymuş öyle diyorlar :D
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-G2-video-inceleme-LGnin-super-telefonu-testte.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swatprens -- 8 Kasım 2013; 23:17:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

Note 3 daha iyi

Net .. Ama nedeni yok

s-pen ve 3gb ram olduğu için.

• herkes çöp çöp çöp koskoca samsungun milyar dolarlık hisseli şirketin mühendisi düşünemiyor çöp diyen zavallılar çıkıyor ortalığa....
  • quote:

Orijinalden alıntı: swatprens

G2 ile Note 3 aynı lansmanda incelemek doğru değil. Çünkü note 3 photablet. Note 3 , diğer kıyaslanan telefonlar g2 ve z1 den daha sonra piyasaya çıktı. Burda düzgün bir cevap alamazsın. Milletimiz iyice yobazlaşmış yada liseliler iyice forumlara dadanır olmuş ki. herkez kendi telefonunu övüyor. Evet ben note 3 kullanıcısıyım. Yok böyle rahatlık. 2 gün gitti şarjım son baktığımda 1saat 20 dk görüşme yaşmışım ekransa 4 saat açıkmış. Pil bilgilerine bakarak görüyordum. evet 2 gün gitti şarjım. Bende hayretler içindeydim. Note 3 ısınıyor diyorlar donanım haberin uzmanları ısınmayan telefon yok artık diyor. Ki öle bir ısınmayla karşılaşmadım da. Note 3 bu telefonlardan sonra çıktı, note3 diğer telefonlardan iyidir diyemem çünkü diğerlerini kullanmadım. ama Donanımhaber uzmanları note3 incelemesini izle ve gör ne diyorlar. Burda yorum yapan herkes uzman. :D kendi telefonlarını övüyorlar. Video yu izle gerisi sana kalmış.

Bu arada video nun adı : Dengeleri değiştiren telefon. Buyrun izleyin uzmanlar ne diyor.
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-Note-3-Dengeleri-degistiren-telefon-video-inceleme.htm

Buda lg g2 nin incelemesi. Son 10 dk ları izlemen bile yeterli aslında. Ama lg kullanan arkadaşlar üzülmesin. Oda kendi kategorisinin şampiyonuymuş öyle diyorlar :D
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-G2-video-inceleme-LGnin-super-telefonu-testte.htm

5.2 inc telefona ben phablet derim artik. Ayrica aralikta 4.4 geliyor. O zaman nexustan sonra rakipsiz bir tel olacak g2. Bana kalem ve 1 gb fazladan ram disinda bir arti gosterebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

G2 ile Note 3 aynı lansmanda incelemek doğru değil. Çünkü note 3 photablet. Note 3 , diğer kıyaslanan telefonlar g2 ve z1 den daha sonra piyasaya çıktı. Burda düzgün bir cevap alamazsın. Milletimiz iyice yobazlaşmış yada liseliler iyice forumlara dadanır olmuş ki. herkez kendi telefonunu övüyor. Evet ben note 3 kullanıcısıyım. Yok böyle rahatlık. 2 gün gitti şarjım son baktığımda 1saat 20 dk görüşme yaşmışım ekransa 4 saat açıkmış. Pil bilgilerine bakarak görüyordum. evet 2 gün gitti şarjım. Bende hayretler içindeydim. Note 3 ısınıyor diyorlar donanım haberin uzmanları ısınmayan telefon yok artık diyor. Ki öle bir ısınmayla karşılaşmadım da. Note 3 bu telefonlardan sonra çıktı, note3 diğer telefonlardan iyidir diyemem çünkü diğerlerini kullanmadım. ama Donanımhaber uzmanları note3 incelemesini izle ve gör ne diyorlar. Burda yorum yapan herkes uzman. :D kendi telefonlarını övüyorlar. Video yu izle gerisi sana kalmış.

5.2 inc telefona ben phablet derim artik. Ayrica aralikta 4.4 geliyor. O zaman nexustan sonra rakipsiz bir tel olacak g2. Bana kalem ve 1 gb fazladan ram disinda bir arti gosterebilirmisiniz?

Yok ki

• Note 3 daha iyi bakma sen uzun uzun yazan arkadaşın yazdıklarına.gir videolara bak yapılan incelemelere.gsmarenada detaylı incelemesi var cihazların.note 3 ses kalitesi olarakta g2 ve z1 den iyi.kamera incelemeside var orada bakabilirsin.ayrıca yazılım tarafına girmis ki komik olmuş.bir kere note 3 4.3 geliyor basta önde bu konuda ayrica yazılım güncelleme konusunda samsung lg ve sonyden daha iyidir.son olarak yazılım tarafında note 3 ile yapabileceklerinle diger telefonlar kıyaslanmaz.hayır bu kadar taraflı yorum yapınca ne geciyor elinize anlamıyorum.note 3 incelemeleri var her yerde telefon suan rakipsiz neredeyse nedir bu düşmanlık.z1 ve g2 de iyi telefonlar ve onlarında öne çıkan tarafları var ama bir note 3 degiller.

• quote:

quote:

Tabi 3gb ram ve spen (ki özellikleri incelendiğinde sadece kalem diyip geçmek doğru olmaz.). Geçelim fark yok dediğiniz diğer özelliklere. sdkart yuvası cikarilabilen batarya . Daha iyi bir kamera(inceleme videoları öyle diyor) daha büyükbir ekrann. 4.3 Android sürümüne sahip olması. Temassiz kontrol ve göz takibinin daha stabil olması. 3200mahlik batarya dahilinde şarjın daha fazla dayanması. Ve arada 600 tl gibi bir fark olması da diğerffarkları. Sikilirda NOTE3 u satmaya karar verirsem g2 nin ssıfıriyla takas edip deneyeyim diyorum . :D

• quote:

2200 bir telefona verilmez. Eger o kadar parayi verebiliyorsan git biraz daha ekle ip5s al. O kadar para android telefona verilmez. Note4 cikinca zaten piyasada rezil olacak note3. Lg'nin onceki amiral gemileri hala yuksek fiyattan satiliyor. Ikinci eli de dahil. Lg g2 ekran olarak neredeyse note3 kadar. Ekrani on numara. 192hz 24 bit ses cikisi olan dunyanin ilk telefonu. Ois kamera. Quickwindow ozelligi vs vs...

Nasıl bi mantığıniz var anlamıyorum ki. sonrada note5 cçıkacak diye 4 almayın dersin. İ5 çıkınca i4
    De demode oldu. Şimdi i6 çıkacak diye i5 almasın mi millet. Note2 nin fiyatı da kalitesi de hala belli. Bu cebine g2 koymuş dünya onun çıkmayan bataryasindan çalışıyor sanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swatprens -- 9 Kasım 2013; 15:40:55 >
  • quote:

2200 bir telefona verilmez. Eger o kadar parayi verebiliyorsan git biraz daha ekle ip5s al. O kadar para android telefona verilmez. Note4 cikinca zaten piyasada rezil olacak note3. Lg'nin onceki amiral gemileri hala yuksek fiyattan satiliyor. Ikinci eli de dahil. Lg g2 ekran olarak neredeyse note3 kadar. Ekrani on numara. 192hz 24 bit ses cikisi olan dunyanin ilk telefonu. Ois kamera. Quickwindow ozelligi vs vs...

Nasıl bi mantığıniz var anlamıyorum ki. sonrada note5 cçıkacak diye 4 almayın dersin. İ5 çıkınca i4
    De demode oldu. Şimdi i6 çıkacak diye i5 almasın mi millet. Nato mermer

• S4 kullanıcısıyım ama gönlüm G2'den yana. Keşke iPhone 5S alaydım diyorum şuan.
  • quote:

quote:

quote:

Tabi 3gb ram ve spen (ki özellikleri incelendiğinde sadece kalem diyip geçmek doğru olmaz.). Geçelim fark yok dediğiniz diğer özelliklere. sdkart yuvası cikarilabilen batarya . Daha iyi bir kamera(inceleme videoları öyle diyor) daha büyükbir ekrann. 4.3 Android sürümüne sahip olması. Temassiz kontrol ve göz takibinin daha stabil olması. 3200mahlik batarya dahilinde şarjın daha fazla dayanması. Ve arada 600 tl gibi bir fark olması da diğerffarkları. Sikilirda NOTE3 u satmaya karar verirsem g2 nin ssıfıriyla takas edip deneyeyim diyorum . :D

Aralikta g2 4.4 aliyor. Yemisim 4.3u. Ayrica temessiz kontrol kadar gereksiz bir sey gormedim. Pili daha fazla dayanir demissiniz. Yok artik! O buyuk ekran ve standart lion pil ile hic sansi yok. G2de daha kucuk ekram ve gram teknolojisi ve lityum polimer batarya ile tokatlar onu. Ayrica xperia z ultra ve g flex dururken note3 alinmaz. Samsun cok sik telefon cikardigi icin ikinci el fiyatlari cok dusuk oluyorlar. Note4 cikinca anlayacaksiniz.

• quote:

quote:

De demode oldu. Şimdi i6 çıkacak diye i5 almasın mi millet. Nato mermer

I4 demode mi oldu Iki!nci el fiyatlari en dusuk genelde samsungtur.

• G2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 3 kullancisiyim. Iphone 5s 5le carpar 10dk kulan asik olursun

• Arkadaşım bu iş tamamen senin maddi durumuna bağlı. Bu iş için para ayırma imkanın varsa note 3 al tabiki ama fazla geliyorsa g2 de muhteşem bir telefon fiyatına göre. Ben note 3 tercih ettim param da yetti gittim aldım. Kalemi, ekranın büyüklüğü, tipi çok hoşuma gitti. Lg g2 de çok iyi ama bataryasının çıkmadığını, hafıza kapasitesinin artırılamadığını unutma. Note 3 çöp diyenleri anlamak güç. Pahalı olduğu için heralde dicem ama ona çöp denmez yani anlamış değilim. Burda herkes kendi kullandığını övüyor gördüğün gibi. Sen beni de dinleme inceleme videolarını izle kendin karar ver. Donanımhaberde iki telefonun da incelemesi mevcut.
    Bu arada note 3ten soğumana sebep olan okuduğun sorunları söylersen sana yaklaşık bir aylık yoğun kullanımıma dayanarak doğru olup olmadığını söylerim. Sonuçta o kadar para vericeksin, kimsenin seni kandırmaya hakkı yok bilmeden, kendini avutmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: nice2meet2you

Note 3 kullancisiyim. Iphone 5s 5le carpar 10dk kulan asik olursun

hocam neden böyle dediniz ne eksiğinin gördünüz note 3 ün?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.