Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
110
Favori
98.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theglory

Erhan bey bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Ürünü teslim aldım bugün sd kartımda geldi kullanıma başladım. Sayenizde araç kameramızda oldu herkese kazasız belasız günler dilerim. Allah yolunuzû açık etsin.

kac gunde geldi size acaba ben cuma gunu siparis verdim takip numarasi filan yok henuz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar g1 wc arac kamerasından bende almak istiyorum yalnız benim yurtdışı alısveriş bilgim ve tecrubem yok alırken banada 1 adet alırsanız paranızı hesaba havale yapabilirim böyle yardımcı olacak bir arkadas aranıyor mersindeyim sayılar
  • Benim 20 25 gün Arası gibi bir sürede geldi ürünüm yılbaşına da denk geldiği için biraz gecikti tahminim sizinde 20 günü geçmez hayırlısı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bir arkadaş G1wc ile çektiği bir videoyu paylaşmış. Biraz uzun ama interneti bitirebilir

• bana 3 kere adresi teyit ettirdi arkadaslar normalmi sizdede oldumu cuma gunu siparis verdim iki kez adresi msj olarak atin dedi attim biraz oncede benim attigim adresi gonderip bu adresi teyit edin sizden cevap bekliyoruz yazmis sizdede oldumu boyle yoksa yanlislikmi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizhoca kullanıcısına yanıt
    Ben ilk aldığım günden beri yaklaşık 8-9 aydır Kingston 32 GB Class 10 kullanıyorum. Şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Sd kartı cihaz üzerinden biçimlendirerek kullanmaya başlarsanız sorun olacağını pek sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil0640

bana 3 kere adresi teyit ettirdi arkadaslar normalmi sizdede oldumu cuma gunu siparis verdim iki kez adresi msj olarak atin dedi attim biraz oncede benim attigim adresi gonderip bu adresi teyit edin sizden cevap bekliyoruz yazmis sizdede oldumu boyle yoksa yanlislikmi var

Türkçe karakter yok değil mi ?

Şiğçöüı gibi

örnek Eskişehir yerine Eskisehir yada Şükrü Kımızlı yerine Sukru Kimizli yazmalıyız.

• cuma akşamı sipariş ettim bugun kargoladıklarının bilgisini gönderdiler

fakat kargo bilgileri hemen gözükmüyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

cuma akşamı sipariş ettim bugun kargoladıklarının bilgisini gönderdiler

fakat kargo bilgileri hemen gözükmüyor sanırım

Bu aralar G1wc stokları çok iyi hemen kargo ediyorlar. Listelere girmesi 12-15 günü bulabilir.

• Merhabalar arkadaşlar,
    Almakta tereddütte bulunanlar için ben de deneyimlerimi paylaşmak istiyorum Erhan Bey'in o dönemki yardımlarıyla Mini 0803'ten sonra bunu aldım ve yaklaşık 1,5 yıldır da ticari taksimizde kullanıyoruz. Yani kamera her gün en az 15-20 kez açılıp kapanıyor ve günde en az 5-6 saat kayıt yapıyor. Doğrudan onun aküye de bağlantısını sağladık ve vitesin yanına yerleştirdiğimiz minik bir anahtarla da açıp kapamayı elle gerçekleştiriyoruz. Çok şükür hiç bir sıkıntı çıkarmadı, Erhan Bey'in de dediği gibi tam bir tak-unut ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahanyildizkaya

Merhabalar arkadaşlar,
    Almakta tereddütte bulunanlar için ben de deneyimlerimi paylaşmak istiyorum Erhan Bey'in o dönemki yardımlarıyla Mini 0803'ten sonra bunu aldım ve yaklaşık 1,5 yıldır da ticari taksimizde kullanıyoruz. Yani kamera her gün en az 15-20 kez açılıp kapanıyor ve günde en az 5-6 saat kayıt yapıyor. Doğrudan onun aküye de bağlantısını sağladık ve vitesin yanına yerleştirdiğimiz minik bir anahtarla da açıp kapamayı elle gerçekleştiriyoruz. Çok şükür hiç bir sıkıntı çıkarmadı, Erhan Bey'in de dediği gibi tam bir tak-unut ürünü.

Ah ticari taksi demişlen geçenlerde taksiler için yaptıkları kaliteli ama biraz pahallı bir ürüne denk geldim

http://www.ebay.com/ulk/itm/151754839618

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Aslında o dönem tam da aradığım kamera böyle bir şeydi işte. Gerçi bir aynalı taksimetresi olan araçlarda kullanıma uygun olmaz bu ama hiç yoktan böyle alternatiflerin çıkması iyidir. Sizinle de konuşmuştuk fakat çift taraflı çeken kaliteli bir kamera yoktu. (Ya da başka bir tane daha vardı ama onun fiyatı daha da uçuktu yanlış hatırlamıyorsam. Mini 0803'ün aylar süren Çin'deki servis macerasından sonra araç içerisine ters takarak iç kamera olarak kullanmayı planlamıştık fakat o gün bugündür halen tesisatını yapıcaz diye duruyor :)

G1'le ilgili diğer ekleyeceğim husus ise, Mini 0803'ü aldıktan sonra bir hafta içinde araç içinde güneş altında sıcaktan bataryası şişip kullanılamaz hale gelmişti. G1 aynı sıcaklarla geçen bir yazı başarıyla sürekli camda durarak atlattı :)

Bu arada amazon'da 150 dolara buldum, indirim döneminde 100 dolara yakalanabilirse alternatif olarak takip edeceğim bu kamerayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahanyildizkaya -- 19 Ocak 2016; 23:03:57 >

• tunahanyildizkaya T kullanıcısına yanıt
    Doğru fiyatı düşebilir ama netliği zayıf unutulmamalı

Esas bu iyi gider taksi içine

http://youtu.be/Lt7lhKSwWcI

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bozulmadan uzun süre kullanabileceğimi bilsem alınır ama dolar 3 lira olmuşken bu riski almak istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahanyildizkaya

Bozulmadan uzun süre kullanabileceğimi bilsem alınır ama dolar 3 lira olmuşken bu riski almak istemem

Doğru

• OlguERhan incelemeleriniz ve önerilerinizle birlikte bende dün bir adet sipariş verdim GW kamerasından. Umarım ürün uzun ömürlü olur ama fiyat-performans canavarı olduğundan 1 sene dayansa bile yeterli bence.Teşekkürler detaylar ve bu ürünü bize gösterdiğiniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: melihcelik

OlguERhan incelemeleriniz ve önerilerinizle birlikte bende dün bir adet sipariş verdim GW kamerasından. Umarım ürün uzun ömürlü olur ama fiyat-performans canavarı olduğundan 1 sene dayansa bile yeterli bence.Teşekkürler detaylar ve bu ürünü bize gösterdiğiniz için.

Rica ederim merak etmeyin ben 1 senedir babamın aracında bu kameranın canına okuyorum, izmir sıcaklarında kavuruyorum hiç çıkartmadan devamlı kayıtta Uzun ömürlü olacaktır.
  • Arkadaslar bu kameranin en dusuk kalite cozunurlugu nedir ve 32 gb hafizaya kac saat kaydeder bu sekilde?3 adet alip tirlara monte etmeyi dusunuyorum.bu sebeple dayanikli uzun omurlu cihazlara ihtiyacim var.

• Oha adam video kesme programina kadar paylasmis, hocam para falan aliyor musunuz bu isten?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Oha adam video kesme programina kadar paylasmis, hocam para falan aliyor musunuz bu isten?

Video kesme programı basit ayrıntı youtube kanalımda 400 den fazla video paylaşımı var

2 seneyi geçkindir çeşitli araç ve aksiyon kameralarını inceliyorum bendeki hobi-merak düzeyinde.

Ama araç sahibi iseniz bu konuyu okumanızı tavsiye ederim.

Çalışma masamın üstünden anlık bir resim paylaşıyım, bakın bakalım fotoğrafta kaç aksiyon kaç araç kamerası var

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.